Domov
INFOTEKMOVANJAZDRUŽENJAREPREZENTANCEMLADIROKOMET NA MIVKIOSTALOPOVEZAVE

Sezona 2010/11

V prvi slovenski ligi za moške bo v sezoni 2010/11 nastopilo 12 klubov. Redni del ligaškega tekmovanja bo potekal po dvokrožnem igralnem sistemu (vsak z vsakim doma in v gosteh): prvi krog bo na sporedu 11. septembra 2010, zadnji pa 5. marca 2011. Po koncu rednega dela bosta sledili končnici: najboljših šest klubov iz rednega dela bo nastopilo v končnici za prvaka, moštva od 7. do 12. mesta pa v končnici za obstanek. V obeh končnicah se prav tako igra po dvokrožnem sistemu, vsa moštva pa prenašajo vse osvojene točke iz rednega dela tekmovanja.

KONČNICA ZA PRVAKA:

1. krog (19. 03. 2011):    
18. 03. 201119.30LokaGorenje Velenje30:26 (17:13)
19. 03. 201118.30Celje Pivovarna LaškoMaribor Branik30:33 (16:13)
19. 03. 201119.00Cimos KoperTrimo Trebnje37:31 (19:13)
2. krog (26. 03. 2011):    
22. 03. 201119.00Gorenje VelenjeTrimo Trebnje34:28 (13:12)
22. 03. 201119.30Maribor BranikCimos Koper22:31 (10:15)
26. 03. 201120.00LokaCelje Pivovarna Laško28:25 (13:12)
3. krog (02. 04. 2011):    
31. 03. 201119.00Celje Pivovarna LaškoGorenje Velenje28:24 (14:13)
30. 03. 201119.00Cimos KoperLoka30:29 (17:12)
06. 04. 201120.00Trimo TrebnjeMaribor Branik26:36 (10:21)
4. krog (16. 04. 2011):    
17. 04. 201118.00Gorenje VelenjeMaribor Branik32:26 (15:17)
16. 04. 201120.00LokaTrimo Trebnje41:30 (18:13)
15. 04. 201119.30Celje Pivovarna LaškoCimos Koper28:30 (14:10)
5. krog (23. 04. 2011):    
20. 04. 201119.00Cimos KoperGorenje Velenje26:21 (15:14)
22. 04. 201120.00Trimo TrebnjeCelje Pivovarna Laško26:25 (14:14)
23. 04. 201119.00Maribor BranikLoka30:32 (21:15)
6. krog (30. 04. 2011):    
30. 04. 201119.00Gorenje VelenjeLoka34:34 (18:16)
27. 04. 201119.00Maribor BranikCelje Pivovarna Laško32:26 (17:13)
26. 04. 201120.00Trimo TrebnjeCimos Koper26:30 (15:16)
7. krog (07. 05. 2011):    
07. 05. 201120.30Trimo TrebnjeGorenje Velenje25:32 (12:19)
07. 05. 201119.00Cimos KoperMaribor Branik34:28 (18:14)
07. 05. 201118.30Celje Pivovarna LaškoLoka35:28 (15:13)
8. krog (14. 05. 2011):    
11. 05. 201119.00LokaCimos Koper30:28 (16:16)
13. 05. 201119.30Gorenje VelenjeCelje Pivovarna Laško29:30 (16:13)
14. 05. 201120.00Maribor BranikTrimo Trebnje30:26 (14:14)
9. krog (21. 05. 2011):    
21. 05. 201120.00Maribor BranikGorenje Velenje30:33 (15:16)
22. 05. 201120.00Trimo TrebnjeLoka35:31 (18:12)
18. 05. 201119.30Cimos KoperCelje Pivovarna Laško30:28 (17:12)
10. krog (28. 05. 2011):    
27. 05. 201119.30Gorenje VelenjeCimos Koper23:34 (11:20)
27. 05. 201119.30Celje Pivovarna LaškoTrimo Trebnje32:28 (15:15)
25. 05. 201120.00LokaMaribor Branik32:27 (13:15)

KONČNICA ZA OBSTANEK:

1. krog (19. 03. 2011):    
19. 03. 201119.00Šmartno Herz FBRibnica Riko hiše26:35 (11:19)
19. 03. 201119.00Jeruzalem OrmožSlovenj Gradec27:25 (16:12)
19. 03. 201119.00KrkaSlovan25:25 (13:14)
2. krog (26. 03. 2011):    
25. 03. 201118.30Ribnica Riko hišeSlovan35:27 (17:13)
26. 03. 201120.00Slovenj GradecKrka23:22 (12:09)
26. 03. 201119.00Šmartno Herz FBJeruzalem Ormož31:35 (13:15)
3. krog (02. 04. 2011):    
02. 04. 201119.00Jeruzalem OrmožRibnica Riko hiše35:29 (20:15)
02. 04. 201118.00KrkaŠmartno Herz FB26:26 (09:09)
01. 04. 201118.30SlovanSlovenj Gradec28:31 (11:15)
4. krog (16. 04. 2011):    
15. 04. 201118.30Ribnica Riko hišeSlovenj Gradec31:24 (14:11)
16. 04. 201119.00Šmartno Herz FBSlovan23:26 (10:11)
15. 04. 201119.00Jeruzalem OrmožKrka27:32 (13:16)
5. krog (23. 04. 2011):    
22. 04. 201119.00KrkaRibnica Riko hiše33:36 (16:21)
22. 04. 201118.30SlovanJeruzalem Ormož32:26 (14:13)
22. 04. 201120.00Slovenj GradecŠmartno Herz FB21:26 (12:12)
6. krog (30. 04. 2011):    
27. 04. 201119.00Ribnica Riko hišeŠmartno Herz FB30:25 (15:13)
29. 04. 201119.30Slovenj GradecJeruzalem Ormož30:26 (14:14)
29. 04. 201118.30SlovanKrka30:37 (13:17)
7. krog (07. 05. 2011):    
06. 05. 201118.30SlovanRibnica Riko hiše31:38 (16:18)
06. 05. 201119.00KrkaSlovenj Gradec30:25 (14:15)
06. 05. 201119.00Jeruzalem OrmožŠmartno Herz FB28:31 (16:17)
8. krog (14. 05. 2011):    
13. 05. 201120.00Slovenj GradecSlovan23:22 (07:13)
13. 05. 201120.00Šmartno Herz FBKrka28:23 (11:12)
14. 05. 201119.00Ribnica Riko hišeJeruzalem Ormož36:30 (20:16)
9. krog (21. 05. 2011):    
20. 05. 201120.00Slovenj GradecRibnica Riko hiše20:20 (08:11)
20. 05. 201120.00SlovanŠmartno Herz FB36:40 (18:17)
18. 05. 201119.00KrkaJeruzalem Ormož33:32 (15:14)
10. krog (28. 05. 2011):    
25. 05. 201119.00Ribnica Riko hišeKrka40:33 (19:19)
27. 05. 201120.00Jeruzalem OrmožSlovan36:35 (17:17)
27. 05. 201120.00Šmartno Herz FBSlovenj Gradec32:27 (14:11)

REDNI DEL TEKMOVANJA:

1. krog (11. 09. 2010):    
11. 09. 201019.00Slovenj GradecJeruzalem Ormož28:27 (10:13)
10. 09. 201019.45LokaGorenje Velenje28:32 (16:16)
10. 09. 201018.30SlovanŠmartno Herz FB31:23 (15:11)
11. 09. 201018.00KrkaCimos Koper23:31 (15:17)
11. 09. 201018.00Maribor BranikRibnica Riko hiše37:27 (14:15)
11. 09. 201019.00Trimo TrebnjeCelje Pivovarna Laško31:38 (16:17)
2. krog (18. 09. 2010):    
18. 09. 201019.00Jeruzalem OrmožCelje Pivovarna Laško31:42 (14:20)
18. 09. 201019.00Ribnica Riko hišeTrimo Trebnje30:28 (16:14)
18. 09. 201019.00Cimos KoperMaribor Branik33:22 (12:11)
18. 09. 201019.00Šmartno Herz FBKrka32:29 (14:18)
18. 09. 201019.00Gorenje VelenjeSlovan31:27 (17:12)
18. 09. 201019.00Slovenj GradecLoka24:35 (11:17)
3. krog (25. 09. 2010):    
25. 09. 201020.00LokaJeruzalem Ormož35:26 (15:14)
24. 09. 201019.30SlovanSlovenj Gradec32:33 (13:15)
25. 09. 201018.00KrkaGorenje Velenje18:34 (10:17)
25. 09. 201020.30Maribor BranikŠmartno Herz FB32:23 (14:12)
25. 09. 201019.00Trimo TrebnjeCimos Koper30:26 (14:08)
22. 09. 201018.30Celje Pivovarna LaškoRibnica Riko hiše39:29 (23:14)
4. krog (02. 10. 2010):    
02. 10. 201019.00Jeruzalem OrmožRibnica Riko hiše27:25 (19:10)
29. 09. 201019.30Cimos KoperCelje Pivovarna Laško36:35 (19:18)
02. 10. 201019.00Šmartno Herz FBTrimo Trebnje28:33 (13:19)
01. 10. 201018.00Gorenje VelenjeMaribor Branik29:23 (15:11)
02. 10. 201019.00Slovenj GradecKrka28:37 (16:15)
02. 10. 201020.00LokaSlovan41:27 (19:13)
5. krog (09. 10. 2010):    
08. 10. 201018.30SlovanJeruzalem Ormož30:31 (14:15)
09. 10. 201018.00KrkaLoka35:34 (17:17)
09. 10. 201019.00Maribor BranikSlovenj Gradec25:20 (15:11)
08. 10. 201019.30Trimo TrebnjeGorenje Velenje28:35 (14:16)
06. 10. 201018.30Celje Pivovarna LaškoŠmartno Herz FB42:29 (19:15)
09. 10. 201019.00Ribnica Riko hišeCimos Koper28:33 (12:19)
6. krog (16. 10. 2010):    
16. 10. 201019.00Jeruzalem OrmožCimos Koper22:30 (09:14)
15. 10. 201019.00Šmartno Herz FBRibnica Riko hiše31:35 (15:16)
17. 11. 201018.45Gorenje VelenjeCelje Pivovarna Laško33:29 (16:15)
16. 10. 201019.00Slovenj GradecTrimo Trebnje22:33 (11:18)
16. 10. 201020.00LokaMaribor Branik27:27 (14:17)
15. 10. 201018.30SlovanKrka32:37 (18:20)
7. krog (23. 10. 2010):    
24. 10. 201019.30KrkaJeruzalem Ormož31:23 (16:12)
23. 10. 201020.00Maribor BranikSlovan26:27 (15:13)
23. 10. 201019.00Trimo TrebnjeLoka37:32 (16:17)
23. 10. 201018.30Celje Pivovarna LaškoSlovenj Gradec45:20 (22:11)
23. 10. 201019.00Ribnica Riko hišeGorenje Velenje28:30 (12:17)
23. 10. 201020.00Cimos KoperŠmartno Herz FB35:25 (19:12)
8. krog (06. 11. 2010):    
06. 11. 201019.00Jeruzalem OrmožŠmartno Herz FB27:25 (16:13)
05. 11. 201019.30Gorenje VelenjeCimos Koper27:24 (14:12)
05. 11. 201019.00Slovenj GradecRibnica Riko hiše19:30 (07:11)
06. 11. 201020.00LokaCelje Pivovarna Laško30:27 (15:16)
05. 11. 201018.30SlovanTrimo Trebnje30:41 (17:21)
06. 11. 201018.00KrkaMaribor Branik31:31 (13:16)
9. krog (13. 11. 2010):    
13. 11. 201020.00Maribor BranikJeruzalem Ormož38:26 (17:12)
12. 11. 201019.30Trimo TrebnjeKrka35:35 (14:17)
13. 11. 201018.30Celje Pivovarna LaškoSlovan36:27 (18:14)
14. 11. 201019.30Ribnica Riko hišeLoka28:28 (13:13)
13. 11. 201019.00Cimos KoperSlovenj Gradec45:19 (22:06)
13. 11. 201019.00Šmartno Herz FBGorenje Velenje28:38 (15:18)
10. krog (20. 11. 2010):    
02. 02. 201119.00Jeruzalem OrmožGorenje Velenje29:32 (14:13)
19. 11. 201018.00Slovenj GradecŠmartno Herz FB29:25 (12:11)
19. 11. 201019.30LokaCimos Koper26:26 (14:15)
17. 11. 201018.30SlovanRibnica Riko hiše34:31 (17:15)
02. 02. 201118.30Celje Pivovarna LaškoKrka40:26 (20:13)
17. 11. 201020.00Maribor BranikTrimo Trebnje27:22 (13:12)
11. krog (27. 11. 2010):    
27. 11. 201019.00Trimo TrebnjeJeruzalem Ormož34:33 (17:17)
24. 11. 201018.30Celje Pivovarna LaškoMaribor Branik36:28 (21:14)
27. 11. 201019.00Ribnica Riko hišeKrka38:32 (18:14)
24. 11. 201019.00Cimos KoperSlovan40:30 (19:13)
26. 11. 201019.30Šmartno Herz FBLoka27:33 (10:15)
24. 11. 201019.00Gorenje VelenjeSlovenj Gradec35:19 (20:09)
12. krog (04. 12. 2010):    
03. 12. 201019.30Jeruzalem OrmožSlovenj Gradec30:23 (15:09)
04. 12. 201019.00Gorenje VelenjeLoka37:28 (19:15)
04. 12. 201019.00Šmartno Herz FBSlovan28:33 (14:12)
04. 12. 201020.00Cimos KoperKrka37:26 (16:15)
04. 12. 201019.00Ribnica Riko hišeMaribor Branik33:28 (15:14)
01. 12. 201018.30Celje Pivovarna LaškoTrimo Trebnje31:33 (13:15)
13. krog (11. 12. 2010):    
11. 12. 201018.30Celje Pivovarna LaškoJeruzalem Ormož48:34 (29:17)
12. 12. 201019.30Trimo TrebnjeRibnica Riko hiše34:28 (17:12)
11. 12. 201015.00Maribor BranikCimos Koper22:30 (10:14)
11. 12. 201018.00KrkaŠmartno Herz FB33:22 (14:09)
11. 12. 201018.30SlovanGorenje Velenje29:37 (12:19)
11. 12. 201020.00LokaSlovenj Gradec39:16 (22:07)
14. krog (15. 12. 2010):    
15. 12. 201019.00Jeruzalem OrmožLoka34:32 (17:17)
14. 12. 201019.30Slovenj GradecSlovan27:28 (12:16)
15. 12. 201019.00Gorenje VelenjeKrka35:29 (22:12)
15. 12. 201019.00Šmartno Herz FBMaribor Branik27:27 (15:18)
15. 12. 201019.00Cimos KoperTrimo Trebnje38:26 (17:13)
15. 12. 201019.00Ribnica Riko hišeCelje Pivovarna Laško29:34 (14:16)
15. krog (18. 12. 2010):    
19. 12. 201019.00Ribnica Riko hišeJeruzalem Ormož32:29 (18:15)
19. 12. 201019.30Celje Pivovarna LaškoCimos Koper39:34 (20:16)
18. 12. 201019.00Trimo TrebnjeŠmartno Herz FB33:25 (16:12)
18. 12. 201020.00Maribor BranikGorenje Velenje24:33 (10:17)
19. 12. 201018.00KrkaSlovenj Gradec36:31 (19:12)
18. 12. 201018.30SlovanLoka29:33 (16:16)
16. krog (22. 12. 2010):    
22. 12. 201019.00Jeruzalem OrmožSlovan28:24 (14:15)
21. 12. 201019.30LokaKrka32:29 (18:12)
22. 12. 201019.00Slovenj GradecMaribor Branik21:32 (06:17)
22. 12. 201018.00Gorenje VelenjeTrimo Trebnje37:33 (21:18)
22. 12. 201019.30Šmartno Herz FBCelje Pivovarna Laško33:36 (15:20)
22. 12. 201019.00Cimos KoperRibnica Riko hiše34:29 (15:15)
17. krog (05. 02. 2011):    
05. 02. 201119.00Cimos KoperJeruzalem Ormož32:28 (18:14)
05. 02. 201119.00Ribnica Riko hišeŠmartno Herz FB30:28 (19:15)
05. 02. 201120.00Celje Pivovarna LaškoGorenje Velenje29:30 (16:17)
04. 02. 201119.00Trimo TrebnjeSlovenj Gradec29:25 (13:14)
05. 02. 201118.00Maribor BranikLoka28:28 (13:15)
06. 02. 201118.00KrkaSlovan34:33 (18:18)
18. krog (09. 02. 2011):    
09. 02. 201119.00Jeruzalem OrmožKrka37:28 (19:12)
09. 02. 201119.30SlovanMaribor Branik28:34 (14:17)
09. 02. 201119.00LokaTrimo Trebnje30:29 (17:17)
09. 02. 201119.00Slovenj GradecCelje Pivovarna Laško22:27 (12:14)
09. 02. 201119.00Gorenje VelenjeRibnica Riko hiše36:27 (18:14)
09. 02. 201119.00Šmartno Herz FBCimos Koper29:31 (12:18)
19. krog (12. 02. 2011):    
12. 02. 201119.00Šmartno Herz FBJeruzalem Ormož30:29 (18:16)
13. 02. 201119.30Cimos KoperGorenje Velenje28:25 (14:11)
12. 02. 201119.00Ribnica Riko hišeSlovenj Gradec33:24 (14:10)
12. 02. 201118.30Celje Pivovarna LaškoLoka29:28 (14:14)
12. 02. 201119.00Trimo TrebnjeSlovan35:24 (19:12)
12. 02. 201120.00Maribor BranikKrka29:25 (15:09)
20. krog (19. 02. 2011):    
15. 02. 201119.30Jeruzalem OrmožMaribor Branik28:32 (16:18)
19. 02. 201118.00KrkaTrimo Trebnje23:34 (09:16)
16. 02. 201118.30SlovanCelje Pivovarna Laško24:38 (10:16)
19. 02. 201120.00LokaRibnica Riko hiše34:32 (18:16)
16. 02. 201119.00Slovenj GradecCimos Koper23:33 (10:16)
16. 02. 201119.00Gorenje VelenjeŠmartno Herz FB30:22 (14:12)
21. krog (23. 02. 2011):    
23. 02. 201119.00Gorenje VelenjeJeruzalem Ormož37:20 (15:10)
25. 02. 201119.30Šmartno Herz FBSlovenj Gradec24:21 (14:09)
23. 02. 201119.00Cimos KoperLoka31:23 (11:10)
23. 02. 201119.00Ribnica Riko hišeSlovan43:31 (20:13)
23. 02. 201120.00KrkaCelje Pivovarna Laško27:30 (18:15)
23. 02. 201119.00Trimo TrebnjeMaribor Branik31:27 (17:16)
22. krog (05. 03. 2011):    
04. 03. 201119.00Jeruzalem OrmožTrimo Trebnje28:25 (17:13)
03. 03. 201119.00Maribor BranikCelje Pivovarna Laško27:26 (14:16)
04. 03. 201119.30KrkaRibnica Riko hiše31:29 (17:17)
04. 03. 201118.30SlovanCimos Koper28:39 (13:20)
05. 03. 201120.00LokaŠmartno Herz FB33:19 (19:10)
05. 03. 201119.00Slovenj GradecGorenje Velenje27:43 (14:23)

KONČNICA - ZA PRVAKA IN OBSTANEK:

Krog/DatumKončnica 1-6Končnica 7-12
1. / 19. 03. 20115-1, 3-6, 2-411-7, 9-12, 8-10
2. / 26. 03. 2011 (rezervni termin 23. 03.)1-4, 6-2, 5-37-10, 12-8, 11-9
3. / 02. 04. 2011 (rezervni termin 30. 03.)3-1, 2-5, 4-69-7, 8-11, 10-12
4. / 16. 04. 20111-6, 5-4, 3-27-12, 11-10, 9-8
5. / 23. 04. 2011 (rezervni termin 20. 04.)2-1, 4-3, 6-58-7, 10-9, 12-11
6. / 30. 04. 2011 (rezervni termin 27. 04.)1-5, 6-3, 4-27-11, 12-9, 10-8
7. / 07. 05. 2011 (rezervni termin 04. 05.)4-1, 2-6, 3-510-7, 8-12, 9-11
8. / 14. 05. 2011 (rezervni termin 11. 05.)1-3, 5-2, 6-47-9, 11-8, 12-10
9. / 21. 05. 2011 (rezervni termin 18. 05.)6-1, 4-5, 2-312-7, 10-11, 8-9
10. / 28. 05. 20111-2, 3-4, 5-67-8, 9-10, 11-12
Infostat
Med petimi kandidati izberite Petrolovega rokometaša meseca za april 2014!
Dragan Gajić
David Špiler
Primož Prošt
Uroš Zorman
Matjaž Brumen

GLASUJ Glasuj
facebook
EHFtv
Rokomet - moja igraa