Domov
INFOTEKMOVANJAZDRUŽENJAREPREZENTANCEMLADIROKOMET NA MIVKIOSTALOPOVEZAVE

Sezona 2010/11

V prvi slovenski ligi za ženske v sezoni 2010/11 sodeluje 11 klubov (že pred začetkom sezone je izstopila Burja Škofije), ki v rednem delu tekmovanja igrajo po dvokrožnem sistemu (vsak z vsakim doma in v gosteh). Zaradi neparnega števila klubov je v vsakem krogu en klub prost. Po zaključenem rednem delu tekmovanja se igrajo tri končnice. Ekipe od 1. do 4. mesta iz rednega dela prvenstva igrajo v končnici za prvaka, ekipe od 5. do 8. mesta iz rednega dela prav tako igrajo "miniligo", v končnici za obstanek pa bodo nastopili klubi, v rednem delu ligaškega tekmovanja uvrščeni od 7. do 11. mesta. Končnice se odvijajo v obliki dvokrožnega sistema, ekipe pa prenašajo vse točke, osvojene v rednem delu tekmovanja.

KONČNICA OD 1. DO 4. MESTA:

1. krog (26./27. 03. 2011):    
28. 03. 201120.00Krim MercatorMercator Tenzor Ptuj46:35 (24:18)
06. 04. 201119.30Zagorje GEN-IKrka35:19 (20:06)
2. krog (09./10. 04. 2011):    
09. 04. 201119.00Mercator Tenzor PtujKrka31:29 (17:14)
10. 04. 201115.30Krim MercatorZagorje GEN-I38:31 (18:19)
3. krog (16./17. 04. 2011):    
14. 04. 201119.15KrkaKrim Mercator30:38 (13:19)
16. 04. 201119.00Mercator Tenzor PtujZagorje GEN-I34:38 (15:18)
4. krog (04. 05. 2011):    
04. 05. 201119.30Mercator Tenzor PtujKrim Mercator32:46 (10:24)
04. 05. 201119.00KrkaZagorje GEN-I22:23 (11:13)
5. krog (07./08. 05. 2011):    
07. 05. 201116.00KrkaMercator Tenzor Ptuj31:27 (12:15)
07. 05. 201119.00Zagorje GEN-IKrim Mercator29:34 (12:15)
6. krog (14./15.05. 2011):    
14. 05. 201117.00Zagorje GEN-IMercator Tenzor Ptuj38:20 (21:09)
14. 05. 201117.00Krim MercatorKrka37:23 (21:11)

KONČNICA OD 5. DO 8. MESTA:

1. krog (26./27. 03. 2011):    
30. 03. 201119.00Celje Celjske mesnineCasino Izola26:26 (12:13)
30. 03. 201118.00OlimpijaVeplas Velenje30:32 (13:18)
2. krog (09./10. 04. 2011):    
09. 04. 201118.00Casino IzolaVeplas Velenje27:32 (12:17)
09. 04. 201119.00Celje Celjske mesnineOlimpija31:22 (18:08)
3. krog (16./17. 04. 2011):    
15. 04. 201119.30Veplas VelenjeCelje Celjske mesnine31:32 (18:15)
16. 04. 201116.00OlimpijaCasino Izola26:39 (10:18)
4. krog (04. 05. 2011):    
04. 05. 201119.30Veplas VelenjeOlimpija37:27 (21:13)
11. 05. 201118.00Casino IzolaCelje Celjske mesnine38:33 (21:18)
5. krog (07./08. 05. 2011):     
07. 05. 201116.00OlimpijaCelje Celjske mesnine28:43 (15:25)
07. 05. 201118.00Veplas VelenjeCasino Izola36:40 (15:22)
6. krog (14./15.05. 2011):    
14. 05. 201118.00Casino IzolaOlimpija39:23 (19:07)
14. 05. 201119.00Celje Celjske mesnineVeplas Velenje26:29 (11:11)

KONČNICA OD 9. DO 11. MESTA:

1. krog (26./27. 03. 2011):    
09. 04. 201120.00MlinotestŽalec33:23 (18:13)
2. krog (02./03. 04. 2011):    
02. 04. 201119.00PiranMlinotest30:28 (15:14)
3. krog (16./17. 04. 2011):    
15. 04. 201118.30ŽalecPiran28:28 (11:14)
4. krog (29./30. 04. 2011):    
29. 04. 201118.30ŽalecMlinotest34:39 (15:17)
5. krog (07./08. 05. 2011):    
07. 05. 201120.00MlinotestPiran29:20 (14:15)
6. krog (14./15.05. 2011):    
14. 05. 201118.00PiranŽalec32:27 (16:15)

REDNI DEL TEKMOVANJA:

1. krog (11. 09. 2010):    
10. 09. 201018.00Zagorje GEN-IŽalec52:21 (19:13)
11. 09. 201019.00Mercator Tenzor PtujCelje Celjske mesnine42:37 (22:18)
11. 09. 201018.00Casino IzolaOlimpija20:35 (12:15)
11. 09. 201018.00Piran Vrtovi IstreVeplas Velenje31:34 (16:20)
11. 09. 201020.00Mlinotest AjdovščinaKrim Mercator22:46 (09:22)
2. krog (18. 09. 2010):    
18. 09. 201020.00Mlinotest AjdovščinaKrka33:28 (17:13)
18. 09. 201016.00Veplas VelenjeKrim Mercator23:45 (10:20)
18. 09. 201018.00ŽalecPiran Vrtovi Istre25:31 (12:17)
18. 09. 201017.00OlimpijaZagorje GEN-I31:31 (16:20)
18. 09. 201019.00Mercator Tenzor PtujCasino Izola36:32 (22:20)
3. krog (02. 10. 2010):    
03. 10. 201016.00Casino IzolaCelje Celjske mesnine30:29 (16:14)
02. 10. 201019.00Zagorje GEN-IMercator Tenzor Ptuj41:27 (19:13)
30. 09. 201019.00Piran Vrtovi IstreOlimpija37:43 (17:22)
01. 10. 201017.00Krim MercatorŽalec51:14 (24:05)
01. 10. 201018.00KrkaVeplas Velenje31:20 (16:08)
4. krog (09. 10. 2010):    
09. 10. 201019.00Celje Celjske mesnineMlinotest Ajdovščina37:28 (15:14)
09. 10. 201018.00ŽalecKrka25:43 (10:25)
06. 10. 201016.30OlimpijaKrim Mercator26:36 (13:16)
09. 10. 201019.00Mercator Tenzor PtujPiran Vrtovi Istre28:26 (16:14)
09. 10. 201017.00Casino IzolaZagorje GEN-I33:40 (14:21)
5. krog (16. 10. 2010):    
15. 10. 201019.00Zagorje GEN-ICelje Celjske mesnine42:17 (18:11)
16. 10. 201018.00Piran Vrtovi IstreCasino Izola32:31 (17:17)
19. 10. 201018.00Krim MercatorMercator Tenzor Ptuj49:19 (23:07)
12. 10. 201018.00KrkaOlimpija25:33 (09:18)
16. 10. 201019.00Mlinotest AjdovščinaVeplas Velenje32:31 (14:14)
6. krog (23. 10. 2010):    
23. 10. 201019.00Celje Celjske mesnineVeplas Velenje30:23 (14:14)
23. 10. 201018.00ŽalecMlinotest Ajdovščina32:44 (19:21)
23. 10. 201019.00Mercator Tenzor PtujKrka31:29 (13:17)
26. 10. 201020.00Casino IzolaKrim Mercator26:46 (11:15)
23. 10. 201020.00Zagorje GEN-IPiran Vrtovi Istre32:24 (17:11)
7. krog (30. 10. 2010):    
30. 10. 201018.00Piran Vrtovi IstreCelje Celjske mesnine24:28 (10:14)
29. 10. 201018.00Krim MercatorZagorje GEN-I43:31 (20:15)
29. 10. 201018.00KrkaCasino Izola34:24 (21:17)
29. 10. 201020.00Mlinotest AjdovščinaOlimpija23:31 (13:16)
30. 10. 201018.00Veplas VelenjeŽalec33:24 (16:12)
8. krog (06. 11. 2010):    
06. 11. 201019.00Celje Celjske mesnineŽalec31:23 (17:07)
05. 11. 201016.30OlimpijaVeplas Velenje41:27 (19:12)
06. 11. 201019.00Mercator Tenzor PtujMlinotest Ajdovščina37:34 (17:17)
05. 11. 201018.30Zagorje GEN-IKrka26:26 (16:11)
02. 11. 201019.00Piran Vrtovi IstreKrim Mercator26:46 (15:21)
9. krog (13. 11. 2010):    
18. 11. 201020.30Krim MercatorCelje Celjske mesnine34:27 (13:14)
12. 11. 201018.00KrkaPiran Vrtovi Istre31:30 (15:16)
13. 11. 201020.00Mlinotest AjdovščinaCasino Izola29:33 (15:14)
13. 11. 201019.00Veplas VelenjeMercator Tenzor Ptuj29:24 (16:11)
10. 11. 201018.00ŽalecOlimpija24:38 (14:18)
10. krog (20. 11. 2010):    
16. 11. 201019.00Celje Celjske mesnineOlimpija23:34 (13:16)
24. 11. 201018.30Mercator Tenzor PtujŽalec36:22 (18:09)
20. 11. 201016.30Casino IzolaVeplas Velenje22:25 (14:14)
09. 11. 201019.30Zagorje GEN-IMlinotest Ajdovščina39:20 (19:10)
27. 10. 201020.00Krim MercatorKrka49:27 (28:14)
11. krog (12. 01. 2011):    
12. 01. 201118.00KrkaCelje Celjske mesnine32:22 (15:11)
18. 01. 201120.00Mlinotest AjdovščinaPiran Vrtovi Istre27:28 (12:15)
11. 01. 201119.30Veplas VelenjeZagorje GEN-I22:35 (14:15)
12. 01. 201118.00ŽalecCasino Izola23:30 (13:14)
12. 01. 201119.00Mercator Tenzor PtujOlimpija37:29 (20:14)
12. krog (15. 01. 2011):    
15. 01. 201119.00Celje Celjske mesnineMercator Tenzor Ptuj29:28 (15:11)
15. 01. 201116.00OlimpijaCasino Izola29:30 (13:14)
15. 01. 201118.00ŽalecZagorje GEN-I23:32 (10:16)
14. 01. 201119.30Veplas VelenjePiran Vrtovi Istre26:25 (13:09)
22. 12. 201020.00Krim MercatorMlinotest Ajdovščina53:25 (22:13)
13. krog (22. 01. 2011):    
15. 01. 201120.00KrkaMlinotest Ajdovščina30:19 (17:11)
21. 12. 201018.00Krim MercatorVeplas Velenje33:27 (12:17)
22. 01. 201117.30Piran Vrtovi IstreŽalec31:33 (15:20)
21. 01. 201119.00Zagorje GEN-IOlimpija36:15 (15:08)
22. 01. 201118.00Casino IzolaMercator Tenzor Ptuj33:29 (15:14)
14. krog (26. 01. 2011):    
26. 01. 201120.00Celje Celjske mesnineCasino Izola25:23 (14:12)
26. 01. 201119.00Mercator Tenzor PtujZagorje GEN-I26:33 (13:18)
27. 01. 201118.00OlimpijaPiran Vrtovi Istre35:38 (19:22)
26. 01. 201118.00ŽalecKrim Mercator31:37 (13:17)
25. 01. 201119.30Veplas VelenjeKrka20:30 (07:15)
15. krog (29. 01. 2011):    
29. 01. 201120.00Mlinotest AjdovščinaCelje Celjske mesnine20:29 (09:16)
29. 01. 201116.00KrkaŽalec32:25 (16:10)
31. 01. 201120.00Krim MercatorOlimpija53:22 (30:10)
29. 01. 201118.00Piran Vrtovi IstreMercator Tenzor Ptuj27:28 (15:13)
28. 01. 201119.00Zagorje GEN-ICasino Izola33:24 (17:10)
16. krog (05. 02. 2011):    
05. 02. 201119.00Celje Celjske mesnineZagorje GEN-I24:34 (11:16)
05. 02. 201117.00Casino IzolaPiran Vrtovi Istre36:29 (20:13)
15. 12. 201019.00Mercator Tenzor PtujKrim Mercator32:43 (16:21)
03. 02. 201118.00OlimpijaKrka24:44 (13:21)
05. 02. 201119.00Veplas VelenjeMlinotest Ajdovščina27:21 (15:11)
17. krog (12. 02. 2011):    
12. 02. 201118.00Veplas VelenjeCelje Celjske mesnine32:22 (14:12)
11. 02. 201120.00Mlinotest AjdovščinaŽalec34:30 (18:13)
15. 02. 201118.00KrkaMercator Tenzor Ptuj27:26 (13:12)
19. 01. 201118.30Krim MercatorCasino Izola43:24 (18:10)
12. 02. 201118.00Piran Vrtovi IstreZagorje GEN-I22:27 (12:12)
18. krog (19. 02. 2011):    
19. 02. 201119.00Celje Celjske mesninePiran Vrtovi Istre24:24 (12:13)
16. 02. 201119.30Zagorje GEN-IKrim Mercator31:36 (16:20)
19. 02. 201118.00Casino IzolaKrka25:26 (15:11)
19. 02. 201115.00OlimpijaMlinotest Ajdovščina34:30 (18:17)
18. 02. 201118.30ŽalecVeplas Velenje29:29 (12:14)
19. krog (23. 02. 2011):    
23. 02. 201118.30ŽalecCelje Celjske mesnine27:29 (14:17)
22. 02. 201119.30Veplas VelenjeOlimpija39:26 (21:14)
23. 02. 201120.00Mlinotest AjdovščinaMercator Tenzor Ptuj25:32 (10:10)
23. 02. 201118.00KrkaZagorje GEN-I27:26 (14:12)
23. 02. 201120.00Krim MercatorPiran Vrtovi Istre37:25 (18:14)
20. krog (26. 02. 2011):    
26. 02. 201119.00Celje Celjske mesnineKrim Mercator27:39 (16:21)
05. 03. 201118.00Piran Vrtovi IstreKrka25:23 (11:11)
01. 03. 201120.00Casino IzolaMlinotest Ajdovščina27:28 (14:15)
26. 02. 201119.00Mercator Tenzor PtujVeplas Velenje38:27 (20:11)
10. 03. 201118.00OlimpijaŽalec35:35 (17:17)
21. krog (05. 03. 2011):    
05. 03. 201115.00OlimpijaCelje Celjske mesnine31:36 (15:19)
04. 03. 201118.30ŽalecMercator Tenzor Ptuj34:38 (18:22)
04. 03. 201119.30Veplas VelenjeCasino Izola26:32 (15:15)
05. 03. 201118.00Mlinotest AjdovščinaZagorje GEN-I25:35 (11:20)
07. 03. 201118.00KrkaKrim Mercator25:40 (07:19)
22. krog (12. 03. 2011):    
12. 03. 201119.00Celje Celjske mesnineKrka24:31 (17:12)
12. 03. 201118.00Piran Vrtovi IstreMlinotest Ajdovščina27:27 (15:14)
12. 03. 201117.00Zagorje GEN-IVeplas Velenje34:25 (16:12)
12. 03. 201118.00Casino IzolaŽalec35:30 (17:12)
13. 03. 201115.00OlimpijaMercator Tenzor Ptuj26:42 (13:22)
Infostat
Kdo bo osvojil naslov slovenskega državnega prvaka v 1. NLB Leasing ligi za moške v sezoni 2014/15?
Celje Pivovarna Laško
Gorenje Velenje
Maribor Branik
Riko Ribnica
Trimo Trebnje
Ostali klubi

GLASUJ Glasuj
facebook
EHFtv
Rokomet - moja igraa