Domov
INFOTEKMOVANJAZDRUŽENJAREPREZENTANCEMLADIROKOMET NA MIVKIOSTALOPOVEZAVE

Sezona 2010/11

V glavnem delu tekmovanja v letošnji evropski ligi prvakinj nastopa 16 klubov, ki so razdeljeni v štiri skupine s po štirimi ekipami. Dvanajst si jih je zagotovilo nepsoredno nastopanje med evropsko elito, štirje pa s prvim mestom na štirih kvalifikacijskih turnirjih. Skupinski del lige prvakinj bo potekal po dvokrožnem sistemu (vsak z vsakim doma in v gosteh): prvi krog bo 9. in 10. oktobra 2010, šesti (zadnji) pa 20. ali 21. novembra. Iz vsake izmed štirih skupin se bosta naprej uvrstili po dve najboljši ekipi, osmerica pa bo razdeljena v dve skupini s po štirimi klubi. Po šestih krogih (prvi 5. in 6. februarja 2011, šesti 19. in 20. marca 2011) se bosta najboljša kluba iz obeh skupin uvrstila v polfinale, v katerem bo prva tekma 9. ali 10. aprila 2011, povratna pa teden dni kasneje. Finalni tekmi bosta 7. ali 8. maja ter 14. ali 15. maja.

FINALE:

POVRATNA TEKMA:
DatumUraDomačinGostIzid
14. 05. 201119.15ItxakoLarvik25:24 (10:11)
PRVA TEKMA:
DatumUraDomačinGostIzid
07. 05. 201116.45LarvikItxako23:21 (08:09)

POLFINALE:

PRVI TEKMI:
DatumUraDomačinGostIzid
09. 04. 201117.15LarvikBudućnost25:20 (13:10)
09. 04. 201119.00ItxakoGyöri26:21 (13:11)
POVRATNI TEKMI:
DatumUraDomačinGostIzid
17. 04. 201117.30GyöriItxako24:24 (10:12)
17. 04. 201119.30BudućnostLarvik24:27 (10:15)

GLAVNI DEL:

SKUPINA 1:
KlubŠt. tekemZmageRemijiPoraziGol razlikaTočke
Budućnost6402180:1608
Itxako6402155:1578
Krim Mercator6204183:1844
Oltchim Valcea6204150:1674
DatumUraDomačinGostIzid
1. krog:
04. 02. 201120.15Krim MercatorItxako30:26 (17:12)
06. 02. 201118.00Oltchim ValceaBudućnost21:20 (13:12)
2. krog:
12. 02. 201119.00ItxakoOltchim Valcea26:25 (10:14)
13. 02. 201119.30BudućnostKrim Mercator32:29 (17:12)
3. krog:
20. 02. 201119.00ItxakoBudućnost31:26 (16:10)
20. 02. 201117.00Oltchim ValceaKrim Mercator31:27 (14:14)
4. krog:
04. 03. 201119.30Krim MercatorBudućnost36:40 (19:23)
06. 03. 201118.00Oltchim ValceaItxako22:25 (12:11)
5. krog:
12. 03. 201119.00ItxakoKrim Mercator25:24 (15:13)
13. 03. 201119.30BudućnostOltchim Valcea32:21 (16:09)
6. krog:
19. 03. 201117.30Krim MercatorOltchim Valcea37:30 (17:19)
20. 03. 201119.30BudućnostItxako30:22 (15:13)
SKUPINA 2:
KlubŠt. tekemZmageRemijiPoraziGol razlikaTočke
Györi6500159:13110
Larvik6501168:12910
Dinamo Volgograd6204141:1804
Leipzig6006132:1600
DatumUraDomačinGostIzid
1. krog:
05. 02. 201114.00Dinamo VolgogradGyöri24:26 (11:14)
05. 02. 201115.00LeipzigLarvik24:26 (12:13)
2. krog:
12. 02. 201117.45LarvikDinamo Volgograd41:20 (24:09)
13. 02. 201118.15GyöriLeipzig25:20 (11:08)
3. krog:
19. 02. 201114.00Dinamo VolgogradLeipzig25:22 (12:07)
19. 02. 201117.45LarvikGyöri16:25 (07:17)
4. krog:
05. 03. 201114.00Dinamo VolgogradLarvik23:32 (11:16)
06. 03. 201114.30LeipzigGyöri24:29 (10:16)
5. krog:
12. 03. 201116.45LarvikLeipzig29:19 (14:10)
13. 03. 201118.15GyöriDinamo Volgograd36:23 (18:13)
6. krog:
19. 03. 201115.00LeipzigDinamo Volgograd23:26 (13:12)
20. 03. 201118.15GyöriLarvik18:24 (09:12)

PREDTEKMOVALNI DEL:

SKUPINA A:
KlubŠt. tekemZmageRemijiPoraziGol razlikaTočke
Budućnost6600193:14812
Dinamo Volgograd6303191:1866
Viborg6303192:1936
Sävehof6006163:2120
DatumUraDomačinGostIzid
1. krog:
09. 10. 201020.45BudućnostDinamo Volgograd29:22 (15:11)
10. 10. 201014.00SävehofViborg24:37 (13:19)
2. krog:
17. 10. 201014.00Dinamo VolgogradSävehof37:26 (23:12)
17. 10. 201014.25ViborgBudućnost25:34 (16:18)
3. krog:
24. 10. 201013.20SävehofBudućnost24:33 (13:16)
24. 10. 201014.00Dinamo VolgogradViborg41:33 (20:15)
4. krog:
07. 11. 201014.20SävehofDinamo Volgograd30:35 (17:16)
07. 11. 201019.30BudućnostViborg32:24 (16:17)
5. krog:
14. 11. 201014.00Dinamo VolgogradBudućnost27:32 (14:15)
14. 11. 201015.50ViborgSävehof37:33 (23:16)
6. krog:
21. 11. 201014.25ViborgDinamo Volgograd36:29 (14:17)
21. 11. 201019.30BudućnostSävehof33:26 (16:14)
SKUPINA B:
KlubŠt. tekemZmageRemijiPoraziGol razlikaTočke
Itxako6501178:14210
Leipzig6402148:1468
Hypo6204137:1474
DVSC Korvex6105143:1712
DatumUraDomačinGostIzid
1. krog:
09. 10. 201019.00ItxakoLeipzig23:24 (12:14)
09. 10. 201020.25DVSC KorvexHypo22:21 (13:07)
2. krog:
13. 10. 201019.30LeipzigDVSC Korvex31:25 (16:11)
16. 10. 201020.15HypoItxako19:30 (12:13)
3. krog:
23. 10. 201015.00LeipzigHypo23:28 (12:15)
24. 10. 201015.00DVSC KorvexItxako27:32 (15:19)
4. krog:
06. 11. 201019.00ItxakoHypo23:21 (11:07)
07. 11. 201016.30DVSC KorvexLeipzig19:20 (08:11)
5. krog:
13. 11. 201020.15HypoDVSC Korvex28:26 (15:14)
14. 11. 201015.00LeipzigItxako27:31 (16:20)
6. krog:
20. 11. 201019.00ItxakoDVSC Korvex39:24 (20:14)
20. 11. 201020.25HypoLeipzig20:23 (12:11)
SKUPINA C:
KlubŠt. tekemZmageRemijiPoraziGol razlikaTočke
Larvik6501202:15710
Oltchim Valcea6402169:1528
Toulon6204148:1714
Randers6105136:1752
DatumUraDomačinGostIzid
1. krog:
09. 10. 201014.30RandersOltchim Valcea27:23 (14:12)
10. 10. 201016.00ToulonLarvik28:31 (12:16)
2. krog:
16. 10. 201017.45LarvikRanders33:19 (18:08)
17. 10. 201018.00Oltchim ValceaToulon28:19 (15:09)
3. krog:
23. 10. 201014.30RandersToulon25:29 (12:16)
23. 10. 201017.15LarvikOltchim Valcea34:31 (17:18)
4. krog:
07. 11. 201014.00RandersLarvik20:38 (13:20)
07. 11. 201017.00ToulonOltchim Valcea22:26 (13:13)
5. krog:
13. 11. 201017.15LarvikToulon38:26 (23:13)
14. 11. 201018.00Oltchim ValceaRanders28:22 (12:09)
6. krog:
21. 11. 201018.45ToulonRanders24:23 (16:10)
21. 11. 201018.00Oltchim ValceaLarvik33:28 (18:13)
SKUPINA D:
KlubŠt. tekemZmageRemijiPoraziGol razlikaTočke
Györi6501183:15310
Krim Mercator6402181:1728
Zvezda Zvenigorod6204170:1974
Podravka Vegeta6105168:1802
DatumUraDomačinGostIzid
1. krog:
10. 10. 201017.00Zvezda ZvenigorodGyöri31:28 (17:14)
10. 10. 201017.00Podravka VegetaKrim Mercator30:35 (16:19)
2. krog:
16. 10. 201018.00Krim MercatorZvezda Zvenigorod37:32 (17:17)
17. 10. 201015.25GyöriPodravka Vegeta27:25 (18:15)
3. krog:
23. 10. 201018.30Krim MercatorGyöri30:34 (14:19)
24. 10. 201016.00Zvezda ZvenigorodPodravka Vegeta29:26 (11:14)
4. krog:
07. 11. 201012.00Zvezda ZvenigorodKrim Mercator28:32 (07:19)
07. 11. 201014.30Podravka VegetaGyöri24:35 (10:19)
5. krog:
13. 11. 201017.25GyöriZvezda Zvenigorod33:22 (19:12)
13. 11. 201018.15Krim MercatorPodravka Vegeta26:22 (12:12)
6. krog:
20. 11. 201017.15GyöriKrim Mercator26:21 (11:9)
21. 11. 201016.00Podravka VegetaZvezda Zvenigorod41:28 (22:17)
Infostat
Med petimi kandidati izberite Petrolovega rokometaša meseca za april 2014!
Dragan Gajić
David Špiler
Primož Prošt
Uroš Zorman
Matjaž Brumen

GLASUJ Glasuj
facebook
EHFtv
Rokomet - moja igraa