Domov
INFOTEKMOVANJAZDRUŽENJAREPREZENTANCEMLADIROKOMET NA MIVKIOSTALOPOVEZAVE

Sezona 2010/11

V evropski ligi prvakov v sezoni 2010/11 bo nastopilo 24 klubov, ki so razdeljeni v štiri skupine s po šestimi moštvi. Neposredno udeležbo v glavnem (skupinskem) delu tekmovanja si je zagotovilo 21 klubov, trije pa skozi kvalifikacije (zmagovalci turnirja povabljencev in dveh kvalifikacijskih turnirjev nižjerangiranih držav/klubov). Skupinski del lige prvakov traja od 22. septembra 2010 (1. krog) do 6. marca 2011 (10. krog). Iz vsake skupine se v drugi del lige prvakov uvrstijo po štirje najboljši klubi (skupaj 16), v tem delu tekmovanja, ki bo v drugi polovici marca in na začetku aprila 2011, pa že velja sistem na izpadanje (po ena tekma doma in v gosteh). Žrebanje parov osmine finala bo 8. marca 2011, slab mesec pozneje (5. aprila 2011) pa bo še žrebanje četrtfinalnih dvobojev, ki bodo na sporedu med 20. in 24. aprilom ter 27. aprilom in 1. majem 2011. Zmagovalci četrtfinalnih tekem se bodo uvrstili na zaključni turnir najboljše četverice, ki ga bo 28. in 29. maja 2011 spet gostila dvorana Lanxess Arena v Kölnu.

ZAKLJUČNI TURNIR (KÖLN):

FINALE:
DatumUraKlub 1Klub 2Izid
29. 05. 201118.00BarcelonaCiudad Real27:24 (14:10)
ZA TRETJE MESTO:
DatumUraKlub 1Klub 2Izid
29. 05. 201115.15Rhein Neckar LöwenHamburg31:33 (13:15)
POLFINALE:
DatumUraKlub 1Klub 2Izid
28. 05. 201115.15Rhein Neckar LöwenBarcelona28:30 (12:12)
28. 05. 201118.00Ciudad RealHamburg28:23 (12:10)

ČETRTFINALE:

PRVE TEKME:
DatumUraDomačinGostIzid
21. 04. 201120.00FlensburgCiudad Real24:38 (08:19)
24. 04. 201119.30BarcelonaKiel 27:25 (14:15)
23. 04. 201115.45HamburgČehovski medvedi38:24 (20:15)
24. 04. 201117.45Rhein Neckar LöwenMontpellier27:29 (12:09)
POVRATNE TEKME:
DatumUraDomačinGostIzid
01. 05. 201117.00Ciudad RealFlensburg21:22 (09:13)
01. 05. 201118.30KielBarcelona33:36 (15:19)
30. 04. 201117.30Čehovski medvediHamburg37:37 (19:14)
30. 04. 201117.00MontpellierRhein Neckar Löwen26:35 (17:15)

OSMINA FINALA:

POVRATNE TEKME:
DatumUraDomačinGostIzid
31. 03. 201117.00Čehovski medvediBosna Sarajevo30:17 (11:09)
31. 03. 201119.00Rhein Neckar LöwenZagreb27:27 (11:09)
02. 04. 201116.00Ciudad RealChambery36:19 (18:08)
02. 04. 201116.15VeszpremBarcelona30:26 (15:08)
02. 04. 201117.00KielKolding36:24 (20:11)
03. 04. 201117.00MontpellierKadetten35:27 (21:14)
03. 04. 201118.00ValladolidHamburg33:35 (16:19)
03. 04. 201119.30FlensburgPick Szeged33:20 (18:08)
PRVE TEKME:
DatumUraDomačinGostIzid
24. 03. 201119.30HamburgValladolid28:22 (11:15)
24. 03. 201120.30KadettenMontpellier31:26 (17:11)
26. 03. 201114.30Pick SzegedFlensburg26:27 (12:09)
26. 03. 201116.15KoldingKiel29:36 (16:17)
27. 03. 201117.00ChamberyCiudad Real24:27 (11:15)
27. 03. 201117.30BarcelonaVeszprem28:21 (14:13)
27. 03. 201118.00ZagrebRhein Neckar Löwen28:31 (12:15)
27. 03. 201118.00Bosna SarajevoČehovski medvedi22:31 (07:16)

GLAVNI (SKUPINSKI) DEL TEKMOVANJA:

SKUPINA A:
KlubŠt. tekemZmageRemijiPoraziGol razlikaTočke
Kiel10721326:27716
Rhein Neckar Löwen10532307:29213
Barcelona10532327:29013
Chambery10406262:3078
Celje Pivovarna Laško10307300:3326
Kielce10127276:3004
DatumUraDomačinGostIzid
1. krog:
25. 09. 201015.00KielChambery35:23 (21:10)
25. 09. 201016.20BarcelonaRhein Neckar Löwen30:31 (13:14)
26. 09. 201014.45KielceCelje Pivovarna Laško30:36 (11:18)
2. krog:
02. 10. 201020.15Celje Pivovarna LaškoRhein Neckar Löwen28:32 (12:14)
03. 10. 201015.00ChamberyKielce27:26 (16:12)
03. 10. 201016.45KielBarcelona28:28 (14:10)
3. krog:
09. 10. 201016.15BarcelonaCelje Pivovarna Laško44:33 (22:15)
10. 10. 201017.15KielKielce33:29 (16:13)
10. 10. 201018.45Rhein Neckar LöwenChambery37:22 (19:11)
4. krog:
17. 10. 201015.00KielceRhein Neckar Löwen23:23 (12:12)
17. 10. 201015.45ChamberyBarcelona27:26 (14:12)
17. 10. 201018.30Celje Pivovarna LaškoKiel 28:34 (10:18)
5. krog:
20. 11. 201015.00KielceBarcelona26:33 (11:18)
21. 11. 201017.00ChamberyCelje Pivovarna Laško30:24 (13:11)
21. 11. 201017.15KielRhein Neckar Löwen30:27 (17:09)
6. krog:
26. 11. 201019.15Rhein Neckar LöwenKiel 30:30 (17:14)
27. 11. 201016.15BarcelonaKielce28:28 (15:12)
27. 11. 201019.15Celje Pivovarna LaškoChambery35:27 (17:13)
7. krog:
04. 12. 201015.30Rhein Neckar LöwenCelje Pivovarna Laško33:32 (14:16)
05. 12. 201015.00KielceChambery31:25 (16:15)
05. 12. 201017.15BarcelonaKiel 32:29 (13:15)
8. krog:
19. 02. 201118.00ChamberyKiel 26:28 (16:12)
19. 02. 201118.00Celje Pivovarna LaškoKielce30:29 (12:14)
20. 02. 201115.30Rhein Neckar LöwenBarcelona38:38 (22:17)
9. krog:
27. 02. 201117.00Rhein Neckar LöwenKielce29:27 (11:13)
27. 02. 201117.15BarcelonaChambery38:23 (20:07)
27. 02. 201118.45KielCelje Pivovarna Laško43:27 (23:16)
10. krog:
05. 03. 201117.30ChamberyRhein Neckar Löwen32:27 (17:16)
05. 03. 201118.00Celje Pivovarna LaškoBarcelona27:30 (15:16)
06. 03. 201118.30KielceKiel 27:36 (11:18)
SKUPINA B:
KlubŠt. tekemZmageRemijiPoraziGol razlikaTočke
Montpellier10802326:25916
Veszprem10802322:28416
Hamburg10613304:27313
Kolding10505296:31610
Sävehof10118283:3473
Tatran Prešov10028273:3252
DatumUraDomačinGostIzid
1. krog:
26. 09. 201016.15SävehofKolding30:38 (15:15)
26. 09. 201017.00MontpellierHamburg26:30 (15:12)
26. 09. 201017.30Tatran PrešovVeszprem27:35 (15:19)
2. krog:
02. 10. 201017.25VeszpremHamburg33:30 (15:13)
02. 10. 201020.30MontpellierSävehof33:21 (16:09)
03. 10. 201017.15Tatran PrešovKolding29:31 (12:16)
3. krog:
09. 10. 201016.15KoldingHamburg32:30 (16:15)
09. 10. 201017.25VeszpremMontpellier27:26 (13:15)
10. 10. 201016.15SävehofTatran Prešov33:32 (16:11)
4. krog:
14. 10. 201020.00HamburgSävehof33:24 (16:14)
16. 10. 201016.15VeszpremKolding31:28 (13:16)
16. 10. 201018.00Tatran PrešovMontpellier31:33 (16:17)
5. krog:
20. 11. 201015.00HamburgTatran Prešov35:23 (17:11)
20. 11. 201016.15KoldingMontpellier28:36 (13:19)
21. 11. 201015.15SävehofVeszprem31:41 (15:22)
6. krog:
27. 11. 201017.25VeszpremSävehof38:34 (17:15)
28. 11. 201016.00Tatran PrešovHamburg26:26 (13:15)
28. 11. 201017.00MontpellierKolding40:25 (19:10)
7. krog:
04. 12. 201016.15KoldingTatran Prešov28:27 (14:16)
04. 12. 201017.00HamburgVeszprem27:26 (13:11)
06. 12. 201020.15SävehofMontpellier21:34 (10:16)
8. krog:
19. 02. 201119.15VeszpremTatran Prešov33:22 (21:10)
19. 02. 201116.15KoldingSävehof33:27 (22:11)
20. 02. 201117.00HamburgMontpellier27:28 (11:13)
9. krog:
26. 02. 201116.20SävehofHamburg31:34 (18:18)
26. 02. 201116.15KoldingVeszprem29:34 (11:16)
27. 02. 201117.00MontpellierTatran Prešov40:25 (19:11)
10. krog:
06. 03. 201116.00Tatran PrešovSävehof31:31 (15:15)
06. 03. 201117.00HamburgKolding32:24 (18:12)
06. 03. 201117.30MontpellierVeszprem30:24 (13:11)
SKUPINA C:
KlubŠt. tekemZmageRemijiPoraziGol razlikaTočke
Čehovski medvedi10622315:28214
Valladolid10532300:28413
Pick Szeged10505290:29110
Kadetten10415304:3159
Dinamo Minsk10325307:3168
AaB Handball10226311:3396
DatumUraDomačinGostIzid
1. krog:
23. 09. 201019.00Čehovski medvediAaB Handball39:29 (20:14)
25. 09. 201017.25Pick SzegedKadetten29:26 (12:10)
26. 09. 201017.00Dinamo MinskValladolid30:35 (12:18)
2. krog:
02. 10. 201016.30Dinamo MinskPick Szeged33:29 (13:16)
02. 10. 201018.00ValladolidČehovski medvedi26:26 (15:13)
03. 10. 201015.50AaB HandballKadetten30:30 (15:14)
3. krog:
06. 10. 201019.30KadettenValladolid28:30 (15:15)
07. 10. 201019.30Dinamo MinskČehovski medvedi27:34 (18:18)
10. 10. 201017.25Pick SzegedAaB Handball37:28 (18:13)
4. krog:
14. 10. 201019.00Čehovski medvediKadetten38:35 (21:15)
16. 10. 201018.00ValladolidPick Szeged26:23 (13:11)
17. 10. 201015.50AaB HandballDinamo Minsk33:29 (11:16)
5. krog:
09. 02. 201119.30KadettenDinamo Minsk30:35 (12:18)
18. 11. 201019.00Čehovski medvediPick Szeged25:26 (12:10)
21. 11. 201015.50AaB HandballValladolid32:26 (14:17)
6. krog:
27. 11. 201018.00ValladolidAaB Handball33:33 (14:16)
28. 11. 201016.00Dinamo MinskKadetten31:32 (14:16)
28. 11. 201017.25Pick SzegedČehovski medvedi22:29 (08:16)
7. krog:
02. 12. 201019.00Čehovski medvediValladolid29:27 (15:11)
04. 12. 201015.15Pick SzegedDinamo Minsk37:34 (20:18)
05. 12. 201017.30KadettenAaB Handball34:31 (17:19)
8. krog:
19. 02. 201116.00KadettenPick Szeged31:27 (12:15)
19. 02. 201118.00ValladolidDinamo Minsk27:27 (10:14)
20. 02. 201115.50AaB HandballČehovski medvedi30:38 (15:19)
9. krog:
23. 02. 201119.30KadettenČehovski medvedi32:29 (15:16)
26. 02. 201118.00Pick SzegedValladolid30:25 (17:13)
27. 02. 201115.00Dinamo MinskAaB Handball33:31 (16:17)
10. krog:
03. 03. 201119.00Čehovski medvediDinamo Minsk28:28 (15:14)
05. 03. 201118.00ValladolidKadetten35:26 (15:13)
06. 03. 201115.50AaB HandballPick Szeged34:30 (17:19)
SKUPINA D:
KlubŠt. tekemZmageRemijiPoraziGol razlikaTočke
Ciudad Real10811303:23617
Flensburg10802288:24916
Zagreb10622303:26114
Bosna Sarajevo10217222:2865
St. Petersburg10208259:3024
Constanta10208261:3024
DatumUraDomačinGostIzid
1. krog:
22. 09. 201017.00St. PetersburgBosna Sarajevo32:27 (11:12)
22. 09. 201020.30Ciudad RealFlensburg27:19 (07:09)
23. 09. 201019.00ConstantaZagreb23:33 (09:15)
2. krog:
02. 10. 201014.00St. PetersburgCiudad Real23:32 (09:14)
02. 10. 201015.30FlensburgConstanta29:22 (15:07)
02. 10. 201019.00Bosna SarajevoZagreb26:26 (12:13)
3. krog:
07. 10. 201019.00St. PetersburgZagreb28:35 (12:16)
09. 10. 201018.00Bosna SarajevoFlensburg23:35 (09:18)
10. 10. 201019.00Ciudad RealConstanta34:28 (15:12)
4. krog:
14. 10. 201019.00ConstantaBosna Sarajevo26:25 (16:12)
16. 10. 201017.30ZagrebCiudad Real30:30 (14:14)
17. 10. 201016.45FlensburgSt. Petersburg34:22 (17:14)
5. krog:
18. 11. 201019.30ConstantaSt. Petersburg29:28 (16:13)
20. 11. 201019.00Bosna SarajevoCiudad Real22:29 (11:16)
21. 11. 201015.30FlensburgZagreb32:29 (19:15)
6. krog:
24. 11. 201019.00St. PetersburgConstanta29:26 (14:13)
28. 11. 201017.30ZagrebFlensburg31:26 (14:12)
28. 11. 201019.00Ciudad RealBosna Sarajevo32:17 (14:06)
7. krog:
02. 12. 201020.00ConstantaFlensburg29:32 (12:17)
04. 12. 201017.30ZagrebBosna Sarajevo34:15 (16:08)
09. 02. 201120.00Ciudad RealSt. Petersburg32:27 (12:13)
8. krog:
19. 02. 201117.30ZagrebConstanta34:30 (19:16)
19. 02. 201119.00Bosna SarajevoSt. Petersburg25:24 (16:11)
20. 02. 201118.45FlensburgCiudad Real25:23 (11:10)
9. krog:
24. 02. 201119.00St. PetersburgFlensburg25:31 (09:17)
26. 02. 201119.00Bosna SarajevoConstanta24:23 (11:13)
27. 02. 201119.00Ciudad RealZagreb30:20 (16:12)
10. krog:
02. 03. 201119.00FlensburgBosna Sarajevo25:18 (13:09)
03. 03. 201119.00ConstantaCiudad Real25:34 (10:15)
05. 03. 201117.30ZagrebSt. Petersburg31:21 (16:11)
Infostat
Kdo bo osvojil naslov slovenskega državnega prvaka v 1. NLB Leasing ligi za moške v sezoni 2014/15?
Celje Pivovarna Laško
Gorenje Velenje
Maribor Branik
Riko Ribnica
Trimo Trebnje
Ostali klubi

GLASUJ Glasuj
facebook
EHFtv
Rokomet - moja igraa