Domov
INFOTEKMOVANJAZDRUŽENJAREPREZENTANCEMLADIROKOMET NA MIVKIOSTALOPOVEZAVE

Kvalifikacije za Euro 2010

Med 7. in 19. decembrom 2010 bo na Danskem in Norveškem potekalo evropsko prvenstvo v rokometu za ženske, kamor so neposredno uvrščene Danke in Norvežanke. V sedmih kvalifikacijskih skupinah pa se ekipe borijo za preostalih 14 vstopnic. Tja se bosta uvrstili po prvi dve ekipi iz vsake skupine. Kvalifikacije potekajo med oktobrom 2009 in majem 2010. Opomba: vsi časi so lokalni, mesto igranja * - reprezentanca si je že zagotovila nastop na EP
Skupina 1TekmeZmagaRemiPorazGol razlikaTočke
Ukrajina*6510197:16011
Romunija*6411219:1539
Švica6204143:1844
Portugalska6006142:2040
DatumUraDomačiGostiIzid
14. 10. 200918.00UkrajinaŠvica33:20 (19:06)
14. 10. 200919.00RomunijaPortugalska37:23 (19:08)
17. 10. 200915.45ŠvicaRomunija18:39 (07:20)
17. 10. 200917.15PortugalskaUkrajina31:36 (16:18)
31. 03. 201018.00UkrajinaRomunija27:27 (18:14)
31. 03. 201020.00ŠvicaPortugalska28:25 (14:14)
03. 04. 201012.00RomunijaUkrajina35:36 (17:15)
03. 04. 201017.00PortugalskaŠvica17:27 (12:13)
26.05.201019.00PortugalskaRomunija23:44 (12:20)
26.05.201019.30ŠvicaUkrajina24:33 (14:14)
29.05.201011.00RomunijaŠvica37:26 (18:11)
30.05.201017.00UkrajinaPortugalska32:23 (17:11)
Skupina 2TekmeZmagaRemiPorazGol razlikaTočke
Madžarska*6600174:13412
Švedska*6402167:1288
Češka6204152:1584
Azerbajdžan6006114:1870
DatumUraDomačiGostiIzid
15. 10. 200919.00MadžarskaČeška24:20 (13:09)
15. 10. 200919.00ŠvedskaAzerbajdžan31:11 (13:06)
18. 10. 200915.30ČeškaŠvedska21:28 (09:12)
18. 10. 200915.00AzerbajdžanMadžarska15:31 (06:16)
31. 03. 201017.00AzerbajdžanČeška19:26 (08:10)
01. 04. 201019.00ŠvedskaMadžarska26:27 (12:15)
04. 04. 201012.35MadžarskaŠvedska26:24 (16:10)
04. 04. 201014.45ČeškaAzerbajdžan37:25 (19:11)
26.05.201018.00ČeškaMadžarska23:31 (13:17)
26.05.201017.00AzerbajdžanŠvedska18:27 (09:14)
30.05.201011.40MadžarskaAzerbajdžan35:26 (19:12)
30.05.201017.30ŠvedskaČeška31:25 (17:10)
Skupina 3TekmeZmagaRemiPorazGol razlikaTočke
Francija*6600191:12412
Islandija*6303166:1466
Avstrija6303150:1456
Velika Britanija6006104:1960
DatumUraDomačiGostjeIzid
14. 10. 200919.30FrancijaIslandija32:23 (16:12)
14. 10. 200920.00AvstrijaVelika Britanija30:20 (18:12)
17. 10. 200919.00Velika BritanijaFrancija16:42 (09:18)
18. 10. 200916.00IslandijaAvstrija29:25 (19:10)
31. 03. 201019.30AvstrijaFrancija24:27 (14:12)
31. 03. 201019.00Velika BritanijaIslandija16:27 (07:15)
04. 04. 201014.00IslandijaVelika Britanija40:20 (22:09)
04. 04. 201016.45FrancijaAvstrija29:22 (16:09)
26.05.201020.15IslandijaFrancija24:27 (11:13)
26.05.201019.00Velika BritanijaAvstrija17:23 (08:10)
30.05.201015.00FrancijaVelika Britanija34:15 (16:08)
29.05.201020.22AvstrijaIslandija26:23 (12:12)
Skupina 4TekmeZmageRemiPorazGol razlikaTočke
Nemčija*6600205:12912
Slovenija*6303163:1626
Belorusija6303166:1766
Italija6006137:2040
DatumUraDomačiGostiIzid
14. 10. 200921.30BelorusijaItalija32:23 (16:07)
14. 10. 200919.30NemčijaSlovenija27:17 (10:10)
17. 10. 200918.15SlovenijaBelorusija30:21 (17:10)
18. 10. 200912.00ItalijaNemčija19:33 (08:18)
31. 03. 201018.00BelorusijaNemčija26:30 (15:16)
01. 04. 201020.00ItalijaSlovenija26:28 (14:16)
04. 04. 201017.00NemčijaBelorusija35:24 (15:11)
04. 04. 201017.00SlovenijaItalija34:22 (17:07)
26.05.201020.00SlovenijaNemčija24:35 (11:19)
26.05.201018.15ItalijaBelorusija28:32 (12:16)
30.05.201016.00NemčijaItalija45:19 (20:09)
30.05.201015.00BelorusijaSlovenija31:30 (16:16)
Skupina 5TekmeZmagaRemiPorazGol razlikaTočke
Španija*6600181:12812
Srbija*6402179:1428
Turčija6204167:1564
Grčija6006101:2020
DatumUraDomačiGostiIzid
14. 10. 200919.00ŠpanijaTurčija30:26 (16:15)
14. 10. 200919.00SrbijaGrčija45:18 (25:10)
18. 10. 200916.00GrčijaŠpanija14:32 (08:13)
18. 10. 200918.00TurčijaSrbija30:32 (14:17)
31. 03. 201018.00SrbijaŠpanija20:21 (10:12)
31. 03. 201016.00GrčijaTurčija14:27 (09:13)
04. 04. 201013.00ŠpanijaSrbija29:25 (15:12)
03. 04. 201019.00TurčijaGrčija30:22 (17:13)
27.05.201019.00TurčijaŠpanija27:30 (14:12)
26.05.201011.00GrčijaSrbija17:29 (08:14)
30.05.201011.00ŠpanijaGrčija39:16 (16:05)
30.05.201020.00SrbijaTurčija28:27 (15:15)
Skupina 6TekmeZmagaRemiPorazGol razlikaTočke
Črna gora*6510196:16011
Rusija*6411196:1559
Slovaška6105156:1932
Poljska6105151:1912
DatumUraDomačiGostiIzid
14. 10. 200917.00RusijaSlovaška33:26 (16:14)
14. 10. 200920.00PoljskaČrna gora21:31 (10:14)
17. 10. 200917.30Črna goraRusija28:28 (19:16)
18. 10. 200911.00SlovaškaPoljska32:28 (16:14)
31. 03. 201018.00PoljskaRusija26:35 (15:15)
31. 03. 201018.00Črna goraSlovaška39:24 (18:12)
04. 04. 201017.00RusijaPoljska35:20 (17:11)
04. 04. 201011.00SlovaškaČrna gora27:32 (11:17)
26.05.201018.00SlovaškaRusija24:37 (10:17)
26.05.201020.00Črna goraPoljska35:32 (17:15)
30.05.201017.00RusijaČrna gora28:31 (13:16)
30.05.201017.30PoljskaSlovaška24:23 (11:13)
Skupina 7TekmeZmagaRemiPorazGol razlikaTočke
Hrvaška*6501191:13810
Nizozemska*6321161:1468
Makedonija6222157:1536
Litva6006131:2030
DatumUraDomačiGostiIzid
14. 10. 200920.30MakedonijaLitva32:24 (17:10)
15. 10. 200918.00HrvaškaNizozemska32:23 (19:11)
18. 10. 200915.00NizozemskaMakedonija20:20 (15:08)
18. 10. 200917.00LitvaHrvaška24:42 (13:20)
31. 03. 201018.00MakedonijaHrvaška21:26 (12:13)
31. 03. 201019.00LitvaNizozemska22:31 (12:15)
03. 04. 201018.00HrvaškaMakedonija36:23 (18:10)
04. 04. 201014.00NizozemskaLitva34:20 (17:09)
26.05.201020.00NizozemskaHrvaška25:24 (09:14)
26.05.201019.00LitvaMakedonija19:33 (09:18)
29.05.201014.15HrvaškaLitva31:22 (15:06)
30.05.201017.50MakedonijaNizozemska28:28 (12:14)
Infostat
Med petimi kandidati izberite Petrolovega rokometaša meseca za april 2014!
Dragan Gajić
David Špiler
Primož Prošt
Uroš Zorman
Matjaž Brumen

GLASUJ Glasuj
facebook
EHFtv
Rokomet - moja igraa