Domov
INFOTEKMOVANJAZDRUŽENJAREPREZENTANCEMLADIROKOMET NA MIVKIOSTALOPOVEZAVE

SPORED EP 2010

Na evropskem prvenstvu za ženske, ki ga od 7. do 19. decembra 2010 gostita Danska in Norveška, nastopa 16 reprezentanc. Razdeljene so v štiri predtekmovalne skupine s po štirimi ekipami, po končanem prvem delu (po sistemu vsak z vsakim) pa v nadaljnje tekmovanje napredujejo po tri najboljše. V drugem delu je dvanajst ekip razdeljenih v dve skupini s po šestimi: v polfinale napredujeta po dve najboljši iz vsake, tretjeuvrščeni pa igrata za končno peto mesto.

ZAKLJUČNI DEL:

FINALE:

DatumUraReprezentanca 1Reprezentanca 2Izid
19. 12. 201017.00NorveškaŠvedska25:20 (10:11)

ZA TRETJE MESTO:

DatumUraReprezentanca 1Reprezentanca 2Izid
19. 12. 201014.30DanskaRomunija15:16 (07:09)

POLFINALE:

DatumUraReprezentanca 1Reprezentanca 2Izid
18. 12. 201014.30RomunijaŠvedska23:25 (13:14)
18. 12. 201017.00DanskaNorveška19:29 (10:14)

ZA PETO MESTO:

DatumUraReprezentanca 1Reprezentanca 2Izid
18. 12. 201011.30Črna goraFrancija19:23 (05:12)

GLAVNI DEL:

SKUPINA I - HERNING:

ReprezentancaŠt. tekemZmageRemijiPorazi Gol razlikaTočke
Danska5401132:1108
Romunija5302126:1296
Črna gora5302125:1236
Rusija5203129:1244
Hrvaška5203117:1424
Španija5104117:1192
DatumUraReprezentanca 1Reprezentanca 2Izid
1. krog:
13. 12. 201016.45ŠpanijaČrna gora20:22 (12:12)
13. 12. 201018.45RomunijaHrvaška31:22 (14:12)
13. 12. 201020.45DanskaRusija26:20 (11:10)
2. krog:
14. 12. 201016.45RomunijaČrna gora23:21 (13:12)
14. 12. 201018.45ŠpanijaRusija30:22 (16:12)
14. 12. 201020.45DanskaHrvaška31:19 (16:10)
3. krog:
16. 12. 201016.45RomunijaRusija20:35 (10:19)
16. 12. 201018.45ŠpanijaHrvaška22:23 (10:11)
16. 12. 201020.45DanskaČrna gora29:30 (18:14)

SKUPINA II - LILLEHAMMER:

ReprezentancaŠt. tekemZmageRemijiPorazi Gol razlikaTočke
Švedska5401127:1038
Norveška5401153:918
Francija5302116:1156
Nizozemska5203104:1154
Madžarska520398:1284
Ukrajina5005101:1470
DatumUraReprezentanca 1Reprezentanca 2Izid
1. krog:
12. 12. 201016.15NizozemskaFrancija21:23 (10:13)
12. 12. 201018.15UkrajinaMadžarska25:26 (12:14)
12. 12. 201020.15ŠvedskaNorveška24:19 (13:06)
2. krog:
14. 12. 201016.15NizozemskaMadžarska27:19 (15:10)
14. 12. 201018.15ŠvedskaFrancija21:22 (09:11)
14. 12. 201020.15UkrajinaNorveška19:32 (06:13)
3. krog:
15. 12. 201016.15UkrajinaFrancija19:31 (13:16)
15. 12. 201018.15ŠvedskaMadžarska24:19 (10:12)
15. 12. 201020.15NizozemskaNorveška13:35 (09:18)

PRVI DEL:

SKUPINA A - AALBORG:
ReprezentancaŠt. tekemZmageRemijiPorazi Gol razlikaTočke
Danska330072:616
Romunija320192:794
Španija310271:752
Srbija300371:910
DatumUraReprezentanca 1Reprezentanca 2Izid
1. krog:
07. 12. 201018.15ŠpanijaRomunija26:30 (10:15)
07. 12. 201020.45DanskaSrbija25:20 (14:06)
2. krog:
09. 12. 201018.45SrbijaŠpanija23:26 (09:14)
09. 12. 201020.45RomunijaDanska22:25 (15:14)
3. krog:
11. 12. 201018.45RomunijaSrbija40:28 (20:14)
11. 12. 201020.45ŠpanijaDanska19:22 (09:12)
SKUPINA B - AARHUS:
ReprezentancaŠt. tekemZmageRemijiPorazi Gol razlikaTočke
Rusija320182:694
Črna gora320178:744
Hrvaška320188:834
Islandija300369:910
DatumUraReprezentanca 1Reprezentanca 2Izid
1. krog:
07. 12. 201018.15Črna goraRusija24:22 (10:15)
07. 12. 201020.15HrvaškaIslandija35:25 (19:12)
2. krog:
09. 12. 201018.15IslandijaČrna gora23:26 (10:14)
09. 12. 201020.15RusijaHrvaška30:24 (16:11)
3. krog:
11. 12. 201018.15RusijaIslandija30:21 (16:09)
11. 12. 201020.15Črna goraHrvaška28:29 (12:13)
SKUPINA C - LARVIK:
ReprezentancaŠt. tekemZmageRemijiPorazi Gol razlikaTočke
Švedska330085:686
Nizozemska310270:682
Ukrajina310271:812
Nemčija310278:872
DatumUraReprezentanca 1Reprezentanca 2Izid
1. krog:
07. 12. 201017.45NemčijaŠvedska25:27 (14:12)
07. 12. 201019.45UkrajinaNizozemska13:25 (08:13)
2. krog:
08. 12. 201017.45ŠvedskaUkrajina33:25 (18:15)
08. 12. 201019.45NizozemskaNemčija27:30 (18:17)
3. krog:
10. 12. 201017.45ŠvedskaNizozemska25:18 (14:06)
10. 12. 201019.45NemčijaUkrajina23:33 (10:15)
SKUPINA D - LILLEHAMMER:
ReprezentancaŠt. tekemZmageRemijiPorazi Gol razlikaTočke
Norveška330099:516
Madžarska320162:714
Francija310269:732
Slovenija300354:890
DatumUraReprezentanca 1Reprezentanca 2Izid
1. krog:
07. 12. 201018.15MadžarskaSlovenija28:19 (16:10)
07. 12. 201020.15NorveškaFrancija33:22 (19:10)
2. krog:
08. 12. 201018.15FrancijaMadžarska18:21 (07:12)
08. 12. 201020.15SlovenijaNorveška16:32 (06:19)
3. krog:
10. 12. 201018.15FrancijaSlovenija29:19 (15:09)
10. 12. 201020.15NorveškaMadžarska34:13 (19:07)
Infostat
Med petimi kandidati izberite Petrolovega rokometaša meseca za september 2014!
Miha Zarabec
Gašper Marguč
Miha Žvižej
Uroš Zorman
Dragan Gajić

GLASUJ Glasuj
facebook
EHFtv
Rokomet - moja igraa