Show menu

Sezona 2010/11

V prvi slovenski ligi za ženske v sezoni 2010/11 sodeluje 11 klubov (že pred začetkom sezone je izstopila Burja Škofije), ki v rednem delu tekmovanja igrajo po dvokrožnem sistemu (vsak z vsakim doma in v gosteh). Zaradi neparnega števila klubov je v vsakem krogu en klub prost. Po zaključenem rednem delu tekmovanja se igrajo tri končnice. Ekipe od 1. do 4. mesta iz rednega dela prvenstva igrajo v končnici za prvaka, ekipe od 5. do 8. mesta iz rednega dela prav tako igrajo "miniligo", v končnici za obstanek pa bodo nastopili klubi, v rednem delu ligaškega tekmovanja uvrščeni od 7. do 11. mesta. Končnice se odvijajo v obliki dvokrožnega sistema, ekipe pa prenašajo vse točke, osvojene v rednem delu tekmovanja.

KONČNICA OD 1. DO 4. MESTA:

1. krog (26./27. 03. 2011):
28. 03. 2011 20.00 Krim Mercator Mercator Tenzor Ptuj 46:35 (24:18)
06. 04. 2011 19.30 Zagorje GEN-I Krka 35:19 (20:06)
2. krog (09./10. 04. 2011):
09. 04. 2011 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Krka 31:29 (17:14)
10. 04. 2011 15.30 Krim Mercator Zagorje GEN-I 38:31 (18:19)
3. krog (16./17. 04. 2011):
14. 04. 2011 19.15 Krka Krim Mercator 30:38 (13:19)
16. 04. 2011 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Zagorje GEN-I 34:38 (15:18)
4. krog (04. 05. 2011):
04. 05. 2011 19.30 Mercator Tenzor Ptuj Krim Mercator 32:46 (10:24)
04. 05. 2011 19.00 Krka Zagorje GEN-I 22:23 (11:13)
5. krog (07./08. 05. 2011):
07. 05. 2011 16.00 Krka Mercator Tenzor Ptuj 31:27 (12:15)
07. 05. 2011 19.00 Zagorje GEN-I Krim Mercator 29:34 (12:15)
6. krog (14./15.05. 2011):
14. 05. 2011 17.00 Zagorje GEN-I Mercator Tenzor Ptuj 38:20 (21:09)
14. 05. 2011 17.00 Krim Mercator Krka 37:23 (21:11)

KONČNICA OD 5. DO 8. MESTA:

1. krog (26./27. 03. 2011):
30. 03. 2011 19.00 Celje Celjske mesnine Casino Izola 26:26 (12:13)
30. 03. 2011 18.00 Olimpija Veplas Velenje 30:32 (13:18)
2. krog (09./10. 04. 2011):
09. 04. 2011 18.00 Casino Izola Veplas Velenje 27:32 (12:17)
09. 04. 2011 19.00 Celje Celjske mesnine Olimpija 31:22 (18:08)
3. krog (16./17. 04. 2011):
15. 04. 2011 19.30 Veplas Velenje Celje Celjske mesnine 31:32 (18:15)
16. 04. 2011 16.00 Olimpija Casino Izola 26:39 (10:18)
4. krog (04. 05. 2011):
04. 05. 2011 19.30 Veplas Velenje Olimpija 37:27 (21:13)
11. 05. 2011 18.00 Casino Izola Celje Celjske mesnine 38:33 (21:18)
5. krog (07./08. 05. 2011):
07. 05. 2011 16.00 Olimpija Celje Celjske mesnine 28:43 (15:25)
07. 05. 2011 18.00 Veplas Velenje Casino Izola 36:40 (15:22)
6. krog (14./15.05. 2011):
14. 05. 2011 18.00 Casino Izola Olimpija 39:23 (19:07)
14. 05. 2011 19.00 Celje Celjske mesnine Veplas Velenje 26:29 (11:11)

KONČNICA OD 9. DO 11. MESTA:

1. krog (26./27. 03. 2011):
09. 04. 2011 20.00 Mlinotest Žalec 33:23 (18:13)
2. krog (02./03. 04. 2011):
02. 04. 2011 19.00 Piran Mlinotest 30:28 (15:14)
3. krog (16./17. 04. 2011):
15. 04. 2011 18.30 Žalec Piran 28:28 (11:14)
4. krog (29./30. 04. 2011):
29. 04. 2011 18.30 Žalec Mlinotest 34:39 (15:17)
5. krog (07./08. 05. 2011):
07. 05. 2011 20.00 Mlinotest Piran 29:20 (14:15)
6. krog (14./15.05. 2011):
14. 05. 2011 18.00 Piran Žalec 32:27 (16:15)

REDNI DEL TEKMOVANJA:

1. krog (11. 09. 2010):
10. 09. 2010 18.00 Zagorje GEN-I Žalec 52:21 (19:13)
11. 09. 2010 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Celje Celjske mesnine 42:37 (22:18)
11. 09. 2010 18.00 Casino Izola Olimpija 20:35 (12:15)
11. 09. 2010 18.00 Piran Vrtovi Istre Veplas Velenje 31:34 (16:20)
11. 09. 2010 20.00 Mlinotest Ajdovščina Krim Mercator 22:46 (09:22)
2. krog (18. 09. 2010):
18. 09. 2010 20.00 Mlinotest Ajdovščina Krka 33:28 (17:13)
18. 09. 2010 16.00 Veplas Velenje Krim Mercator 23:45 (10:20)
18. 09. 2010 18.00 Žalec Piran Vrtovi Istre 25:31 (12:17)
18. 09. 2010 17.00 Olimpija Zagorje GEN-I 31:31 (16:20)
18. 09. 2010 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Casino Izola 36:32 (22:20)
3. krog (02. 10. 2010):
03. 10. 2010 16.00 Casino Izola Celje Celjske mesnine 30:29 (16:14)
02. 10. 2010 19.00 Zagorje GEN-I Mercator Tenzor Ptuj 41:27 (19:13)
30. 09. 2010 19.00 Piran Vrtovi Istre Olimpija 37:43 (17:22)
01. 10. 2010 17.00 Krim Mercator Žalec 51:14 (24:05)
01. 10. 2010 18.00 Krka Veplas Velenje 31:20 (16:08)
4. krog (09. 10. 2010):
09. 10. 2010 19.00 Celje Celjske mesnine Mlinotest Ajdovščina 37:28 (15:14)
09. 10. 2010 18.00 Žalec Krka 25:43 (10:25)
06. 10. 2010 16.30 Olimpija Krim Mercator 26:36 (13:16)
09. 10. 2010 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Piran Vrtovi Istre 28:26 (16:14)
09. 10. 2010 17.00 Casino Izola Zagorje GEN-I 33:40 (14:21)
5. krog (16. 10. 2010):
15. 10. 2010 19.00 Zagorje GEN-I Celje Celjske mesnine 42:17 (18:11)
16. 10. 2010 18.00 Piran Vrtovi Istre Casino Izola 32:31 (17:17)
19. 10. 2010 18.00 Krim Mercator Mercator Tenzor Ptuj 49:19 (23:07)
12. 10. 2010 18.00 Krka Olimpija 25:33 (09:18)
16. 10. 2010 19.00 Mlinotest Ajdovščina Veplas Velenje 32:31 (14:14)
6. krog (23. 10. 2010):
23. 10. 2010 19.00 Celje Celjske mesnine Veplas Velenje 30:23 (14:14)
23. 10. 2010 18.00 Žalec Mlinotest Ajdovščina 32:44 (19:21)
23. 10. 2010 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Krka 31:29 (13:17)
26. 10. 2010 20.00 Casino Izola Krim Mercator 26:46 (11:15)
23. 10. 2010 20.00 Zagorje GEN-I Piran Vrtovi Istre 32:24 (17:11)
7. krog (30. 10. 2010):
30. 10. 2010 18.00 Piran Vrtovi Istre Celje Celjske mesnine 24:28 (10:14)
29. 10. 2010 18.00 Krim Mercator Zagorje GEN-I 43:31 (20:15)
29. 10. 2010 18.00 Krka Casino Izola 34:24 (21:17)
29. 10. 2010 20.00 Mlinotest Ajdovščina Olimpija 23:31 (13:16)
30. 10. 2010 18.00 Veplas Velenje Žalec 33:24 (16:12)
8. krog (06. 11. 2010):
06. 11. 2010 19.00 Celje Celjske mesnine Žalec 31:23 (17:07)
05. 11. 2010 16.30 Olimpija Veplas Velenje 41:27 (19:12)
06. 11. 2010 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Mlinotest Ajdovščina 37:34 (17:17)
05. 11. 2010 18.30 Zagorje GEN-I Krka 26:26 (16:11)
02. 11. 2010 19.00 Piran Vrtovi Istre Krim Mercator 26:46 (15:21)
9. krog (13. 11. 2010):
18. 11. 2010 20.30 Krim Mercator Celje Celjske mesnine 34:27 (13:14)
12. 11. 2010 18.00 Krka Piran Vrtovi Istre 31:30 (15:16)
13. 11. 2010 20.00 Mlinotest Ajdovščina Casino Izola 29:33 (15:14)
13. 11. 2010 19.00 Veplas Velenje Mercator Tenzor Ptuj 29:24 (16:11)
10. 11. 2010 18.00 Žalec Olimpija 24:38 (14:18)
10. krog (20. 11. 2010):
16. 11. 2010 19.00 Celje Celjske mesnine Olimpija 23:34 (13:16)
24. 11. 2010 18.30 Mercator Tenzor Ptuj Žalec 36:22 (18:09)
20. 11. 2010 16.30 Casino Izola Veplas Velenje 22:25 (14:14)
09. 11. 2010 19.30 Zagorje GEN-I Mlinotest Ajdovščina 39:20 (19:10)
27. 10. 2010 20.00 Krim Mercator Krka 49:27 (28:14)
11. krog (12. 01. 2011):
12. 01. 2011 18.00 Krka Celje Celjske mesnine 32:22 (15:11)
18. 01. 2011 20.00 Mlinotest Ajdovščina Piran Vrtovi Istre 27:28 (12:15)
11. 01. 2011 19.30 Veplas Velenje Zagorje GEN-I 22:35 (14:15)
12. 01. 2011 18.00 Žalec Casino Izola 23:30 (13:14)
12. 01. 2011 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Olimpija 37:29 (20:14)
12. krog (15. 01. 2011):
15. 01. 2011 19.00 Celje Celjske mesnine Mercator Tenzor Ptuj 29:28 (15:11)
15. 01. 2011 16.00 Olimpija Casino Izola 29:30 (13:14)
15. 01. 2011 18.00 Žalec Zagorje GEN-I 23:32 (10:16)
14. 01. 2011 19.30 Veplas Velenje Piran Vrtovi Istre 26:25 (13:09)
22. 12. 2010 20.00 Krim Mercator Mlinotest Ajdovščina 53:25 (22:13)
13. krog (22. 01. 2011):
15. 01. 2011 20.00 Krka Mlinotest Ajdovščina 30:19 (17:11)
21. 12. 2010 18.00 Krim Mercator Veplas Velenje 33:27 (12:17)
22. 01. 2011 17.30 Piran Vrtovi Istre Žalec 31:33 (15:20)
21. 01. 2011 19.00 Zagorje GEN-I Olimpija 36:15 (15:08)
22. 01. 2011 18.00 Casino Izola Mercator Tenzor Ptuj 33:29 (15:14)
14. krog (26. 01. 2011):
26. 01. 2011 20.00 Celje Celjske mesnine Casino Izola 25:23 (14:12)
26. 01. 2011 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Zagorje GEN-I 26:33 (13:18)
27. 01. 2011 18.00 Olimpija Piran Vrtovi Istre 35:38 (19:22)
26. 01. 2011 18.00 Žalec Krim Mercator 31:37 (13:17)
25. 01. 2011 19.30 Veplas Velenje Krka 20:30 (07:15)
15. krog (29. 01. 2011):
29. 01. 2011 20.00 Mlinotest Ajdovščina Celje Celjske mesnine 20:29 (09:16)
29. 01. 2011 16.00 Krka Žalec 32:25 (16:10)
31. 01. 2011 20.00 Krim Mercator Olimpija 53:22 (30:10)
29. 01. 2011 18.00 Piran Vrtovi Istre Mercator Tenzor Ptuj 27:28 (15:13)
28. 01. 2011 19.00 Zagorje GEN-I Casino Izola 33:24 (17:10)
16. krog (05. 02. 2011):
05. 02. 2011 19.00 Celje Celjske mesnine Zagorje GEN-I 24:34 (11:16)
05. 02. 2011 17.00 Casino Izola Piran Vrtovi Istre 36:29 (20:13)
15. 12. 2010 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Krim Mercator 32:43 (16:21)
03. 02. 2011 18.00 Olimpija Krka 24:44 (13:21)
05. 02. 2011 19.00 Veplas Velenje Mlinotest Ajdovščina 27:21 (15:11)
17. krog (12. 02. 2011):
12. 02. 2011 18.00 Veplas Velenje Celje Celjske mesnine 32:22 (14:12)
11. 02. 2011 20.00 Mlinotest Ajdovščina Žalec 34:30 (18:13)
15. 02. 2011 18.00 Krka Mercator Tenzor Ptuj 27:26 (13:12)
19. 01. 2011 18.30 Krim Mercator Casino Izola 43:24 (18:10)
12. 02. 2011 18.00 Piran Vrtovi Istre Zagorje GEN-I 22:27 (12:12)
18. krog (19. 02. 2011):
19. 02. 2011 19.00 Celje Celjske mesnine Piran Vrtovi Istre 24:24 (12:13)
16. 02. 2011 19.30 Zagorje GEN-I Krim Mercator 31:36 (16:20)
19. 02. 2011 18.00 Casino Izola Krka 25:26 (15:11)
19. 02. 2011 15.00 Olimpija Mlinotest Ajdovščina 34:30 (18:17)
18. 02. 2011 18.30 Žalec Veplas Velenje 29:29 (12:14)
19. krog (23. 02. 2011):
23. 02. 2011 18.30 Žalec Celje Celjske mesnine 27:29 (14:17)
22. 02. 2011 19.30 Veplas Velenje Olimpija 39:26 (21:14)
23. 02. 2011 20.00 Mlinotest Ajdovščina Mercator Tenzor Ptuj 25:32 (10:10)
23. 02. 2011 18.00 Krka Zagorje GEN-I 27:26 (14:12)
23. 02. 2011 20.00 Krim Mercator Piran Vrtovi Istre 37:25 (18:14)
20. krog (26. 02. 2011):
26. 02. 2011 19.00 Celje Celjske mesnine Krim Mercator 27:39 (16:21)
05. 03. 2011 18.00 Piran Vrtovi Istre Krka 25:23 (11:11)
01. 03. 2011 20.00 Casino Izola Mlinotest Ajdovščina 27:28 (14:15)
26. 02. 2011 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Veplas Velenje 38:27 (20:11)
10. 03. 2011 18.00 Olimpija Žalec 35:35 (17:17)
21. krog (05. 03. 2011):
05. 03. 2011 15.00 Olimpija Celje Celjske mesnine 31:36 (15:19)
04. 03. 2011 18.30 Žalec Mercator Tenzor Ptuj 34:38 (18:22)
04. 03. 2011 19.30 Veplas Velenje Casino Izola 26:32 (15:15)
05. 03. 2011 18.00 Mlinotest Ajdovščina Zagorje GEN-I 25:35 (11:20)
07. 03. 2011 18.00 Krka Krim Mercator 25:40 (07:19)
22. krog (12. 03. 2011):
12. 03. 2011 19.00 Celje Celjske mesnine Krka 24:31 (17:12)
12. 03. 2011 18.00 Piran Vrtovi Istre Mlinotest Ajdovščina 27:27 (15:14)
12. 03. 2011 17.00 Zagorje GEN-I Veplas Velenje 34:25 (16:12)
12. 03. 2011 18.00 Casino Izola Žalec 35:30 (17:12)
13. 03. 2011 15.00 Olimpija Mercator Tenzor Ptuj 26:42 (13:22)

Med petimi kandidati izberite Petrolovega rokometaša meseca za oktober 2014!