Show menu

LIVESTAT

Seznam tekem

21. 01. 2017

00:00, Starejše deklice A, VZHOD RK ZELENE DOLINE ŽALEC :RK RAČE
00:00, Mlajši dečki B, VZHOD II RK VELIKA NEDELJA :RK POMURJE
10:00, Mlajši dečki A, JUG RD RUDAR :RK BREŽICE
10:00, Mlajši dečki B, CENTER I RD URBANSCAPE LOKA :RK KRONOS
10:00, Mlajši dečki B, VZHOD I RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO:RK DRAVA PTUJ
10:00, Mlajši dečki B, ZAHOD RD KOPER 2013:RD ISTRABENZ PLINI IZOLA
10:00, Starejše deklice A, VZHOD ŽRK CELJE CELJSKE MESNINE:RK NAZARJE
10:00, Starejše deklice A, ZAHOD ŠD JADRAN BLUEMARINE HRPELJE - KOZINA:RK SAVA KRANJ
10:00, Mlajše deklice B, ZAHOD RK PIRAN:ŽRK MLINOTEST AJDOVŠČINA
10:00, Starejši dečki B, POLFINALE SKUPINA B RK SVIŠ IVANČNA GORICA:RK SLOVENJ GRADEC 2011
10:00, Starejši dečki B, POLFINALE SKUPINA A ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK:RK RADOVLJICA
10:30, Mlajši dečki B, VZHOD II RK JERUZALEM ORMOŽ :RK VELIKA NEDELJA
10:30, Starejše deklice B, 1. DRŽAVNA LIGA ŽRK IZOLA :RK ILIRSKA BISTRICA
11:00, Starejši dečki A, POLFINALE SKUPINA A RD URBANSCAPE LOKA :ŠD MOKERC - IG
11:00, Mlajši dečki B, VZHOD I RK MARIBOR BRANIK:RK GORENJE VELENJE
11:15, Mlajši dečki A, CENTER I RD URBANSCAPE LOKA :RK KRONOS
11:15, Mlajše deklice A, ZAHOD RK PIRAN:ŽRK MLINOTEST AJDOVŠČINA
11:15, Mlajši dečki A, VZHOD RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO:RK DRAVA PTUJ
11:30, Kadeti, POLFINALE SKUPINA B RD RUDAR :RK GORENJE VELENJE
11:30, Kadetinje, VZHOD ŽRK CELJE CELJSKE MESNINE:RK ZAGORJE
11:30, Kadetinje, ZAHOD ŠD JADRAN BLUEMARINE HRPELJE - KOZINA:ŽRD LITIJA
11:30, Mlajši dečki B, VZHOD II RK POMURJE:RK VELIKA NEDELJA
12:00, Mlajši dečki A, CENTER II RK SVIŠ IVANČNA GORICA:RK TRIMO TREBNJE
12:00, Kadetinje, VZHOD ŽRK BRANIK:ŽRK AKLIMAT PTUJ
12:00, Mlajši dečki A, VZHOD RK MARIBOR BRANIK:RK GORENJE VELENJE
12:30, Starejši dečki B, POLFINALE SKUPINA B RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO:ROKOMETNI KLUB KRŠKO
12:30, Starejši dečki B, POLFINALE SKUPINA B RK DRAVA PTUJ:RK SEVNICA
12:30, Kadeti, POLFINALE SKUPINA A RD URBANSCAPE LOKA :ŠD MOKERC - IG
12:30, Mlajši dečki B, VZHOD II RK POMURJE:RK JERUZALEM ORMOŽ
13:00, Mladinci, 1. DRŽAVNA LIGA MRK KRKA :RK DRAVA PTUJ
13:00, Mlajši dečki A, CENTER I RK CERKLJE:ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK
13:00, Starejše deklice A, ZAHOD DRŠ VRHNIKA:RK KRIM MERCATOR
13:00, Mlajši dečki B, CENTER II RK SVIŠ IVANČNA GORICA:RK TRIMO TREBNJE
13:00, Kadeti, POLFINALE SKUPINA A ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK:RK SVIŠ IVANČNA GORICA
13:30, Mlajši dečki A, ZAHOD RD ŠKERJANC JADRAN HRPELJE - KOZINA:MOŠKI ROKOMETNI KLUB NG
14:00, Kadeti, POLFINALE SKUPINA B RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO:ROKOMETNI KLUB KRŠKO
14:00, Starejši dečki A, POLFINALE SKUPINA B RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO:RK BREŽICE
14:00, Starejše deklice A, VZHOD ŽRK BRANIK:ŽRK MILLENNIUM
14:30, Mlajši dečki B, CENTER I MARK OLIMPIJA:RD ALPLES ŽELEZNIKI
14:30, Kadetinje, ZAHOD DRŠ VRHNIKA:RK KRIM MERCATOR
14:50, Starejši dečki A, POLFINALE SKUPINA A RD ŠKERJANC JADRAN HRPELJE - KOZINA:RD ISTRABENZ PLINI IZOLA
15:00, Starejši dečki B, POLFINALE SKUPINA A MOŠKI ROKOMETNI KLUB NG:RD ISTRABENZ PLINI IZOLA
15:15, Mlajši dečki A, CENTER I ŠD RK KRIM:RD ALPLES ŽELEZNIKI
15:30, Kadetinje, VZHOD ŽRK KRKA :ROKOMETNI KLUB KRŠKO
16:30, Mlajši dečki A, CENTER II RK METLIKA:RK GRČA KOČEVJE
16:30, Kadetinje, ZAHOD Ž.U.R.D. KOPER:RK ZVEZDA LOGATEC
16:30, Starejše deklice B, 1. DRŽAVNA LIGA ŽRK AKLIMAT PTUJ:ŽRK KRKA
17:15, Starejši dečki B, POLFINALE SKUPINA B MARK OLIMPIJA:RK GORENJE VELENJE
18:00, Članice, 1. B DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA - ŽENSKE RK NAKLO :ŽRK TRŽIČ
18:00, Članice, 1. A DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA - ŽENSKE ŽRK KRKA :Ž.U.R.D. KOPER
19:00, Članice, 1. A DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA - ŽENSKE ŽRK AKLIMAT PTUJ:RK KRIM MERCATOR
19:30, Članice, 1. A DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA - ŽENSKE ROKOMETNI KLUB LJUBLJANA:ŽRK CELJE CELJSKE MESNINE
20:00, Članice, 1. A DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA - ŽENSKE ŽRK MLINOTEST AJDOVŠČINA:ŽRK BRANIK

22. 01. 2017