21. 5. 2009

Poziv za evidentiranje kandidatov za trenerja ženske kadetske reprezentance

Rokometna zveza Slovenije želi evidentirati kandidate za mesto trenerja ženske kadetske reprezentance.

Pogoji, ki jih morajo izpolnjevati evidentirani kandidati:

-    vsaj 3. stopnja trenerske usposobljenosti – višji trener rokometa ali udeležba na usposabljanju ali izobraževanju v programih za 3. ali višjo stopnjo trenerske usposobljenosti oziroma izobrazbe
-    5 let trenerskih izkušenj (dokazilo kluba ali športnega društva)
-    državljanstvo Republike Slovenije

Vsem dokazilom morajo kandidati priložiti štiri letni program in vizijo dela z žensko kadetsko reprezentanco (kandidat bo deloval kot trener v reprezentanci iste starostne kategorije za dobo 4. let)

Na osnovi ocene Strokovnega sveta bo opravljen ožji izbor kandidatov, ki bodo povabljeni, da svoj program in vizijo osebno predstavijo.

Vsi kandidati morajo dokazila  poslati po pošti na naslov: Rokometna zveza Slovenije, Leskoškova cesta 9e, p.p. 535, 1000 Ljubljana ali po e-mailu: office@rokometna-zveza.si najkasneje do ponedeljka, 1. junija 2009.