9. 6. 2009

Seja predsedstva RZS je preložena

Po prvotnem urniku bi morala biti šesta seja predsedstva Rokometne zveze Slovenije v sredo, 10. junija, ob 18. uri v prostorih RZS na Leskoškovi 9 e v Ljubljani. Toda pisarna zveze je danes sporočila, da je seja preložena na naslednjo sredo, 17. junija, ob 14. uri na isti lokaciji.

Na dnevnem redu ostaja predlaganih deset točk:

1. Potrditev zapisnika 3., 4., 5. seje predsedstva RZS

2. Poročilo generalnega sekretarja o realizaciji sklepov prejšnjih sej predsedstva ter o aktivnostih RZS za obdobje od zadnje seje predsedstva (Tomaž Jeršič)

3. Strokovni svet RZS (dr. Marko Šibila)
a) Zapisnik seje z dne 12.05.2009

4. Akti RZS (Samo Kuzma)
a) Predlog sprememb Registracijskega pravilnika
b) Predlog sprememb Disciplinskega pravilnika RZS

5. Pobuda RK Celja Pivovarne Laško in RK Gorenja (Tomaž Jeršič)

6. Zahteva za varstvo zakonitosti Ivice Obrvana (Tomaž Jeršič)

7. Pobuda Združenja 1. B ženske lige in Združenja klubov tekmovanja mladih glede svojih predstavnikov v predsedstvu (Samo Kuzma)

8. Sklic 11. seje skupščine Rokometne zveze Slovenije - termin in dnevni red (Tomaž Jeršič)

9. Zamenjava člana Sveta Fundacije za financiranje športnih organizacij (Tomaž Jeršič)

10. Tekoče zadeve in razno.