16. 12. 2009

Trener Tone Tiselj zapušča celjski klub

Na trenerski klopi rokometnega kluba Celje Pivovarno Laško je prišlo do spremembe. Na današnji seji upravnega odbora celjskega kluba so se seznanili s prekinitvijo pogodbe s trenerjem prvega moštva Tonetom Tisljem, ki bo igralce vodil samo še na zadnjih dveh tekmah v letošnjem letu.

Iz celjskega kluba so poslali sporočilo za javnost, v katerem so zapisali: "Vodstvo celjskega kluba se je odločilo, da ob koncu sezone 2009/10 sporazumno prekine sodelovanje s Tonetom Tisljem in poizkuša skleniti dogovor z Zvonimirjem Serdarušićem. Želja in načrti kluba so bili, da Tone Tiselj ekipo vodi do konca tekoče sezone, a se je po pogovoru z njim le-ta odločil, da odide že ob koncu jesenskega dela tekmovanja. Svojo željo in obrazložitev je Tone Tiselj danes predstavil tudi upravnemu odboru kluba, ta pa je odločitev spoštoval in ugodil njegovi želji. Cilji kluba kljub temu ostajajo nespremenjeni, to sta naslov državnega in pokalnega prvaka. Tone Tiselj je v tekoči sezoni izpolnil vsa pričakovanja kluba, zato v klubu obžalujemo njegovo odločitev, da odide že sedaj. Kljub temu to odločitev spoštujemo in se Tonetu Tislju zahvaljujemo za vso opravljeno delo, ki je bilo za klub izrednega pomena in mu želimo veliko uspehov v njegovi nadaljnji karieri, ki verjamemo, da bo še izredno bogata. Upravni odbor je, glede na nam dostopne podatke, da sta za organizacijo finalnega turnirja za Pokal Pivovarne Union zainteresirana tako Maribor kot tudi Ormož, sprejel odločitev, da se RK Celje Pivovarna Laško, ki je v preteklih letih že nekajkrat organiziral zaključek tega pokala, v tej sezoni ne bo prijavil za organizacijo."