28. 2. 2010

Rokometašice Krima Mercatorja v regionalni ligi visoko premagale ekipo Biseri Pljevlja

Krim Mercator je v osmi tekmi regionalne lige (WRHL) na domačem igrišču premagal ekipo Biseri Pljevlja s 44:28 (17:16). Izkupiček slovenskih prvakinj je tako šest zmag in dva poraza.

Pred približno 500 gledalci so bile za ljubljansko ekipo strelsko najbolj razpoložene Andrea Lekić (9), Ljudmila Bodnjeva (6) ter Szandra Zacsik in Tamara Mavsar, ki sta dosegli po pet golov. Po prvih tridesetih minutah so gostje zaostajale samo za zadetek (16:17), v drugem polčasu pa so dekleta z Galjevice "dodala plin" in na koncu zmagala kar s šestnajstimi goli prednosti (44:28).

Krim Mercator - Biseri Pljevlja 44:28 (17:16)

Ljubljana – Dvorana na Galjevici, gledalcev 500, sodnika Konjičanin in Konjičanin (oba Bosna in Hercegovina).

Krim Mercator: Stefanišin, Šoberl, Zacsik 5, Gros, Vergeljuk 4, Mavsar 5, Vidic 3, Bodnjeva 6, Mihajlović, Koren 1, Janković 4, Cvijić 4, Prebil, Zrnec 3, Lekić 9, De Sousa.

Biseri Pljevlja: Milenković, Popović, Kostić, Mujović 8, Nenezić, I. Stojanović 7, Mišurović 2, Novaković, A. Stojanović 3, Klikovac, Jovović 2, Dragaš 2, Vraneš.

Sedemmetrovke: Krim Mercator 8 (4), Biseri Pljevlja 4 (3).

Izključitve: Krim Mercator 4 minute, Biseri Pljevlja 6 minut.