6. 7. 2010

V torek, 13. julija, ob 16. uri bo ustanovna seja novega predsedstva Rokometne zveze Slovenije

Ustanovna seja novega predsedstva Rokometne zveze Slovenije bo v torek, 13. julija 2010, ob 16. uri v poslovnih prostorih Pršutarne Lokev na Krasu. Na dnevnem redu je devet točk.

Dnevni red:

1. Konstituiranje predsedstva RZS

2. Seznanitev in potrditev zapisnika 12. seje predsedstva RZS

3. Poročilo generalnega sekretarja o organizaciji in delovanju RZS ter realizaciji sklepov prejšnjih sej predsedstva

4. Poročila o delovanju reprezentanc:
a) Poročilo selektorja ženske članske reprezentance Slovenije Ivice Rimanića o kvalifikacijah za EP 2010

b) Poročilo selektorja moške članske reprezentance Slovenije Zvonimirja Serdarušića o kvalifikacijah za SP 2011

5. Predlog nadomestil in nagrad za žensko člansko reprezentanco Slovenije

6. Organiziranje avtonomnega sodniškega združenja v okviru RZS (SZRZS)

7. Kandidatura RZS za organizacijo EP 2014 za ženske

8. Informacija o ustanovitvi moške regionalne lige

9. Tekoče zadeve in razno.

Vabljeni člani predsedstva: Matjaž AVSEC, Jože GALOF, Urban GOLOB, Metka KOCBEK, Karlo KASTELIC, Franc KRAŠOVEC, Izidor KRIVEC, Boštjan KOZOLE, Janez MARTINČIČ, Franci PLIBERŠEK, Zdravko POČIVALŠEK, Aleš PRAZNIK, dr. Bor ROZMAN, Aleksander SVETELŠEK, Borut ŠKABAR, Janez ŠKRABEC, Dušan ZORKO in častni predsednik Zoran JANKOVIĆ.

Ostali vabljeni: Roman PUNGARTNIK – direktor moških reprezentanc, Vesna PUŠ – kapetanka ženske članske reprezentance, Ivica RIMANIĆ – selektor ženske članske reprezentance, Zvonimir SERDARUŠIć – selektor moške članske reprezentance, mediji.