30. 12. 2010

Razpisa in kriteriji za organizacijo polfinala in finala pokala Pivovarne Union in ženskega pokala Slovenije za sezono 2010/11

RZS objavlja razpisa in kriterije za organizacijo zaključnih turnirjev slovenskih pokalnih tekmovanj v moški in ženski konkurenci v sezoni 2010/11 - polfinala in finala pokala Pivovarne Union za moške in pokala Slovenije za ženske.

POKAL PIVOVARNE UNION ZA MOŠKE:

Zainteresirani naj pošljejo ponudbe do ČETRTKA, 20. JANUARJA 2011, na naslov ROKOMETNA ZVEZA SLOVENIJE, LESKOŠKOVA 9 E, P. P. 535, 1000 LJUBLJANA. Ponudbe morajo biti poslane v zaprtih ovojnicah na omenjeni naslov najkasneje na zadnji dan razpisa (velja poštni žig 20. januar 2010). Na ovojnici mora biti razvidno:

*polni naslov kluba

*pripis "ZA RAZPIS - POKAL PIVOVARNE UNION - NE ODPIRAJ".

POKAL SLOVENIJE ZA ŽENSKE:

Zainteresirani naj pošljejo ponudbe do PONEDELJKA, 24. JANUARJA 2011, na naslov ROKOMETNA ZVEZA SLOVENIJE, LESKOŠKOVA 9 E, P. P. 535, 1000 LJUBLJANA. Ponudbe morajo biti poslane v zaprtih ovojnicah na omenjeni naslov najkasneje na zadnji dan razpisa (velja poštni žig 24. januar 2010). Na ovojnici mora biti razvidno:

*polni naslov kluba

*pripis "ZA RAZPIS - POKAL ŽENSKE - NE ODPIRAJ".