31. 3. 2011

Celjski klub podpisal dveletno pogodbo s srbskim rokometašem Nemanjo Zelenovićem

Rokometni klub Celje Pivovarna Laško je podpisal pogodbo z mladim srbskim rokometašem Nemanjo Zelenovićem. Klub in sedanji igralec Crvene zvezde sta se dogovorila za dveletno sodelovanje.

Pivovarji so sklenili dveletno sodelovanje z 21-letnim desnim zunanjim igralcem Nemanjo Zelenovićem, ki bo v dresu Celja Pivovarne Laško nastopal od tekmovalne sezone 2011/12 dalje.

Občasni srbski članski reprezentant Zelenović igra trenutno za Crveno zvezdo iz Beograda, kjer za člansko moštvo nastopa od sezone 2006/07.

Bil je prav tako član vseh mladih selekcij srbske reprezentance (še vedno je mladinski reprezentant, kjer se je v okviru priprav pred kratkim pomeril s slovensko mladinsko vrsto) in je ves čas med najboljšimi strelci.

V zadnjem času je vse pogosteje na spisku članske reprezentance Srbije, v kateri ga mnogi v prihodnje vidijo kot stalnega člana.

Osebni podatki:

Ime in priimek: Nemanja Zelenović

Rojstni datum: 27. 2. 1990

Višina in teža: 194 cm in 93 kg

Igralno mesto: Desni zunanji

Dosedanji klubi: Crvena zvezda (2006-2011).

Foto: Spletna stran RK Celje Pivovarna Laško