17. 10. 2011

Zadnji rok za akreditacije za tekmo Slovenija - Avstrija, v torek novinarska konferenca

Ponedeljek, 17. oktober 2011, je zadnji rok za oddajo akreditacijskih obrazcev za nedeljsko tekmo ženskih članskih reprezentanc Slovenije in Avstrije v Ljubljani. V torek, 18. oktobra, ob 12.30 bo pred tekmama s Švedsko in Avstrijo tudi novinarska konferenca v prostorih RZS.

Ženska članska reprezentanca Slovenije bo prvo tekmo na domačem igrišču v kvalifikacijah za nastop na evropskem prvenstvu na Nizozemskem leta 2012 odigrala proti Avstriji v nedeljo, 23. oktobra 2011, ob 17. uri v Ljubljani. Akreditacijski obrazec je potrebno izpolniti in poslati najkasneje do ponedeljka, 17. oktobra 2011.

V kvalifikacijah za Euro 2012 na Nizozemskem se bo ekipa selektorja Toneta Tislja v okviru skupine 5 najprej pomerila s Švedsko v gosteh, tekma pa bo v četrtek, 20. oktobra 2011, ob 19.15 v Skövdeju. Slovenske rokometašice se bodo domačim gledalcem prvič predstavile tri dni kasneje, ko bodo v dvorani ZŠD Slovan na Kodeljevem v Ljubljani gostile Avstrijo. Pred uvodnima kvalifikacijskima tekmama bo v torek, 18. oktobra 2011, ob 12.30 v prostorih RZS na Leskoškovi 9 e v Ljubljani tudi novinarska konferenca.

Akreditacijski obrazec (v priponkah v slovenščini in angleščini) je potrebno izpolniti in vrniti najkasneje do ponedeljka, 17. oktobra 2011, na enega izmed treh naslednjih naslovov:

*po pošti: Rokometna zveza Slovenije, Leskoškova cesta 9 e, 1000 Ljubljana

*po elektronski pošti:  office@rokometna-zveza.si

*po telefaksu: 01/547 – 66 - 46

Prevzem akreditacij bo eno uro pred začetkom tekme v PRESS centru dvorane na Kodeljevem v Ljubljani.

V spodnjih priponkah je akreditacijski obrazec v slovenskem in angleškem jeziku.

AKREDITACIJSKI OBRAZEC ZA TEKMO SLOVENIJA - AVSTRIJA (v slovenščini)AKREDITACIJSKI OBRAZEC ZA TEKMO SLOVENIJA - AVSTRIJA (v angleščini)