15. 2. 2012

Barbara Lazović bo še igrala za Slovenijo

Franjo Bobinac, predsednik Rokometne zveze Slovenije, se je srečal z Barbaro Lazović (dekliški priimek Varlec), igralko Krima Mercatorja. Predsednik RZS se je z njo dogovoril, da bo tudi v prihodnje igrala za žensko člansko reprezentanco Slovenije.

"Vesela sem, da bom še naprej igralka slovenske reprezentance," je ob tem povedala Barbara Lazović, ki za igranje v slovenski reprezentanci ni postavljala nobenih pogojev. Na ta način je tudi konec vseh dvomov o tem, za katero izbrano vrsto bo Lazovićeva, ki je med tem postala mamica, v prihodnje igrala.

Za žensko reprezentanco Slovenije, ki jo v prihodnjih mesecih čaka nadaljevanje kvalifikacij za nastop na evropskem prvenstvu leta 2012, bo Lazovićeva nedvomno dobrodošla okrepitev. Gre za 24-letno igralko, ki je za slovensko izbrano vrsto do zdaj odigrala 38 tekem in dosegla 101 zadetek.