13. 7. 2012

Mlajši dečki (U-14) izgubili proti starejšim dečkom (U-16) Katarja

Prva skupina kandidatov za reprezentančno selekcijo mlajših dečkov (U-14) se je v četrtek v Zrečah merila z reprezentanco starejših dečkov (U-16) iz Katarja. Slavili so starejši gostje, v tekmi, ki se je igrala 3 x 25 minut in se je končala z zmago Katarja z 49:43 (29:29, 19:16). Trener Marjan Potokar je priložnost ponudil vsem igralcem iz prve skupine, slovenski upi pa so bili starejšim in telesno močnejšim tekmecem, enakovredni vse do 69. minute. V vsakem primeru pa je bila to dobrodošla izkušnja za prihodnost. Naši so igrali v postavi: Ferjan, Dragovan, Novak 1, Alagič 1, Leš 1, Dobovičnik 2, Jagodič 6, Horvat 4, Škrjanc 6, Ozmec 2, Justin 9, Serdinšek 1, Zajc-Koleša 1, Bršar 1, Andoljšek 6, Kramar 1. Danes ob 17.30 bo v Zrečah proti Katarju igrala še druga skupina kandidatov za reprezentančno selekcijo U-14.