Trimo Trebnje - Gorenje Velenje 24:37 (11:16)

Trebnje - Dvorana OŠ, gledalcev 300, sodnika: Pangerc in Veber (oba Ljubljana).
Trimo Trebnje: Korelec, Femec, Lukanc, Radelj, Paladin 6 (2), Ratajec 1, Ferlin, Skol, Sušin, Saje, Florjančič 1, Rojc 3, Zoran 1, Skube 6, Grandovec 1, Aguirrezabalaga 3.
Gorenje Velenje: Gajić, Melić 6, Bezjak 5, Pucelj, Dolenec 8 (3), Brglez, Cingesar 2, Taletović, Cehte 4, Miklavčič 4, Gaber 2, Golčar, Dobelšek 2, Gams 1, Bajram 1, Dujmović 2.
Sedemmetrovke: Trimo Trebnje 4 (2), Gorenje Velenje 3 (3).

Izključitve: Trimo Trebnje 2, Gorenje Velenje 4 minute.

Rokometaši trebanjskega Trima so po zmagi v dolenjskem derbiju proti Krki tokrat doma gostili najboljšo ekipo državnega prvenstva, Gorenje Velenje.

Domači rokometaši so s favoriziranimi Velenjčani držali korak le dve tretjini prvega polčasa (8:9), nato pa so gosti iz minute v minuto večali prednost in na odmor ob polčasu odšli s +5 (16:11).

V drugem polčasu so velenjski rokometaši rutinirano držali prednost, domači se bližje kot na -4 niso približali, proti koncu je ta narasla že na 14 zadetkov, z zadnjim golom na tekmi pa so jo Trebanjci le malo omilili. V vrstah Velenjčanov je bil z osmimi goli najuspešnejši reprezentant Jure Dolenec, šest jih je k zmagi dodal Fahrudin Melić, pet pa Marko Bezjak. Pri gostiteljih sta bila s po šestimi zadetki najboljša Uroš Paladin in Staš Skube.

Trimo bo v 21. krogu državnega prvenstva v sredo, 20. februarja, doma gostil Cimos Koper, rokometaši velenjskega Gorenja pa bodo isti dan prav tako doma gostili Krško.