23. 10. 2013

Sevnica - Trimo Trebnje 25:19 (10:10)

Rokometaši Sevnice so v osmem krogu v 1. NLB Leasing ligi dosegli že četrto zmago. Sevničani so bili na domačem igrišču uspešnejši od Trima iz Trebnjega, končni izid pa je bil 25:19 (10:10).

SEVNICA - TRIMO TREBNJE 25:19 (10:10)

Sevnica - Dvorana OŠ, gledalcev: 150, sodnika: Krstič in Ljubič (oba Kozina).

Sevnica: Bratanovič, Božič, Flajs 5, Dražetič 9 (3), Gorenjak 4, Brečko, Đurđević 1, Ošlovnik, Cigler, Gjerek 1, Kuhar, Kozole, Brilej 2, Pernovšek, Fižoleto 3, Bezgovšek.

Trimo Trebnje: Ferlin, Saje, Brana, Femec, Radelj, Murčehajić, Ratajec, Čeh, Skol, Sušin, Rojc, Udovič, Ferkulj, M. Grandovec, T. Grandovec, Florjančič.

Sedemmetrovke: Sevnica 3 (3), Trimo Trebnje 5 (1).

Izključitve: Sevnica 6 minut, Trimo Trebnje 8 minut.

Rdeči karton: Sušin (Trimo Trebnje, 56. minuta).

Sevničani so dosegli četrto zmago v državnem prvenstvu in se povzpeli na šesto mesto v 1. NLB Leasing ligi, Trebanjci pa so doživeli že šesti poraz. V prvem polčasu se je odvijal izenačen boj za vsak košček igrišča, drugi polčas pa je minil v prevladi domačega trenerja Iztoka Godca.

Po izidu 14:14 so prevzeli niti igre v svoje roke, po vodstvu z 20:15 pa je bilo jasno, da bosta točki ostali v Sevnici. V domači ekipi je bil najbolj učinkovit Alen Dražetič z devetimi goli, v gostujoči pa so Jure Sušin, Blaž Rojc in Luka Florjančič dosegli po štiri zadetke.

Sevniška ekipa bo v prihodnjem krogu v soboto, 26. oktobra, gostovala v Ormožu, trebanjska pa bo dan kasneje gostila Istrabenz Pline Izolo.