23. 4. 2014

Današnja seja predsedstva Rokometne zveze Slovenije prestavljena na prvo polovico maja

29. seja predsedstva Rokometne zveze Slovenije, ki bi morala biti danes (sreda, 23. april 2014, ob 17. uri v Ljubljani), je zaradi službene zadržanosti večjega števila članov predsedstva prestavljena. Ponovno bo sklicana v prvi polovici meseca maja 2014.

DNEVNI RED:

1. Potrditev zapisnikov 27. redne in 28. korespondenčne seje predsedstva RZS

2. Poročilo o aktivnostih pisarne v obdobju od 25. 02. 2014 do 23. 04. 2014 (Goran Cvijić)

3. Poročilo o dogovorih med RZS in SEHA ligo (Goran Cvijić)

4. Termin in dnevni red 21. zasedanja zbora članov RZS (Goran Cvijić)

5. Predlog za izstop in črtanje društev iz članstva RZS (Goran Cvijić)

6. Predlogi sprememb aktov RZS

a) Registracijski pravilnik RZS

b) Disciplinski pravilnik RZS

c) Pravilnik o rokometnih tekmovanjih

7. Predstavitev celostne podobe slovenskega športa (OKS – Ivo Tomc)

8. Tekoče zadeve in razno.

Vabljeni člani predsedstva: Matjaž AVSEC, Danilo FERJANČIČ, Martin HEBAR, Andrej JURATOVEC, Primož KAPUS, Metka KOCBEK, Boštjan KOZOLE, Franc MIKLAVČIČ, mag. Boris NOVAK, Marko PLANINC, dr. Primož PORI, Marjan POTOKAR, Andrej PUCER, dr. Bor ROZMAN, Sergeja STEFANIŠIN, Borut ŠKABAR, Janez ŠKRABEC, Gorazd ŠKOF, Stanko TOMŠE, Aleš ZORKO, Janez ŽIVKO in častni predsednik Zoran JANKOVIĆ.

Vabljeni ostali: g. Ivo Tomc (Olimpijski komite Slovenije), mediji