GEN – I Zagorje - Mlinotest Ajdovščina 36:19 (12:9)

ZAGORJE – Športna dvorana. 110 gledalcev.  Sodnika: Majer in Žitnik

GEN-I  ZAGORJE: Perić , Golob); Irman 7, Ahlin 3, Rebolj 1, Voglar, Ugrin 2, Bratec 2, Ferfolja 1, Jeglič, Ljepoja 9, Ljubas 7(2), Obradović 4, Sterle. Trener: Bojan Voglar

MLINOTEST AJDOVŠČINA: Bratina, Srečkovič; Močnik, Lokar, Polanec, Tripkovič 1, Jonovič, Rojc 4(2), Svetik2, Sanabor, Čajko, Kavčič, Pipan 1, Ferfolja Š. 7 (1), Schuster 4 (2). Trener: Dušan Vidmar.

Sedemmetrovke: GEN-I  3 (2); Mlinotest  8 (5).

Izključitve: GEN-I  4; Mlinotest   6 minut.

V Zagorju smo videli zanimivo in borbeno predstavo obeh ekip. Gostja so prišle v Zagorje odlično razpoložene in  tekmo začele z vodstvom 0:3 v 5 minuti. Zagorjanke so izenačile v 8 minuti in že v 19 vodile 10:6. Do konca polčasa so Ajdovke zmanjšale na en gol razlike na končnih 12:9 ob polčasu. V drugem polčasu so domačinke prestavile v precej višjo prestavo in razlika je kar rasla. Že v 39 minut je bilo 8 zadetkov prednosti 20:12. Po minuti premora domačega trenerja, ki je v ogenj poslal še ostale rezervne igralke se je razlika samo še povečevala na končnih 36:19.

Pri domači se je z odlično igro predstavila Nataša Ljepoja, ki je dosegla kar 9 zadetkov.