20. 5. 2015

Seja predsedstva RZS bo v sredo, 27. maja, ob 13. uri

V sredo, 27. maja, ob 13. uri bo v prostorih Rokometne zveze Slovenije na Leskoškovi cesti 9 e v Ljubljani 37. seja predsedstva RZS. Na dnevnem redu so štiri točke, med njimi tudi imenovanje novega selektorja moške članske reprezentance Slovenije.

PREDLOG DNEVNEGA REDA:

1. Potrditev zapisnika 36. seje predsedstva RZS

2. Razrešitev dosedanjega selektorja moške rokometne reprezentance Slovenije in imenovanje novega

3. Predlog za ustanovitev "Zveze velikih športnih zvez Slovenije"

4. Tekoče zadeve in razno.

Vabljeni člani predsedstva: Danilo FERJANČIČ, Martin HEBAR, Andrej JURATOVEC, Bojan CIZEJ, dr. Robert GOLOB, Boštjan KOZOLE, Franc MIKLAVČIČ, mag. Boris NOVAK, Marko PLANINC, dr. Primož PORI,  Marjan POTOKAR, Andrej PUCER, dr. Bor ROZMAN, Boštjan NAPAST, Sergeja STEFANIŠIN, Borut ŠKABAR, Janez ŠKRABEC, Gorazd ŠKOF, Andrej GOMBOŠI, Aleš ZORKO, Janez ŽIVKO in častni predsednik Zoran JANKOVIĆ.

Vabljeni ostali: predstavniki medijev.