21. 3. 2015

HERZ Šmartno – Radeče MIK Celje 30:22 (14:12)

HERZ Šmartno – Radeče MIK Celje         30:22 (14:12)

Šmartno pri Litiji – Dvorana Pungrt. 70 gledalcev. Sodnika: Sok in Palačkovič.

HERZ ŠMARTNO: Žižek, Ribarič 1, Pregelj 2, Gradišek 3, Urban Poglajen, Justin, Bahovec 3, Virant 3, Šmejc 7, Muratovič (12 obramb), Zakonšek 1, Sadar 3, Avsec 2, Močnik 5, Kukovica (0 obramb), Kus. Trener: Jaka Keše.

RADEČE MIK CELJE: Stegne 3, Kišek 1, Ločičnik 1, Cirar 6, Hrovat, Zupančič 3, Klinar (1 obramba), Jukič 1, Kikanovič 5, Sikošek (6 obramb), Dobravc 2, Kos (7 obramb), Ernestl, Stopar, Špiler. Trener: Damjan Rus.

Sedemmetrovke: Herz Šmartno 5 (2), Radeče – MIK Celje 7 (3).

Izključitve: Herz Šmartno 0 minut, Radeče – MIK Celje 6 minut.

Za Šmarčane je bila tekma z Radečani zadnja v mesecu marcu, prav tako pa bo domača ekipa počivala naslednja dva vikenda. Po hitrem vodstvu 3:0 so gostje ujeli priključek in tekma je bila izenačena skozi celoten prvi polčas. Domača ekipa ni igrala najbolje, bilo je preveč napak tako v napadu, kot v obrambi. V drugem polčasu so domači hitro povedli za tri zadetke, a so gostje izenačili na 17:17. Po tem rezultatu pa se je tempo domače ekipe dvignil, igra v obrambi pa je bila vedno bolj učinkovita, dobro je začel braniti tudi Muratovič. Gostje niso več našli rešitve za razpložene domačine, ki so razliko v svojo korist vztrajno višali, najvišja pa je bila tik pred koncem, ko je bilo na semaforju 30:20. Domači trener je ponudil priložnost vsem igralcem, gostje pa so uspeli rezultat malenkost znižati na končnih 30:22. Sedma zaporedna zmaga za ekipo Herz Šmartno!