11. 4. 2015

Urbanscape Loka - Jeruzalem Ormož 21:26 (11:14)

Igralci ekipe Urbanscape Loka so v 23. krogu v 1. NLB Leasing ligi doživeli dvanajsti poraz v tej sezoni. V dvorani Poden v Škofji Loki jih je nadigral Jeruzalem Ormož s 26:21 (14:11).

URBANSCAPE LOKA - JERUZALEM ORMOŽ 21:26 (11:14)

Škofja Loka - Dvorana Poden, gledalcev: 150, sodnika: Smolko in Palačkovič.

Urbanscape Loka: M. Vrbinc 1, Rakovec, Šibanc 3, Lapajne 8 (5), Kavčič 1, Štremfelj, Korošec, Čebron, Cingesar, Bradeško 3, Dolenec 1, Panjtar, Rant, Rebič 4, Gartner, A. Vrbinc.

Jeruzalem Ormož: Kolmanič 7, Bogadi 6, Radujkovič, Čudič, Gregorc 4 (3), Veselko 1, Grizolt, Kocbek 5, Balent, Mesarič 1, Petrovič, Rajšp 1, Lukman, Ozmec, Kosi.

Sedemmetrovke: Urbanscape Loka 5 (5), Jeruzalem Ormož 3 (3).

Izključitve: Urbanscape Loka 4 minute, Jeruzalem Ormož 8 minut.

Rdeči karton: Grizold (59. minuta, Jeruzalem Ormož, 3 x 2 minuti).

Škofjeločani so dvoboj z Ormožani začeli nervozno, saj so gostje v 4. minuti z golom Davida Bogadija povedli s 3:0. Toda ko so domačini z golom Alena Šibanca izid izenačili na 4:4, so njihovi navijači menili, da so le ujeli svoj ritem.

Toda do konca polčasa so gostje z odlično igro v obrambi Škofjeločanom spet pobegnili za tri gole (14:11). Tudi v drugem polčasu so bili ves čas boljši rokometaši iz Ormoža, pri katerih se je razigral Miha Kolmanič.

V končnici tekme, ko so domačini začeli loviti goste, pa se je razigral še Jan Gregorc, kar jim je prineslo deveto zmago v letošnjem prvenstvu.

V prihodnjem krogu, v soboto, 18. aprila, bo Urbanscape Loka gostovala v Izoli, medtem ko bodo Ormožani gostili ljubljanski Slovan.