31. 5. 2015

V kategoriji starejših dečkov A so naslov prvaka osvojili igralci Urbanscape Loke

Z zaključnim turnirjem štirih najboljših v kategoriji starejših dečkov A je padel zastor na klubsko sezono v moških kategoriji. Naslov najboljših je pripadel gostiteljem, mladim igralcem Urbanscape Loke.

Ob Škofjeločanih so se na zaključni turnir uvrstile še ekipe Krke, Krškega in Celja Pivovarne Laško. Največ so pokazali varovanci trenerja Janija Klemenčila, saj je Urbanscape Loka dobila vse tri tekme in zanesljivo osvojila naslov. Na drugo mesto so se uvrstili mladi Novomeščani, tretji so bili Celjani, četrto mesto pa je pripadlo igralcem Krškega.

Za najboljšega igralca je bil izbran Jan Debelak (Urbanscape Loka), za naj vratarja Jošt Juričan (Urbanscape Loka), najboljši strelec pa je bil Jaka Plut (Krka), ki je dosegel 24 zadetkov.

Najboljša postava turnirja:

Teo Jezernik (RK Celje Pivovarna Laško), Domen Makuc (RK Celje Pivovarna Laško), Peter Šiško (RK Krško), Kristjan Windisher (MRK Krka), Tilen Kukman (MRK Krka), Urban Pipp (RD Urbanscape Loka) Matevž Jesenko (RD Urbanscape Loka)

Rezultati: Urbanscape Loka – Krško 24:14, Krka Novo mesto – Celje Pivovarna Laško 24:22, Krško – Celje Pivovarna Laško 18:24, Urbanscape Loka – Krka Novo mesto 25:16, Krka Novo mesto – Krško 29:19, Urbanscape Loka – Celje Pivovarna Laško 16:10

Končni vrstni red: 1. Urbanscape Loka 6 točk, 2. Krka Novo mesto 4, 3. Celje Pivovarna Laško 2, 4. Krško 0