29. 10. 2016

Srečanje med Trimo Trebnjem in Urbanscape Loko brez zmagovalca

Rokometaši Trimo Trebnja so v 9. kolu 1. A DRL gostili ekipo Urbanscape Loko in v zadnjih minutah srečanja uspeli zadržati točko doma. Srečanje se je končalo neodločeno s 23:23.

Gostje iz Škofje Loke so dobro odprli tekmo, vodili ves prvi polčas in na odmor odšli s prednostjo treh golov. A domačini, ki so sicer na prvenstveni lestvici uvrščeni štiri mesta nižje od tokratnih tekmecev, se niso zlahka predali. V drugem delu so zaigrali bolj zbrano in hitro izničili prednost gostov, Klemen Sašek je v 34. minuti zadel za priključek na 12:12.

Ločani so v nadaljevanju prav tako strnili vrste in gostiteljem bežali za gol ali dva. Deset minut pred koncem tekme so preko Alena Šibanca znova pobegnili na 3 gole prednosti (21:18). Trebanjci so vseskozi lovili priključek in ga preko Miloša Djurdjeviča minuto pred koncem tudi dosegli (23:23). Ob neuspelem poskusu za vodstvo na obeh straneh se je tekma končala z delitvijo točk.

Prvi strelec Trima je bil s petimi goli Tevž Grandovec, pri Loki jih je Grega Jamnik dosegel osem.