Show menu

Novice - Apr 2010

4. 4. 2010

Barbara Varlec: Dokazale smo, da smo imele v četrtek v Italiji samo slab dan

4. 4. 2010 - Z visoko zmago proti Italiji v dvorani Bonifika v Kopru so slovenske rokometašice naredile velik korak na poti k uvrstitvi na Euro 2010. Novi točki sta seveda poskrbeli za zadovoljstvo v slovenskem taboru.
4. 4. 2010

Slovenska ženska reprezentanca v četrtem krogu kvalifikacij za EP drugič ugnala Italijanke

4. 4. 2010 - V četrtem krogu kvalifikacij za evropsko prvenstvo, ki bo letos decembra na Danskem in Norveškem, je slovenska ženska reprezentanca v Kopru premagala Italijanke s 34:22 (17:7). Na drugi tekmi v skupini 4 je bila Nemčija uspešnejša od Belorusije s 35:24.
3. 4. 2010

Gorenje se je kljub porazu v Španiji dostojno poslovilo od letošnje lige prvakov

3. 4. 2010 - Po porazu v Rdeči dvorani (23:31) so rokometaši Gorenja izgubili tudi povratno tekmo osmine finala lige prvakov proti Ciudadu Realu. V Španiji je bilo 36:31 (18:15) za Ciudad Real, kljub temu pa so se Velenjčani dostojno poslovili od letošnje Evrope.
3. 4. 2010

V nedeljo ob 17. uri v dvorani Bonifika si želi ženska reprezentanca pokazati drugačen obraz

3. 4. 2010 - Po tesni zmagi nad Italijankami na gostovanju v Lombardiji v tretjem krogu kvalifikacij za nastop na evropskem rokometnem prvenstvu na Danskem in Norveškem letos decembra izbrano vrsto selektorja Ivice Rimanića čaka še drugi obračun z zahodnimi sosedami. V nedeljo ob 17. uri se bo v dvorani Bonifika borila za novi par točk.
3. 4. 2010

Celjani izgubili tudi povratno tekmo proti Flensburgu in ostali brez polfinala pokala EHF

3. 4. 2010 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so se poslovili od letošnjega nastopanja in polfinala v evropskem pokalu EHF. Po porazu na prvi četrtfinalni tekmi proti Flensburgu v gosteh (29:33) so Celjani izgubili tudi povratno tekmo v dvorani Zlatorog (35:32) in med štiri najboljše v tem pokalu je napredoval nemški klub.
3. 4. 2010

Rokometaši Slovana skozi šivankino uho v polfinale evropskega pokala challenge

3. 4. 2010 - Rokometaši ljubljanskega Slovana so se v Romuniji veselili preboja v polfinale evropskega pokala Challenge. Na povratni četrtfinalni tekmi s Suceavo so izgubili s sedmimi goli razlike (25:32), a si zagotovili napredovanje, saj so teden dni nazaj na Kodeljevem slavili zmago z osmimi zadetki. S skupnim izidom 56:55 so se prebili med štiri najboljše ekipe v omenjenem pokalu.
2. 4. 2010

Znani dobitniki petih brezplačnih vstopnic za ogled tekme Celje Pivovarna Laško - Flensburg

2. 4. 2010 - Na spletni strani RZS smo danes končali nagradno igro, v kateri smo podelili PET BREZPLAČNIH VSTOPNIC za ogled sobotne povratne četrtfinalne tekme pokala EHF Celje Pivovarna Laško – Flensburg. Preverite, ali ste med tistimi petimi srečneži (srečnicami), ki si bodo v soboto, 3. aprila, ob 20. uri brezplačno ogledali spektakel v Zlatorogu!
2. 4. 2010

Pungartnik tudi uradno novi direktor celjskega kluba, Jugovič predsednik upravnega odbora

2. 4. 2010 - Na prvi seji novega upravnega odbora rokometnega kluba Celje Pivovarna Laško je novi direktor postal Roman Pungartnik, predsednik UO pa Marko Jugovič, predstavnik glavnega pokrovitelja celjskega kluba.
2. 4. 2010

Slovan v Romunijo z osmimi zadetki prednosti

2. 4. 2010 - Po zmagi na prvi četrtfinalni tekmi evropskega pokala EHF proti Suceavi čaka rokometaše Slovana v soboto povratni dvoboj v Romuniji. Ta bo v soboto že ob 10. uri, Ljubljančani pa imajo prednost osmih zadetkov (31:23) s Kodeljevega.

Slovenske prvake iz Velenja čaka v soboto povratni obračun v Ciudadu Realu

2. 4. 2010 - Rokometaši Gorenja bodo v soboto, 3. aprila, ob 18. uri odigrali povratno tekmo osmine finala evropske lige prvakov proti Ciudadu Realu v Španiji. Aktualni evropski klubski prvaki so bili uspešnejši že na prvi tekmi v Rdeči dvorani, v kateri so zmagali z 31:23 (14:9).