Show menu

Novice - Mar 2013

31. 3. 2013

Za najboljšimi slovenskimi rokometaši prvi trening v dvorani Tabor

31. 3. 2013 - Moška rokometna reprezentanca se je v soboto v Mariboru zbrala prvič po fantastičnem četrtem mestu na SP v Španiji. Najboljši slovenski rokometaši se bodo po nekaj letih ponovno predstavili mariborski publiki, saj jih v sredo, 3. aprila, v dvorani Tabor, čaka dvoboj z močno Islandijo.
30. 3. 2013

Slovenske mladinke (U-19) v kvalifikacijah za EP izgubile proti Romuniji in premagale Poljsko

30. 3. 2013 - Ženska mladinska reprezentanca Slovenije (U-19) je na kvalifikscijskem turnirju v Romuniji za nastop na EP na Danskem odigrala dve tekmi. V prvem krogu so Slovenke izgubile proti Romuniji s 24:32, v drugem pa so premagale Poljsko s 27:21.
29. 3. 2013

Selektor Boris Denič za tekmi z Islandijo vpoklical še Blaža Blagotinška

29. 3. 2013 - Težav s poškodbami je kar nekaj in moška članska reprezentanca bo v sredo, v dvorani Tabor, na tekmi z Islandijo, potrebovala močno podporo s tribun. Zaradi poškodbe Mateja Gabra je selektor Boris Denič na priprave vpoklical še mladinskega reprezentanta Blaža Blagotinška.
28. 3. 2013

Vratar Gorazd Škof se predčasno poslavlja od koprskega Cimosa in odhaja v francoski Creteil

28. 3. 2013 - Reprezentančni vratar Gorazd Škof bo po praznikih svoje delo opravljal v Franciji, kjer bo ostal še najmanj dve naslednji sezoni. Do konca letošnje sezone bo branil za Creteil, potem pa bo oblekel dres Nantesa.

Roman Šavrič trener trebanjskih rokometašev

28. 3. 2013 - Upravni odbor Rokometnega kluba Trimo Trebnje je na današnji seji upravnega odbora soglasno sprejel odločitev, da bo trebanjske nogometaše v prihodnji sezoni vodil Roman Šavrič, dosedanji sekretar in vodja moštva. Prvi trener Ivan Vajdl namreč po končani sezoni zapušča klub in se seli v Velenje.
28. 3. 2013

Ženska mladinska reprezentanca (U-19) jutri v Romuniji začenja s kvalifikacijami za letošnje EP, ki bo na Danskem

28. 3. 2013 - Mladinke (U-19) so priprave za kvalifikacijski turnir opravile v Slovenj Gradcu, na pot v Romunijo pa so se odpravile sinoči. V boju za nastop na letošnjem EP bodo varovanke trenerja Bojana Voglarja igrale proti Romuniji, Poljski in Veliki Britaniji.
27. 3. 2013

Celjani na zaostali tekmi v končnici za prvaka v 1. NLB Leasing ligi zmagali na gostovanju pri Krki

27. 3. 2013 - Na zaostali tekmi drugega kroga v končnici za prvaka v 1. NLB Leasing ligi za moške sta se pomerila Krka in Celje Pivovarna Laško. Na tekmi v Novem mestu so bili uspešnejši gostje iz Celja, ki so zmagali z 29:23 (15:12).
27. 3. 2013

Mladinci (U-21) se bodo prihodnji teden v Zrečah dvakrat pomerili s Francijo

27. 3. 2013 - V okviru tedna, ki ga evropska rokometna zveza namenja reprezentančnim aktivnostim, se bodo mladinci selektorja Slavka Iveziča, v prihodnjem tednu dvakrat pomerili z vrstniki iz Francije. Obe tekmi bosta v Zrečah.
26. 3. 2013

Znani pari četrtfinala v evropski ligi prvakov

26. 3. 2013 - Na sedežu Evropske rokometne zveze (EHF) na Dunaju so izžrebali pare četrtfinala v evropski ligi prvakov. Med štirimi tekmami sta tudi dve takšni, na katerih se bosta za uvrstitev na zaključni turnir najboljše četverice v Kölnu pomerila kluba iz iste države.
26. 3. 2013

Rokometaši Maribora Branika v četrtfinalu pokala EHF z nemškim klubom Göppingen

26. 3. 2013 - Igralci Maribora Branika so na žrebanju na Dunaju dobili nasprotnika v četrtfinalu evropskega pokala EHF. To je nemški klub Göppingen, ki je v skupinskem delu igral tudi s Cimosom iz Kopra. Prva tekma bo 20. ali 21. aprila v Mariboru, povratna pa 27. ali 28. aprila v Nemčiji.