Show menu

Novice - 2014

20. 12. 2014

Herz Šmartno – Dobova 28:36 (13:15)

20. 12. 2014 - Derbi kroga je na tribune privabil lepo število gledalcev, med njimi so bili tudi domači in gostujoči navijači, ki so spodbujali svoji ekipi skozi celotno tekmo.
Več

GEN-I Zagorje – Naklo Peko Tržič 49:21 (25:8)

20. 12. 2014 - Zagorjanke so že v prvem polčasu tekmo odločile v svojo korist. V začetku drugega polčasa so na klopi ostale Irman in Ljubas so gostje so nekaj minut držale priključek z delnim rezultatom 7:7.
Več

Brežice - Škofljica Pekarna Pečjak 31:26 (16:15)

20. 12. 2014 - Rokometna tekma 13. kroga med Brežicami in Škofljico Grosupljim je bila zaključna tekma jesenskega dela. Obe ekipi sta v tekmo stopili odločno, kar je kazal tudi rezultat, ki je bila dokaj izenačen.
Več

Piran – Ljubljana 40:27 (24:12)

20. 12. 2014 - Pirančanke so zlahka ugnale Ljubljančanke in s prepričljivo zmago ostale na tretjem mestu 1. A DRL za ženske.
Več

Mlinotest Ajdovščina – Krim Mercator 29:32 (16:18)

20. 12. 2014 - Fantastično vzdušje in lepa tekma na Policah. Že dolgo na tekmi 1.A ženske rokometne lige ni bilo takega vzdušja. To je potrdila tudI trenerka nasprotne ekipe dr. Marta Bon, ki je po težki zmagi spontano zaploskala navijačem domačega kluba. Zavedala se je namreč, da je bila njena ekipa na robu poraza.
Več
19. 12. 2014

Cerklje – Črnomelj 31:30 (16:14)

19. 12. 2014 - Derbi začelja pripadel domači ekipi, ki je začela zelo dobro in v drugem delu malo popustila v zbranosti in prehitrem zaključevanju akcij. V drugem delu so gostje enkrat povedli za en gol vendar so domačini zmogli izenačiti in povesti ter vodstvo obdržati do konca Zmaga v zadnjem krogu daje ekipi nov elan in spodbudo za nadaljevanje v spomladanskem delu DP.
Več
21. 12. 2014

Slovenke v dodatnih kvalifikacijah za SP 2015 proti Franciji

21. 12. 2014 - V Budimpešti so izžrebali pare dodatnih kvalifikacij za nastop na SP 2015 na Danskem za ženske. Slovenske rokometašice se bodo junija 2015 na dveh tekmah pomerile z reprezentanco Francije.
Več

Sevnica - Urbanscape Loka 27:27 (12:16)

20. 12. 2014 - Edina tekma v 15. krogu v 1. NLB Leasing ligi za moške, ki se je končala brez zmagovalca, je bila odigrana v Sevnici. Domača Sevnica in Urbanscape Loka sta se razšla z rezultatom 27:27 (12:16).
Več

1. A DRL za ženske: Celjankam sosedski dvoboj z Žalčankami

20. 12. 2014 - V desetem krogu v 1. A DRL za ženske so danes odigrali tri tekme. Novih prvenstvenih točk so se veselili Krim Mercator, Piran in Celje Celjske mesnine, tekma Veplas Velenje - Ž.U.R.D. Koper pa je preložena.
Več

1. NLB Leasing liga: Gorenje dobilo derbi v Mariboru, Trimo tesno premagal Ribničane

20. 12. 2014 - Na šestih sobotnih tekmah 15. kroga v 1. NLB Leasing ligi so domače ekipe osvojile devet točk, gostujoče pa tri. Doma so zmagali Celje Pivovarna Laško, Krka, Trimo in Jeruzalem Ormož, v gosteh Gorenje, tekma v Sevnici pa se je končala z remijem.