Show menu

Novice - 2014

16. 12. 2014

Gorenje prvi udeleženec zaključnega turnirja pokala Slovenije za moške

16. 12. 2014 - Znan je prvi udeleženec zaključnega turnirja pokala Slovenije za moške v sezoni 2014/15. To so rokometaši Gorenja, ki so v četrtfinalu v gosteh premagali Trimo iz Trebnjega s 37:29 (21:15).
Več
15. 12. 2014

Četrtfinale pokala Slovenije za moške se začenja s tekmo Trimo - Gorenje

15. 12. 2014 - V četrtfinalu pokala Slovenije za moške bo prva tekma na sporedu v torek, 16. decembra 2014. Na derbiju se bosta srečala Trimo Trebnje in Gorenje Velenje, ostale tri tekme pa bodo v sredo, 17. decembra.
Več
13. 12. 2014

Naklo Peko Tržič – Mlinotest Ajdovščina 26:36 (8:20)

13. 12. 2014 - Zdesetkana domača ekipa RK Naklo Peko Tržič v prvih minutah srečanja ni in ni uspela priti do zadetka. Šele v 12. minuti je prvič za domače zadela Pihlarjeva.
Več

Škofljica Pekarna Pečjak – Drava Ptuj 29:28 (14:15)

13. 12. 2014 - Gledali smo tekmo dveh enakovrednih ekip. Značilnost obeh je zelo velika borbenost v obrambi, zmagovalec pa je bil znan po dramatični končnici, ki je pripadla gostiteljem.
Več

Grosuplje – Cerklje 32:27 (17:15)

13. 12. 2014 - Tekmo so sicer bolje odprli gostje, ki so v tretji minuti povedli z rezultatom 3:1, a so jih domačini hitro ujeli in v šesti minuti povedli s 4:3. Igra je v nadaljevanju potekala »gol za gol«, šele proti koncu prvega dela se je razlika povečala na tri zadetke prednosti za domače. Z uspešno izvedenim metom s sedmih metrov je Šimon po preteku prvih 30 minut to razliko znižal in postavil rezultat polčasa 17:15. za Grosuplje.
Več

Dobova – Radeče MIK Celje 33:25 (16:12)

13. 12. 2014 - Gostitelji so že v uvodu prišli do prednosti, saj so Radečani v prvih desetih minutah dosegli le en zadetek. Podobno je bilo tudi v nadaljevanju, čeprav se je gostom v 21. minuti uspelo približati na tri zadetke zaostanka, toda zmage Dobove niso niti enkrat ogrozili.
Več

Krim Mercator – Piran 31:23 (15:14)

13. 12. 2014 - Na derbiju do osmega kroga še nepremaganih ekip smo lahko uživali v odlični rokometni predstavi. Pirančanke so znova dokazale zakaj letos še ne poznajo poraza, z trdno igro Krimovkam dolgo niso pustile, da bi razvile svojo igro in hitro odločile zmagovalca. Kljub temu jim je v drugem polčasu pošlo nekaj moči in Krimovke so s hitro igro počasi ušle in tekmo varno pripeljale do konca.
Več

Ljubljana – Zelene Doline Žalec 22:31 (14:12)

13. 12. 2014 - Prednovoletni sobotni rokometni dan so v Galjevici sklenile članice Ljubljane, ki so gostile Žalčanke. Domačinke so se predstavile v dobri luči in večino tekme vodile, a v zadnjih minutah je do izraza prišla večja izkušenost gostij, ki so zasluženo slavile z rezultatom 31:22.
Več

Maribor Branik - Sevnica 33:18 (15:9)

13. 12. 2014 - Mariborčani so v 14. krogu v 1. NLB Leasing ligi po pričakovanju nadigrali rokometaše iz Sevnice. Ekipa trenerja Borisa Deniča je v dvorani Tabor premagala Sevničane z rezultatom 33:18 (15:9).
Več

1. NLB Leasing liga: na petih sobotnih tekmah 14. kroga tri zmage gostov

13. 12. 2014 - Na petih sobotnih tekmah 14. kroga v 1. NLB Leasing ligi so več točk osvojile gostujoče ekipe. V gosteh so bili uspešni Celje Pivovarna Laško, Trimo Trebnje in Jeruzalem Ormož, doma pa Maribor Branik in Riko Ribnica.