Show menu

Novice - 2014

29. 11. 2014

Škofljica Pekarna Pečjak – Moškanjci Gorišnica 31:24 (15:13)

29. 11. 2014 - Gledali smo lepo, zanimivo in izenačeno tekmo, v kateri so gostje sicer povedli, a na koncu vendarle morali priznati premoč gostiteljev.
Več

Dol TKI Hrastnik - Herz Šmartno 29:28 (16:13)

29. 11. 2014 - Drugi zasavski derbi po vrsti in tokrat prav gotovo derbi 10. kroga, je postregel z vsem, kar takšne tekme prinašajo na rokometna igrišča.
Več

Dobova – Drava Ptuj 32:26 (19:12)

29. 11. 2014 - Dobovčani so odlično začeli tekmo s Ptujčani in si že v prvem polčasu priigrali prednost, ki je bila ob koncu dovolj za visoko zmago.
Več
28. 11. 2014

GEN – I Zagorje – ŽURD Koper 36:14 (14:9)

28. 11. 2014 - V športni dvorani v Zagorju se je odigrala še ena tekma v nizu, ki ni prinesla rezultatske negotovosti, saj so gostiteljice zlahka prišle do gladke zmage.
Več

Celjani v sedmem krogu lige prvakov tesno izgubili proti Vardarju v Skopju

29. 11. 2014 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v tekmi 7. kroga evropske lige prvakov v gosteh izgubili proti makedonskemu Vardarju iz Skopja z 32:34 (17:19). Celjska zasedba bo v prihodnjem krogu v soboto, 6. decembra, gostila francoski Montpellier.
Več

Gorenje v skupinskem delu pokala EHF po visoki zmagi proti Rusom

29. 11. 2014 - Rokometaši velenjskega Gorenja so v povratni tekmi 3. kroga evropskega pokala EHF na domačem igrišču premagali ruske Permske medvede z 39:29 (19:12) in se uvrstili v skupinski del tega tekmovanja. Velenjska ekipa je na prvi tekmi v Permu zmagala s 37:34.
Več

Slovenj Gradec 2011 - Riko Ribnica 25:22 (11:13)

29. 11. 2014 - Rokometaši Slovenj Gradca 2011 so v 12. krogu v 1. NLB Leasing ligi pred domačimi gledalci premagali favorizirano ekipo Riko Ribnica. Tekma se je končala z rezultatom 25:22 (11:13).
Več

Istrabenz Plini Izola - Slovan 25:28 (13:12)

29. 11. 2014 - Igralci ekipe Istrabenz Plini Izola so v 12. krogu v 1. NLB Leasing lige za moške izgubili na domačem igrišču. Uspešnejši so bili rokometaši ljubljanskega Slovana, ki so v Izoli zmagali z 28:25 (12:13).
Več

Jeruzalem Ormož - Sviš 26:26 (12:13)

29. 11. 2014 - Edina tekma 12. kroga v 1. NLB Leasing ligi za moške, ki se je končala z remijem, je bila v Ormožu. Domača ekipa Jeruzalem Ormož in Sviš Ivančna Gorica sta se razšla z neodločenim rezultatom 26:26 (12:13).
Več

Trimo Trebnje - Urbanscape Loka 27:25 (16:14)

29. 11. 2014 - V 12. krogu v 1. NLB Leasing ligi za moške so rokometaši Trima dosegli novo zmago. Trebanjci so v domači dvorani premagali gostujočo ekipo Urbanscape Loka s 27:25 (16:14).