Show menu

Novice - Okt 2014

14. 10. 2014

Maribor Branik - Krško 39:26 (18:12)

14. 10. 2014 - Na vnaprej odigrani prvi tekmi sedmega kroga v 1. NLB Leasing ligi za moške sta se srečali ekipi Maribora Branika in Krškega. Po pričakovanju so bili uspešnejši Mariborčani, ki so v domači dvorani Tabor zmagali s 13 goli razlike - končni rezultat je bil 39:26 (18:12).
Več
11. 10. 2014

Herz Šmartno – Velika Nedelja Carrera Optyl 36:31 (18:10)

11. 10. 2014 - Šmarska ekipa je začela tekmo zelo dobro, po nekaj minutah je bil rezultat že 4:0. Gostje so zelo težko spremljali njihov ritem in v sredini prvega polčasa je bilo že 11:4.
Več

Cerklje – Moškanjci Gorišnica 24:28 (10:17)

11. 10. 2014 - V nadaljevanju 1. B DRL za moške je ekipa Cerkelj gostila Moškanjci-Gorišnico in izgubila z 28:24 (17:10).
Več

Črnomelj - Dobova 25:34 (10:13)

11. 10. 2014 - Dobova je v Črnomlju jasno pokazala zakaj meri na vrh 1. B lige. V prvem polčasu je ekipa Črnomlja še držala priključek z ekipo Dobove, nato pa ji je zmanjkalo moči.
Več
12. 10. 2014

Mariborčani v zaključku tekme do zmage

12. 10. 2014 - Rokometaši Maribora Branika so v prvi tekmi drugega kroga evropskega pokala EHF v dvorani Tabor premagali švedski Kristianstad s 26:25 (10:13). Povratna tekma bo v petek, 17. oktobra, ob 19. uri na Švedskem.
Več

Krško - Sevnica 28:23 (12:13)

11. 10. 2014 - Zasedba iz Krškega je dosegla premierno zmago v 1. NLB Leasing ligi v sezoni 2014/15. V šestem krogu je na kolena položila "sosedo" iz Sevnice z 28:23 (12:13), ki je na šestih tekmah zbrala le dve točki.
Več

Maribor Branik v drugem krogu evropskega pokala EHF čaka švedski klub Kristianstad

11. 10. 2014 - Maribor Branik bo v nedeljo, 12. oktobra 2014, ob 20. uri odigral prvo tekmo drugega kroga evropskega pokala EHF. S tem odpira že svojo tretjo sezono v tem tekmovanju, v dvorani Tabor pa se bodo srečali s švedskim Kristianstadom.
Več

Gorenje Velenje - Slovan 41:30 (21:16)

11. 10. 2014 - Gorenje je tudi po šestem krogu v 1. NLB Leasing ligi za moške še brez izgubljene prvenstvene točke. Velenjčani so v Rdeči dvorani visoko premagali Slovan iz Ljubljane z 41:30 (21:16).
Več

1. NLB Leasing liga: Sviš Ivančna Gorica in Krško v šestem krogu do prve zmage v sezoni

11. 10. 2014 - Na petih sobotnih tekmah v 1. NLB Leasing ligi za moške so domačini štirikrat zmagali (Gorenje, Sviš, Jeruzalem Ormož in Krško) in enkrat izgubili (Istrabenz Plini Izola). Prvo zmago v tej sezoni sta si priborila Sviš Ivančna Gorica in Krško.