V rubriki "ANKETA" glasujte in izberite Petrolovega rokometaša meseca septembra 2014

6. 10. 2014 - V sodelovanju z našim sponzorjem Petrolom smo za vse navijače že v prejšnjih mesecih pripravili novost. Konec vsakega meseca bomo izbirali slovenskega rokometaša, ki je najbolj zaznamoval minuli mesec – bodisi na reprezentančnem bodisi na klubskem nivoju. Vabljeni k sodelovanju - izbiri Petrolovega rokometaša za september 2014!
Več
4. 10. 2014

Mokerc Ig – Dol TKI Hrastnik 28:26 (11:8)

4. 10. 2014 - Mokerc je v tretjem krogu 1. B DRL za moške prišel še do druge zmage, saj je na domačem igrišču ugnal Dol TKI Hrastnik z 28:28 (11:8).
Več
4. 10. 2014

Škofljica Pekarna Pečjak – Cerklje 30:25 (16:11)

4. 10. 2014 - Škofljica Pekarna Pečjak je šele v zaključku tekme strla odpor borbenih gostov. Po prvih sedmih minutah je sicer kazalo na lahko zmago domačinov, saj so povedli z rezultatom 6:1.
Več
4. 10. 2014

Drava – Brežice 33:32 (18:16)

4. 10. 2014 - Po dveh gostovanjih in polovičnem izkupičku točk, se je članska ekipa ptujske Drava predstavila tudi domačemu občinstvu.
Več
4. 10. 2014

GEN-I Zagorje – Piran 26:30 (17:17)

4. 10. 2014 - Za veliko presenečenje in izgubo točk so si v največji meri krive Zagorjanke same, ki so vse od začetka zaigrale premalo bojevito v obrambi, kar se je posledično odrazilo tudi na igri v napadu, ki še zdaleč ni bil na potrebni ravni.
Več
4. 10. 2014

Mlinotest Ajdovščina – Celje Celjske mesnine 24:21 (9:10)

4. 10. 2014 - V Ajdovščini so gledalci videli zanimivo tekmo, v kateri so bile gostje boljše v prvem, gostiteljice pa v drugem polčasu, kar je bilo dovolj, da so ob koncu slavile pomembno zmago.
Več
4. 10. 2014

Ž.U.R.D. Koper - Krim Mercator 19:31 (10:14)

4. 10. 2014 - Koprčanke, z nekoliko krajšo klopjo zaradi poškodb in bolezni, so v prvem polčasu nudile presenetljivo dober odpor proti favoriziranim Krimovkam. Sedem minut pred koncem polčasa je bil rezultat le 11:10 za gostje.
Več
4. 10. 2014

Veplas Velenje - Ljubljana 22:17 (10:7)

4. 10. 2014 - Velenjske rokometašice so v tretjem krogu državnega prvenstva prišle do prve zmage. Na domačem igrišču ugnale ekipo Ljubljane in tako vknjižile prvi dve točki.
Več
4. 10. 2014

Črnomelj – Koper 2013 24:32 (14:17)

4. 10. 2014 - Koper je zanesljivo dobili nekdanji drugoligaški derbi. Rezultat, ki je večino prvega polčasa bil neodločen, se je prevesil v korist Kopra konec prvega polčasa, ko je v vrata Kopra stopil Jure Vran.
Več
4. 10. 2014

Dobova – Grosuplje 41:22 (25:8)

4. 10. 2014 - Dobovčani so tudi v tretjem krogu 1. B DRL za moške nadaljevali s prepričljivimi predstavami, saj so doma zlahka ugnali Grosupeljčane in slavili z 41:22 (25:8).