Show menu

Novice - 2015

28. 11. 2015

Močan naliv znova odnesel tekmo med Brazilkami in Slovenkami

28. 11. 2015 - Rokometna tekma med brazilskimi in slovenskimi rokometašicami na močnem mednarodnem turnirju v Braziliji je doživela petkovo usodo. Prireditelji so jo prekinili v 20. minuti pri rezultatu 8:8, vnovič pa jim je zagodel naliv.
Več
27. 11. 2015

Slovan - Dobova 18:30 (10:14)

27. 11. 2015 - Na edini petkovi tekmi v 12. krogu v 1. NLB Leasing ligi sta se srečala Slovan in Dobova. Tekmo med ekipama z začelja prvenstvene lestvice v Ljubljani so dobili gostje iz Dobove, ki so zmagali s 30:18 (14:10).
Več

V ligi prvakov v dvorano Zlatorog prihaja trikratni evropski prvak Kiel

27. 11. 2015 - Nasprotnik rokometašev Celja Pivovarne Laško v devetem krogu evropske lige prvakov bo nemški klub Kiel. Tekma v skupini A med slovenskim prvakom in trikratnim prvakom Evrope bo v soboto, 28. novembra 2015, ob 17.30 v celjski dvorani Zlatorog.
Več
26. 11. 2015

Slovenske rokometašice začenjajo turnir v Braziliji s tekmo proti domačinkam

26. 11. 2015 - Slovenska ženska članska reprezentanca bo teden Evropske rokometne zveze (EHF) preživela na južnoameriških tleh. Med 27. in 29. novembrom bo nastopila na mednarodnem turnirju štirih nacij v Braziliji, na njem pa bosta poleg domače reprezentance igrali še Srbija in Argentina.
Več

Pregledni trening skupine Center I. (letnik 2002 in mlajši) bo v Škofji Loki

26. 11. 2015 - Kandidati za reprezentanco Slovenije letnika 2002 in mlajši iz skupine Center I. bodo imeli pregledni trening in tekmo v ponedeljek, 14. decembra 2015, v športni dvorani Trata v Škofji Loki. Zbor igralcev je ob 16.15.
Več
25. 11. 2015

Slovenj Gradec 2011 - Celje Pivovarna Laško 21:32 (11:13)

25. 11. 2015 - Igralci Celja Pivovarne Laško so v 12. krogu v 1. NLB Leasing ligi po pričakovanju dosegli enajsto zmago. Celjani so gostovali pri ekipi Slovenj Gradec 2011 in zmagali s prednostjo 11 golov - na koncu je bilo 32:21 (13:11).
Več

Riko Ribnica - Gorenje Velenje 24:27 (16:13)

25. 11. 2015 - Odločitev o zmagovalcu na tekmi 12. kroga v 1. NLB Leasing ligi za moške v Ribnici je padla po preobratu v drugem polčasu. Potem ko so gostitelji ob polčasu vodili s 16:13, je Gorenje šele v končnici poskrbelo za preobrat in na koncu zmagalo s 27:24.
Več

Koper 2013 - Maribor Branik 26:21 (12:12)

25. 11. 2015 - Na derbiju 12. kroga v 1. NLB Leasing ligi so se pomerili rokometaši Kopra 2013 in Maribora Branika. Tekma v dvorani Bonifika se je končala z zmago Primorcev, ki so bili boljši za pet golov - končni rezultat je bil 26:21 (12:12).
Več

1. NLB Leasing liga: Celjani, Velenjčani in Koprčani do novih zmag

25. 11. 2015 - V 1. NLB Leasing ligi za moške so zaradi evropskih dvobojev nekaterih slovenskih klubov konec tedna vnaprej odigrali tri tekme 12. kroga. Do novih prvenstvenih točk so v tem krogu prišli rokometaši Celja Pivovarne Laško, Gorenja Velenja in Kopra 2013.
Več
23. 11. 2015

Tri tekme 12. kroga v 1. NLB Leasing ligi že v sredo, 25. novembra

23. 11. 2015 - Rokometaše v 1. NLB Leasing ligi čakajo tekme 12. kroga, ki bo raztegnjen kar na štiri tekmovalne dneve. Prve tri tekme v Kopru, Ribnici in Slovenj Gradcu bodo na sporedu v sredo, 25. novembra 2015, ena v petek, zadnje tri pa v soboto, 28. novembra 2015.