Show menu

Novice - Jul 2015

2. 7. 2015

Zasedanje članov zbora RZS bo v četrtek, 9. julija, ob 16. uri

2. 7. 2015 - Na osnovi določil Statuta RZS bo 26. zasedanje zbora članov Rokometne zveze Slovenije v četrtek, 9. julija 2015, ob 16. uri v prostorih zveze na Leskoškovi cesti 9 e v Ljubljani. Predvidenih je sedem točk dnevnega reda.
1. 7. 2015

Združenje tekmovanja mladih objavilo novi lestvici najbolj uspešnih, na vrhu še naprej Celje Pivovarna Laško

1. 7. 2015 - Na vrhu bistvenih sprememb, v primerjavi s preteklimi sezonami, ni ne v moški, ne v ženski konkurenci. Lani so bili pri dekletih najbolj uspešni pri Mlinotestu, letos so pri Krimu Mercatorju, na tretje mesto pa se je prebil ŽURD Koper. Pri fantih na vrhu še naprej ostaja Celje Pivovarna Laško, na drugem mestu je letos Krka, na tretjem pa Loka.
1. 7. 2015

Slovenija osma na lestvici evropske rokometne zveze

1. 7. 2015 - Evropska rokometna zveza (EHF) vsako poletje objavlja lestvico uspešnosti reprezentančnih selekcij v moški in ženski kategoriji. Slovenija je pri fantih v vseh kategorijah med osem najboljših, ne samo v Evropi, temveč tudi na svetu, čeprav nas denimo ni bilo na lanskem EP na Danskem.