Show menu

Novice - Sep 2017

23. 9. 2017

Gorenje Velenje vknjižilo drugo zmago v Ligi prvakov

23. 9. 2017 - Rokometaši Gorenja Velenja so na svoji drugi tekmi Lige prvakov zabeležili že drugo zmago. Tokrat so bili na gostovanju boljši od romunskega Dinama iz Bukarešte (27:26).
Več
23. 9. 2017

Novomeščani presenetili Riko Ribnico in si priigrali prvo zmago

23. 9. 2017 - Rokometaši Krke so na tekmi 3. kola Lige NLB gostili tekmece iz Ribnice, ki so veljali za favorite. Novomeščani so si prednost priigrali že v prvem polčasu in na koncu slavili zmago z 29:26.
Več
23. 9. 2017

Koprčanke do zmage v prestolnici

23. 9. 2017 - Dekleta s Primorske so v 2. kolu 1. Državne rokometne lige za ženske gostovala v Ljubljani in zabeležila svojo drugo zmago (31:27).
Več
21. 9. 2017

V torek v Ljubljani 51. seja predsedstva RZS

21. 9. 2017 - V torek, 26. septembra, bo v hotelu Intercontinental (19. nadstropje) od 17.00 dalje potekala seja predsedstva Rokometne zveze Slovenije.
Več
21. 9. 2017

Gorenje Velenje do točke na Hrvaškem

21. 9. 2017 - Rokometaši Gorenja Velanja so v 4. kolu Lige SEHA gostovali v Našicah, od koder se vračajo z neodločenim rezultatom (24:24) proti Nexe Našice in točko.
Več
20. 9. 2017

Članice v nedeljo začenjajo prvi ciklus kvalifikacij za EP 2018

20. 9. 2017 - V nedeljo, 24. septembra, se bo v ljubljanskih Stožicah zbrala slovenska ženska rokometna reprezentanca, ki bo začela priprave na kvalifikacije za evropsko prvenstvo 2018 v Franciji.
Več
18. 9. 2017

Znani pari 1. kola Pokala Slovenije za moške

18. 9. 2017 - Na Rokometni zvezi Slovenije je potekal žreb 1. kola Pokala Slovenije za moške, v katerem bo sodelovalo dvanajst ekip, medtem ko jih je 26 že uvrščenih v 2. kolo.
Več
19. 9. 2017

Celjani v Zagrebu iztržili remi

19. 9. 2017 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so na srečanju 4. kola Lige SEHA gostovali na Hrvaškem, pri Zagrebu. Po zaostanku ob polčasu (16:14) so v drugem delu prednost domačinov izničili in domov odnesli točko (25:25).
Več
16. 9. 2017

Novomeščanke doma do zmage proti Ajdovkam

16. 9. 2017 - Rokometašice Krke so na tekmi 1. kola 1. DRL gostile Mlinotest Ajdovščino in zabeležile prvo zmago (25:22). V nedeljo je na sporedu še tekma med Ljubljano in Z'Dežele.
Več
15. 9. 2017

Ormožani do svoje prve zmage v Ligi NLB

15. 9. 2017 - Rokometaši Jeruzalem Ormoža so na tekmi 2. kola Lige NLB gostovali v Šmartnem pri HERZ Šmartnu in prišli do svoje prve zmage v tej sezoni.