Show menu

Novice - Mar 2019

23. 3. 2019

Tudi mladinke dvakrat poražene v Umagu

23. 3. 2019 - Mladinke so v Umagu odigrale dve tekmi, na obeh pa so bile precej boljše vrstnice iz Hrvaške. Tako na prvi kot na drugi tekmi so se naše mladinke dobro držale v prvem polčasu, v drugem pa so domačinke dokončno strle odpor Slovenk.
Več
23. 3. 2019

Slovenske kadetinje se iz Umaga vračajo brez zmage

23. 3. 2019 - Slovenska kadetska reprezentanca deklet je v Umagu odigrala dve tekmi s hrvaškimi vrstnicami. Domačinke so obe tekmi dobile, ampak vodstvo reprezentance je videlo veliko prostora za napredek. Glavni cilj je čimboljši nastop na evropskem prvenstvu kadetinj, od 1. do 11. avgusta v Celju.
Več
22. 3. 2019

Velenjčani ligo za prvaka odprli z zmago

22. 3. 2019 - Rokometaši Gorenja Velenja so na domačih tleh ugnali Maribor Branik. Gostje so se v drugem polčasu sicer nevarno približali, a zmaga nikoli ni bila ogrožena. Končni rezultat srečanja, 28:22.
Več
22. 3. 2019

Slovenke z remijem pričele HEP Croatia Cup

22. 3. 2019 - Naše reprezentantke so odigrale uvodno tekmo pripravljalnega turnirja HEP Croatia Cup v Poreču. Tekma se je končala z rezultatom 23:23.
Več
22. 3. 2019

Rokometašice pričenjajo s pripravljalnim turnirjem v Poreču

22. 3. 2019 - V petek, 22. marca ob 18.00, bo slovenska ženska reprezentanca odigrala uvodno pripravljalno tekmo na turnirju HEP Croatia v Poreču. Prve nasprotnice bodo igralke iz sosednje Avstrije.
Več
21. 3. 2019

Gorenje in Maribor Branik odpirata ligo za prvaka

21. 3. 2019 - Boj za naslov prvaka v sezoni 2018/19 se začenja v Velenju, kjer Gorenje gosti Maribor Branik. V soboto se začne tudi liga za obstanek.
Več
21. 3. 2019

Pred začetkom lige za prvaka o ciljih spregovorili trenerji

21. 3. 2019 - Po rednem delu imajo rokometaši Celja Pivovarne Laško štiri točke naskoka pred Gorenjem iz Velenja in Rikom Ribnico. Iz ozadja bodo napadali Maribor Branik, Koper 2013 in Urbanscape Loka.
Več
21. 3. 2019

Selektor predstavil seznam igralcev za tekmi z Nizozemsko

21. 3. 2019 - V Centru inovativnega podjetništva je Veselin Vujović predstavil seznam rokometašev za prihajajoči kvalifikacijski tekmi za EP 2020 proti Nizozemski.
Več
20. 3. 2019

Celjani podaljšali z Grošljem in Kodrinom

20. 3. 2019 - Po Galu Marguču sta tudi Tilen Kodrin in Matic Grošelj podaljšala sodelovanje s Celjem Pivovarno Laško do konca sezone 2021/2022.
Več
19. 3. 2019

Slovenska ženska reprezentanca se je zbrala na pripravah v Portorožu

19. 3. 2019 - Slovenska reprezentanca članic se je v ponedeljek zbrala v Portorožu in opravila prvih nekaj treningov v sklopu priprav na pripravljalni turnir v Poreču med 22. in 24. marcem.