Show menu

Novice - Mar 2020

3. 3. 2020

Kavtičnik v Franciji še 12. zaporedno sezono

3. 3. 2020 - Kapetan slovenske reprezentance Vid Kavtičnik bo tudi 12. zaporedno sezono igral v Franciji. Po Montpellieru in Pays d'Aixu bo v novi sezoni nosil dres Nimesa, trenutno tretje najboljše ekipe francoskega prvenstva, ki nastopa tudi v Pokalu EHF.
Več
3. 3. 2020

Drobež ostaja v Velenju

3. 3. 2020 - Mladi in perspektivni igralec Gorenja Velenja, Jernej Drobež (195 cm, 2000), bo tudi v prihodnje nosil dres slovenskega pokalnega prvaka. Jernej, otrok velenjskega kluba, je s klubom podaljšal sodelovanje za tri sezone.
Več
3. 3. 2020

Znana termina športnega tabora RZS

3. 3. 2020 - Rokometna zveza Slovenije bo tudi to poletje pripravila sedaj že tradicionalni športni kamp. Na njegovi 14. izvedbi bodo nadobudneži in nadobudnice nova znanja v Izoli nabirali v drugi polovici avgusta.
Več
2. 3. 2020

Krimovke znova na vrh

2. 3. 2020 - S ponedeljkovo tekmo v Litiji se je zaključil 16. krog državnega prvenstva za članice. Krimovke so brez večjih težav vpisale novo zmago in se vrnile na vrh lestvice, kjer po 15 odigranih tekmah premorejo ravno toliko zmag.
Več
1. 3. 2020

Celjski preobrat za nadaljevanje niza neporaženosti

1. 3. 2020 - Zadnja tekma 20. kroga Lige NLB je postregla z zanimivim razpletom. Moštvo Celja Pivovarne Laško je v prvem polčasu pred kamerami TV Slovenije zaostajalo že za visokih šest golov (7:13). V drugem polčasu je slovenskim prvakom proti domačemu Jeruzalemu uspelo pripraviti preobrat in nadaljevati niz neporaženosti (32:25).
Več
29. 2. 2020

Krka ohranja upe po preboju v najboljšo šesterico

29. 2. 2020 - Do konca 20. kroga Lige NLB preostaja le še ena tekma. Na sobotnih obračunih se je zmage v Dobovi razveselila novomeška Krka (31:29) in podaljšala upanje na preboj v Ligo za prvaka. S porazom v Ribnici si je vrata med elitno šesterico skorajda že zaprla Urbanscape Loka (28:30), Mariborčanom pa je po osmih zaporednih porazih na obračunu z repa prvenstvene lestvice uspelo premagati Izoljane (28:23).
Več
29. 2. 2020

Ajdovke najmanj druge, Žalčanke tretje

29. 2. 2020 - Po sobotnih tekmah 16. kroga državnega prvenstva za članice si je ajdovski Mlinotest z uspehom v Celju (23:19) dve tekmi pred koncem zagotovil najmanj končno drugo mesto, rokometašice Zelenih dolin iz Žalca pa z uspehom proti Koprčankam (29:19) najmanj tretje.