Show menu

Novice - Apr 2021

13. 4. 2021

Blagotinšek in Marguč madžarska pokalna prvaka

13. 4. 2021 - V ponedeljek so na Madžarskem zaključili pokalno tekmovanje. Finale je bilo precej slovensko obarvano, saj je na obračunu za naslov nastopila šesterica Slovencev. Lovorike sta se na koncu razveselila Gašper Marguč in Blaž Blagotinšek, ki sta z Veszpremom z 28:26 ugnala Pick iz Szegeda.
12. 4. 2021

Članice so se podale v lov na vozovnico za SP

12. 4. 2021 - Ženska članska rokometna reprezentanca je v ponedeljek začela novo poglavje. Novi selektor Dragan Adžić je svoje izbranke zbral v Ljubljani in z njimi začel priprave na tekmi proti Islandiji, ki bosta dali ime potnic na letošnje svetovno prvenstvo v Španiji.
12. 4. 2021

Selektor Vranješ z novim pomočnikom

12. 4. 2021 - Konec meseca se za moško člansko reprezentanco začenja še zadnja reprezentančna akcija, v kateri bo ta lovila vozovnico na januarsko evropsko prvenstvo na Madžarskem in Slovaškem. Po sporazumni prekinitvi sodelovanja z Urošem Zormanom je selektor Ljubomir Vranješ izbral novega pomočnika. Njegova desna roka bo Gregor Cvijić.
8. 4. 2021

Celjani zaključili "evropsko" sezono

8. 4. 2021 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so odigrali še zadnjo tekmo v tej sezoni EHF Lige prvakov. Posloviti so se morali v osmini finala, kjer je bila od njih boljša najbogatejša ekipa na svetu, francoski PSG, a so to storili kot so obljubili, z borbeno igro.
8. 4. 2021

Začetek preglednih treningov za reprezentanci v rokometu na mivki

8. 4. 2021 - Rokomet na mivki je najatraktivnejša izpeljanka rokometne igre, ki se v svetu množično razvija v zadnjih petnajstih letih in pridobiva vse širši krog privržencev in igralcev. Rokometna zveza Slovenije vsakoletno organizira tekmovanje na državni ravni za članske in mlajše kategorije.
7. 4. 2021

Celjani v četrtek v Parizu

7. 4. 2021 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško želijo v Parizu popraviti vtis s prve tekme in zvezdniški zasedbi nuditi večji odpor ter ligo prvakov v tej sezoni zaključiti dvignjenih glav.
6. 4. 2021

Slatinek Jovičič iz Kopra v Trebnje

6. 4. 2021 - Vodstvo Trima Trebnjega pospešeno sestavlja ekipo za naslednjo sezono, ki bo z visokimi cilji igrala v Ligi NLB in v enem izmed evropskih tekmovanj. Kot prvi novinec je pogodbo s trebanjskimi levi podpisal perspektivni mladinski reprezentant Staš Slatinek Jovičič. S klubom je sklenil enoletno pogodbo z možnostjo podaljšanja.
6. 4. 2021

Selektor Adžić predstavil svoj prvi spisek igralk

6. 4. 2021 - Na torkovi spletni novinarski konferenci se je širši javnosti tudi uradno predstavil novi selektor slovenske ženske rokometne reprezentance Dragan Adžić. Črnogorski strokovnjak je na medijskem druženju med drugim razkril seznam vabljenih igralk na priprave za kvalifikacijski tekmi za svetovno prvenstvo, ki jih bo izbrana vrsta začela v ponedeljek v Ljubljani.
2. 4. 2021

Reprezentanci do 17 let dobili tekmece za EP v rokometu na mivki

2. 4. 2021 - Med 8. in 11. julijem bo v Varni v Bolgariji potekalo evropsko prvenstvo za fante in dekleta do 17 let v rokometu na mivki. Del dogodka bosta tudi slovenski vrsti, ki sta v petek dobili svoje tekmece.
2. 4. 2021

Slovenske rokometašice bo vodil Dragan Adžić

2. 4. 2021 - Slovenska ženska rokometna reprezentanca ima novega selektorja. V prihodnje jo bo vodil Dragan Adžić. Debi ga čaka čez 15 dni, ko se bo Slovenija v kvalifikacijah za letošnje svetovno prvenstvo pomerila z Islandijo.