29. 10. 2007

Madžari vrnili milo za drago

Slovenija – Madžarska23:32 (12:17)
Velika Nedelja – Športna dvorana pri Veliki Nedelji. 150 gledalcev. Sodnika: David Sok in Bojan Lah.
Slovenija: Župič, Verbinc; Dolenec 2 (1), Anderluh 3, Pučnik, Sok 3, Djurdjevič 3, Ajdari 3, Abrahamsberg, Razgor 3 (1), Slamar 1, Vrečar 1, čemas, Flajs 4, Šalamon. Trener: Slavko Ivezič
Madžarska: Toth, Vlicsko; Pordan 4, Kiss, Simon 3, Oszlar 5, Lekai 1, Szollosi 2, Korsos 3 (2), Balogh 4 (3), Bali, L. Nemeth 3, G. Nemeth 5, Fuleki, Petrovszki 2. Trener: Szilard Kiss junior
Sedemmetrovke: Slovenija 4 (2), Madžarska 4 (4).
Izključitve: Slovenija 10, Madžarska 4 minute.
Drugo tekmo proti vrstnikom Madžarske je odigrala petnajsterica novih igralcev slovenske mladinske reprezentance, ki pa je razočarala in doživela visok poraz. Razigrani Madžari so si že v prvem polčasu priigrali prednost sedmih zadetkov (17:10). Najvišjo prednost so imeli v 55. minuti, ko so vodili že z 31:19. Slovenci so bili povsem nerazpoloženi. Vratarja Župič in Verbinc, ob katastrofalni igri v obrambi, nista imela svojega dne. Za razliko od prve tekme, je tokrat zatajil še napad in poraz je bil neizbežen. Pohvaliti je potrebno športno igro obeh moštev in sodnika David Sok ter Bojan Lah nista imela težkega dela