5. 7. 2011

Osma seja predsedstva Rokometne zveze Slovenije bo v ponedeljek, 11. julija 2011

V ponedeljek, 11. julija 2011, ob 16. uri bo osma seja predsedstva Rokometne zveze Slovenije. Na dnevnem redu ponedeljkove seje predsedstva, ki bo v prostorih RZS na Leskoškovi 9 e v Ljubljani, je enajst točk.

DNEVNI RED:

1. Potrditev zapisnikov 5., 6. in 7. seje predsedstva RZS

2. Poročilo generalnega sekretarja o realizaciji sklepov prejšnjih sej predsedstva ter o aktivnostih RZS za obdobje od zadnje redne seje predsedstva (Mitja Gobec)

3. Revidirani računovodski izkazi za leto 2010 (Mitja Gobec)

4. Poročilo nadzornega odbora RZS

5. Predlog Statuta RZS (Mitja Gobec)

6. Poročilo Strokovnega odbora RZS (Tone Tiselj)

7. Poročila o delovanju reprezentanc:

a) Poročilo selektorja moške članske reprezentance Slovenije o kvalifikacijah za EP 2012 (Boris Denič)

b) Poročilo selektorja ženske članske reprezentance Slovenije o kvalifikacijah za SP 2011 (Tone Tiselj)

8. Sklic 17. seje skupščine RZS: predlog termina in dnevnega reda

9. Pravica nastopa (RK ŽALEC/ŽRK SEŽANA) 1. A DRL-ženske za tekmovalno sezono 2011/2012 (Samo Kuzma)

10. Potrditev propozicij posameznih rokometnih združenj za sezono 2011/2012 (Samo Kuzma)

a) Propozicije državnih rokometnih lig

b) Propozicije Pokala Slovenije

c) Propozicije za tekmovanje mladih

11. Tekoče zadeve in razno:

a) Pravila/Statut posameznih združenj za sezono 2011/2012 (Samo Kuzma)

- Pravila Združenja 1. A MRL

- Pravila Združenja 1. A DRL ženske

- Pravila Združenja 1. B DRL moški

- Pravila Združenja 1. B DRL ženske

- Pravila Združenja 2. DRL moški in Statut ZRODS

- Pravila Združenja rokometnih klubov tekmovanja mladih

b) Podaljšanje mandata članom Registracijske komisije (Mitja Gobec)

c) Sodniška problematika – evidentiranje sodnikov (Mitja Gobec)

d) Predlog nagrad za uvrstitev na EP 2012 za moško člansko reprezentanco (Mitja Gobec)

e) Dopis RK Celje Pivovarna Laško – dopolnitev Registracijskega pravilnika (Roman Pungartnik).

Vabljeni člani predsedstva RZS: Matjaž AVSEC, Jože GALOF, mag. Urban GOLOB, Metka KOCBEK, Karlo KASTELIC, Franc KRAŠOVEC, Izidor KRIVEC, Boštjan KOZOLE, Janez MARTINČIČ, Franci PLIBERŠEK, Zdravko POČIVALŠEK, Aleš PRAZNIK, dr. Bor ROZMAN, Aleksander SVETELŠEK, Borut ŠKABAR, Janez ŠKRABEC, Dušan ZORKO in častni predsednik Zoran JANKOVIĆ.

Vabljeni ostali: Boris Denič – selektor moške članske reprezentance, Tone Tiselj – selektor ženske članske reprezentance in predsednik Strokovnega odbora, Roman Pungartnik, mediji.