28. 3. 2013

Roman Šavrič trener trebanjskih rokometašev

Upravni odbor Rokometnega kluba Trimo Trebnje je na današnji seji upravnega odbora soglasno sprejel odločitev, da bo trebanjske nogometaše v prihodnji sezoni vodil Roman Šavrič, dosedanji sekretar in vodja moštva. Prvi trener Ivan Vajdl namreč po končani sezoni zapušča klub in se seli v Velenje.

Šavrič je vrsto let igral v klubu, bil njegov kapetan in prvi Trebanjec v dresu z državnim grbom. Zadnjih devet let je med drugim opravljal tudi funkciji pomočnika oziroma vodje moštva.

"Ob nastali situaciji v klubu sem se odločil sprejeti nov izziv. Pred mano so v klubu delali odlični trenerji, ki so postavili velike standarde. Od njih sem se imel možnost veliko naučiti. Skupaj z novimi sodelavci, s katerimi smo dobro delali tudi do zdaj pa imamo vizijo, kako to delo nadaljevati. Klub bo še naprej imel velike cilje. Sam si na začetku ne želim velikih besed, ampak le vestno in predano opravljanje dela, ki mi je bilo zaupano," je ob tem povedal Šavrič.

(sta)