Show menu

Intervjuji - Nov 2010

31. 10. 2010

Tudi deset zadetkov Solhe je bilo premalo za domačo zmago Portugalcev proti Poljakom

31. 10. 2010 - V skupini 3, v kateri v kvalifikacijah za EP 2012 pa tudi Slovenija, sta se Portugalska in Poljska razšli z neodločenim izidom (27:27). Ob polčasu so gostitelji vodili že s 17:12, a so na koncu Poljaki srečno prišli do točke.
Več

Makedonci osvojili točko na gostovanju v Sarajevu, Hrvaška se je izvlekla v Litvi

31. 10. 2010 - V drugem krogu kvalifikacij za Euro 2012 v Srbiji se je tekma Bosna in Hercegovina - Makedonija v Sarajevu končala brez zmagovalca (28:28). Hrvaška je gostovala v Litvi in po izgubljenem prvem polčasu na koncu le zmagala z 21:19.
Več

Slovenski rokometaši uspešni na gostovanju v Zaporožju - domača Ukrajina je padla z 31:25

31. 10. 2010 - V drugem krogu kvalifikacij za nastop na EP 2012 v Srbiji je moška reprezentanca Slovenije gostovali v Ukrajini. V Zaporožju so si zmago priigrali slovenski rokometaši, ki so slavili z 31:25 (17:15) in imajo po dveh tekmah (na prvi so premagali Portugalsko s 34:31) stoodstotni točkovni izkupiček.