Show menu

Intervjuji - Jul 2012

10. 7. 2012

Reprezentanca starejših dečkov (U-16) na tekmi v Zrečah visoko premagala Katar

10. 7. 2012 - Mladi Slovenci so po pričakovanjih ugnali vrstnike iz Katarja, ki se v Zrečah nahajajo na pripravah. Našim fantom se je poznalo, da niso več v trenažnem procesu, saj so zapravili obilico stoodstotnih priložnosti, a so vseeno zmagali s 45:38.
8. 7. 2012

Slovenski mladinci na zadnji tekmi v skupini D izgubili s Srbijo in ostali brez Cehteta

8. 7. 2012 - Moška mladinska reprezentanca Slovenije (u-20) se je že pred zadnjo tekmo uvrstila med osem najboljših na EP v Turčiji. Tekma s Srbijo ni odločal o ničemer, slovenska reprezentanca pa je ob nepomembnem porazu (23:269 ostala brez Nejca Cehteta, ki so mu zlomili nos. Slovence pa v boju za polfinale čakata tekmi s Švedsko in Švico.

Znanih najboljših osem na EP v Turčiji

8. 7. 2012 - Po tretjem (zadnjem) krogu prvega dela EP za mladince v Turčiji so znane vse reprezentance, ki so napredovale med osem najboljših. To so Španija, Norveška (obe skupina A), Portugalska, Hrvaška (skupina B), Švedska, Švica (skupina C), Slovenija in Nemčija (skupina D).
8. 7. 2012

Kadeti odigrali tri tekme na turnirju v Bihaću

8. 7. 2012 - Slovenska kadetska reprezentanca (U-18) je pretekli konec tedna opravila generalko pred začetkom EP v Avstriji. Varovanci selektorja Janija Klemenčiča so od petka do nedelje igrali v Bihaću, kjer so se merili z vrstniki iz Hrvaške in Katarja ter mladinsko reprezentanco Bosne in Hercegovine.
9. 7. 2012

V torek, 17. julija, bo šestnajsta seja predsedstva Rokometne zveze Slovenije

9. 7. 2012 - Šestnajsta seja predsedstva Rokometne zveze Slovenije bo v torek, 17. julija, ob 17. uri v prostorih RZS na Leskoškovi cesti 9 e v Ljubljani. Predsednik RZS Franjo Bobinac je za sejo predlagal dnevni red z devetimi točkami.
6. 7. 2012

Moška mladinska reprezentanca Slovenije na EP v Turčiji v drugem krogu premagala še Nemčijo

6. 7. 2012 - Po zmagi proti Franciji (30:23) v prvem krogu evropskega prvenstva v Turčiji je bila moška mladinska reprezentanca Slovenije uspešna tudi v drugem. Ekipa selektorja Slavka Iveziča je danes v skupini D v Ankari premagala tudi Nemčijo z 31:25 (14:14) in si že zagotovila napredovanje med osem najboljših v Evropi.
6. 7. 2012

Rokometaši Gorenja in Celja Pivovarne Laško dobili tekmece v skupinskem delu lige prvakov

6. 7. 2012 - Na žrebanju na sedežu podjetja Adidas v Herzogenaurachu v Nemčiji so rokometaši Gorenja in Celja Pivovarne Laško dobili nasprotnike v skupinskem delu evropske lige prvakov v naslednji sezoni. Velenjčani bodo igrali v skupini C, Celjani pa v skupini B.
6. 7. 2012

Igralke Krima Mercatorja z Györijem, Podravko Vegeto in zmagovalcem kvalifikacijskega turnirja

6. 7. 2012 - Znani so nasprotniki rokometašic Krima Merctorja v evropski ligi prvakinj v sezoni 2012/13. Krimovke bodo v skupini B igrale z Györijem (Madžarska), Podravko Vegeto (Hrvaška) in zmagovalcem enega izmed kvalifikacijskih turnirjev.
6. 7. 2012

Odmevi iz taborov treh slovenskih klubov po žrebanju skupin evropske lige prvakov in prvakinj

6. 7. 2012 - Trije slovenski klubi v najelitnejših evropskih klubskih tekmovanjih so na žrebanju v Nemčiji dobili nasprotnike v skupinskem delu lige prvakov in prvakinj. Preberite si izjave trenerjev Gorenja, Celja Pivovarne Laško in Krima Mercatorja o razpletu žrebanja in pričakovanjih.
5. 7. 2012

Slovenski mladinci so nastop na EP v Turčiji začeli z visoko zmago proti Francozom

5. 7. 2012 - Moška mladinska reprezentanca Slovenije je odlično začela nastop na evropskem prvenstvu v Turčiji. V prvem krogu v skupini D v Ankari so slovenski mladinci visoko premagali Francijo s 30:23 (14:12).