Rokometni klub SVIŠ Ivančna Gorica vabi na VELIKI ADVENTNI KONCERT

18. 11. 2014 - Rokometni klub SVIŠ Ivančna Gorica vabi na VELIKI ADVENTNI KONCERT, ki bo v dvorani Osnovne šole Stična v Ivančni Gorici v petek, 21. novembra 2014, ob 19. uri.
Več

Mladinska reprezentanca odigrala tekmo s klubskim prvakom Kuvajta

18. 11. 2014 - V nadaljevanju priprav na januarske kvalifikacije za SP 2015 so se slovenski mladinci zbrali na enodnevni akciji v Zrečah, kjer so se pomerili s članskim klubskim prvakom Kuvajta, ki je pri nas na pripravah. Manjkali so igralci Celja Pivovarne Laško, ki jih čaka v sredo derbi z Gorenjem, in Vid Levc zaradi poškodbe gležnja, v Zreče pa zaradi študijskih obveznosti v tujini tudi ni bilo Luke Groffa.
Več

Enajsti krog v 1. NLB Leasing ligi se začenja z derbijem v Celju

18. 11. 2014 - V 1. NLB Leasing ligi za moške je na sporedu enajsti krog. Že prva tekma prinaša derbi, saj se bosta v sredo, 19. novembra 2014, ob 19.30 v dvorani Zlatorog srečala Celje Pivovarna Laško in Gorenje Velenje.
Več
16. 11. 2014

Krka - Celje Pivovarna Laško 21:28 (11:16)

16. 11. 2014 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 10. krogu 1. NLB Leasing lige v Novem mestu premagali Krko z 28:21 (16:11).
Več
15. 11. 2014

Mokerc Ig – Škofljica 23:24 (10:13)

15. 11. 2014 - Gostje so dobro začeli tekmo in povedli s 4:0. Šele v 9. minuti so zadeli tudi domačini in do konca je sledilo obdobje, v katerem so gostje ves čas vodili od 3 do 5 golov razlike, polčas pa se je končal z 10:13.
Več

Krim Mercator – Ljubljana 54:28 (26:14)

16. 11. 2014 - V sedmem krogu državnega prvenstva sta se pomerili ekipi RK Krim Mercator in RK Ljubljana. Krimovke so na dosedanjih šestih tekmah zbrale prav toliko zmag, nič drugače pa ni bilo niti tokrat. Dvomi o zmagovalcu so se razblinili že v prvem polčasu, ki so ga Krimovke dobile z rezultatom 26:14. Tekma se je končala z rezultatom 54:28.
Več

ŽURD Koper - Mlinotest Ajdovščina 19:20 (9:9)

15. 11. 2014 - V obeh taborih je bilo čutiti veliko željo po zmagi. Že podatek, da je bil rezultat na tekmi devetkrat izenačen, nam da vedeti, da smo gledali izjemno enakovreden boj.
Več

Grosuplje – Drava Ptuj 21:29 (8:15)

15. 11. 2014 - Tekmo so bolje odprli gostje, ki so sredi prvega dela igre vodili z rezultatom 6:1. Kljub poizkusom domače ekipe se rezultat ob koncu polčasa ni bistveno spremenil (8:15) zahvaljujoč bravuroznim obrambam gostujočega vratarja Boštjana Belca.
Več

Črnomelj – Velika Nedelja Carrera Optyl 36:22 (22:17)

15. 11. 2014 - Velika Nedelja je odločno začela, vendar jih je Črnomelj kmalu ujel in prehitel ter počasi višal razliko, ki je ob polčasu znašala pet golov. Obrambi obeh ekipa sta bili v prvem polčasu slabši del.
Več

Dobova – Moškanjci Gorišnica 32:29 (14:12)

15. 11. 2014 - V uvodnih minutah sta ekipi pokazali, da znata zelo dobro igrati v napadu. Gostje so v obrambi funkcionirali bolje kot Dobovčani, vendar so gostitelji to znali nadoknaditi v napadu. Skozi celoten prvi polčas je bila razlika minimalna, vse do konca, ko je Dobova prišla do dveh zadetkov prednosti.