Show menu

Intervjuji - Nov 2014

11. 11. 2014

Intervju z Miho Zarabcem, Petrolovim rokometašem meseca - september 2014

11. 11. 2014 - Skupaj z našim velikim pokroviteljem Petrolom smo v mesecu januarju 2014 začeli z izborom rokometaša meseca. Zmagovalec ankete za mesec september je postal Miha Zarabec, rokometaš Celja Pivovarne Laško.
Več
8. 11. 2014

Zelene Doline Žalec - Branik Maribor 34:18 (20:13)

8. 11. 2014 - Rokometašice RK Zelene Doline Žalec pod vodstvom Jerneja Rantaha so v 6. krogu 1. ADRL 8. novembra pred bučnim navijanjem številnih navijačev v domači dvorani s šestimi goli razlike in rezultatom 34 : 28 (20 : 13) premagale ŽRK Branik Maribor.
Več
8. 11. 2014

Škofljica Pekarna Pečjak – Dobova 28:31 (15:16)

8. 11. 2014 - Gledali smo zanimivo in izenačeno tekmo, kjer so favorizirani gostje naleteli na čvrst odpor domačinov.
Več
8. 11. 2014

Piran - ŽURD Koper 33:20 (16:9)

8. 11. 2014 - Primorski derbi je napolnil dvorano v Luciji, gledalci pa so videli prepričljivo zmago Pirana, ki je še vedno neporažen in na drugem mestu 1. A DRL za ženske.
Več
8. 11. 2014

Brežice - Cerklje 37:37 (18:17)

8. 11. 2014 - Rokometna tekma med Brežicami in Cerkljami je bila igralsko gledano slaba in nezanimiva. Domači so v prvih minutah povedli in vodili z rezultatom 7:2 v 8. minuti, v nadaljevanju pa je bila njihova igra slaba predvsem v obrambi.
Več
8. 11. 2014

Mlinotest Ajdovščina – Veplas Velenje 26:24 (14:10)

8. 11. 2014 - O tekmi, v kateri so bile Mlinarke velike favoritnje ni treba izgubljati besed. Zmaga domačih ni bila nikoli vprašljiva, borbene gostje pa so izvlekle minimalen poraz. Za prikazano si pohvale seveda bolj zaslužijo Velenjčanke.
Več
8. 11. 2014

Ljubljana – Naklo Peko Tržič 27:26 (10:12)

8. 11. 2014 - V šestem krogu državnega prvenstva sta se pomerili ekipi, ki se bosta, videno po prvih petih krogih, verjetno borili za obstanek v prvi ženski ligi. Domače Ljubljančanke so do prve zmage prišle v prejšnjem krogu, na gostovanju v Mariboru. Sreča se jim je nasmehnila tudi tokrat, po izenačeni končnici so prišle do minimalne zmage z 27:26.
Več
7. 11. 2014

GEN-I Zagorje – Krka 33:21 (14:10)

7. 11. 2014 - Dobra tekma z veliko hitrosti in borbenosti na obeh straneh. Čeprav gostje nikoli niso vodile, so v prvem polčasu držale rezultatsko ravnotežje na štirih ali petih golih zaostanka. V nadaljevanju pa so Zagorjanke povsem zagospodarile na igrišču in dosegle prepričljivo zmago.
Več
8. 11. 2014

Sviš Ivančna Gorica - Riko Ribnica 34:29 (20:18)

8. 11. 2014 - Za največje presenečenje devetega kroga v 1. NLB Leasing ligi so poskrbeli rokometaši Sviša iz Ivančne Gorice. Pred domačimi gledalci so bili uspešnejši od gostujoče ekipe Riko Ribnica s 34:29 (20:18).
Več
9. 11. 2014

Dinamo vrnil Krimu milo za drago

9. 11. 2014 - Rokometašice Krima Mercatorja so v 4. krogu lige prvakinj izgubile proti Dinamu iz Volgograda s 24:26 (13:12). Najboljša strelka pri domačih je bila Mirjeta Bajramoska z osmimi goli, pri gostjah jih je Ana Kočetova dosegla 12. Izbranke Marte Bon bodo naslednjo tekmo v tem tekmovanju igrale v soboto na Dunaju proti Hypu.