Show menu

Intervjuji - Sep 2016

24. 9. 2016

Celje Pivovarna Laško z zmago na uvodu v Ligo prvakov

24. 9. 2016 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so na prvi tekmi Lige prvakov s 30:28 ugnali Zagreb in odlično začeli evropsko sezono.
Več
Maribor na domačem terenu visoko premagal Dravo, 21. 9. 2016

Maribor na domačem terenu visoko premagal Dravo

Maribor na domačem terenu visoko premagal Dravo, 21. 9. 2016 - Maribor Branik je na prvi tekmi 3. kola gostil Dravo Ptuj in zabeležil skupno drugo zmago (35:27). Ostale ekipe bodo tekme 3. kola odigrale v soboto.
Več
Gorenje na gostovanju pri Zagrebu brez možnosti za zmago, 20. 9. 2016

Gorenje na gostovanju pri Zagrebu brez možnosti za zmago

Gorenje na gostovanju pri Zagrebu brez možnosti za zmago, 20. 9. 2016 - Rokometaši Gorenja Velenje so v 3. kolu Lige SEHA gostovali pri naših južnih sosedih. Zagrebčani našim rokometašem niso pustili veliko upanja za zmago, saj so že ob polčasu vodili s 13:7, na koncu pa slavili z 28:21.
Več
19. 9. 2016

Na Olimpijskem festivalu tudi obisk reprezentantk

19. 9. 2016 - V petek in soboto bo na Kongresnem trgu v Ljubljani potekal drugi Olimpijski festival, na katerem bo prisotna tudi Rokometna zveza Slovenije s članskimi in bodočimi mladinskimi reprezentantkami.
Več
18. 9. 2016

Zagorjanke končale z nastopi v evropskih tekmovanjih

18. 9. 2016 - Državne prvakinje iz Zagorja so izgubile tudi na drugi tekmi 1. kroga Pokala EHF in končale z nastopi v evropskih tekmovanjih. Rokometašice Byasna Trondheima so bile v povratnem dvoboju boljše s 25:20.
Več
Koper na domačem terenu visoko premagal Maribor, 17. 9. 2016

Koper na domačem terenu visoko premagal Maribor

Koper na domačem terenu visoko premagal Maribor, 17. 9. 2016 - Rokometaši so v 1. A državni rokometni ligi odigrali 2. kolo, v katerem pa so Koprčani visoko, z 32:20, premagali goste iz Maribora. 3. kolo bodo v sredo, 21. septembra, ob 19.00, odprli Mariborčani in Ptujčani.
Več
Korotajeva z odločilnim golom Aklimatu priigrala zmago v 1. kolu, 17. 9. 2016

Korotajeva z odločilnim golom Aklimatu priigrala zmago v 1. kolu

Korotajeva z odločilnim golom Aklimatu priigrala zmago v 1. kolu, 17. 9. 2016 - Po izenačenih zadnjih minutah srečanja med Koprom in Aklimatom, so dekleta s Ptuja z golom Korotajeve v zadnji minuti domov odnesle prvi dve točki (28:27).
Več
Celje na domačem terenu moralo priznati premoč Vardarju, 17. 9. 2016

Celje na domačem terenu moralo priznati premoč Vardarju

Celje na domačem terenu moralo priznati premoč Vardarju, 17. 9. 2016 - Celje Pivovarna Laško je v Ligi SEHA po treh zaporednih zmagah tokrat vknjižilo poraz. Na domačem parketu je bil boljši makedonski Vardar, ki je zmagal s 40:29.
Več
17. 9. 2016

Zagorje na prvi tekmi na Norveškem nemočno

17. 9. 2016 - Rokometašicam Zagorja na prvi tekmi 1. kroga Pokala EHF ni uspelo nuditi večjega upora norveški ekipi Byasen Trondheim, ki je bila boljša z 32:20.
Več
17. 9. 2016

Zagorjanke čaka evropski vikend na Norveškem

17. 9. 2016 - Članska ekipa Zagorja bo ta vikend na Norveškem nastopila v 1. krogu Pokala EHF, v katerem ji bodo dvakrat zapored nasproti stale rokometašice Byasna iz Trondheima.