Show menu

Intervjuji - Feb 2018

17. 2. 2018

Kadeti vabljeni na pripravljalno tekmo

17. 2. 2018 - Kadetska rokometna reprezentanca bo v ponedeljek, 26. februarja, ob 18.30, odigrala pripravljalno tekmo proti RK Sviš.
Več
16. 2. 2018

Celjani odhajajo v goste k poljskim prvakom

16. 2. 2018 - Pred rokometaši Celja Pivovarne Laško je na sporedu 12. krog v letošnjem rednem delu Ligi prvakov. Naloga, ki je pred pivovarji, je vse prej kot lahka, saj v goste odhajajo k ekipi zvezdniških Kielc, na preostalih treh srečanjih (Kielce, Aakborg, Veszprem) pa morajo za napredovanje osvojiti najmanj štiri točke.
Več
14. 2. 2018

Gorenje Velenje do visoke zmage pri Vojvodini

14. 2. 2018 - Rokometaši iz Velenja so v 14. kolu Lige SEHA gostovali pri Vojvodini in si že v prvem polčasu priigrali občutnejšo prednost (19:13), ki je niso izpustili niti v drugem polčasu (39:27).
Več
14. 2. 2018

Celjanke z golom v zadnji minuti do zaključnega turnirja Pokala Slovenije

14. 2. 2018 - Rokometašice Z'Dežele so na srečanju četrtfinala Pokala Slovenija gostovale v Novem mestu in si po golu Jasmine Pišek v zadnji minuti srečanja priigrale polfinale (22:21).
Več
13. 2. 2018

Celjani proti Vardarju ostali praznih rok

13. 2. 2018 - Celje Pivovarna Laško je v 14. kolu Lige SEHA gostovali v Skopju in morali priznati premoč Vardarju, ki je slavil zmago s 35:27.
Več
11. 2. 2018

Borbenost Celjanov premalo za zmago proti Francozom

11. 2. 2018 - Celje Pivovarna Laško je na tekmi 11. kola Lige prvakov gostil francoskega velika. Celjani so se borili skozi celotno srečanje, a na koncu morali priznati premoč PSG-ju, ki je slavil zmago z 31:26.
Več
10. 2. 2018

Trimo Trebnje tudi v drugo boljše od Maribor Branika

10. 2. 2018 - Rokometaši iz Trebnjega so v 15. kolu Lige NLB gostovali v Mariboru in si priigrali svojo sedmo zmago (30:27). Riko Ribnica je bila s 24:21 boljša od Kopra 2013.
Več
10. 2. 2018

Krimovke morale priznati premoč madžarskemu Györu

10. 2. 2018 - Rokometašice Krima Mercatorja so na tekmi 3. kola drugega dela Lige prvakinj na domačem terenu morale priznati premoč Györu, ki je slavil zmago z 32:21.
Več
10. 2. 2018

Novomeščanke do svoje devete zmage v državnem prvenstvu

10. 2. 2018 - 13. kolo 1. A Državne rokometne lige za ženske sta odprli ekipi Ljubljane in Krke. Slednje so na domačem terenu slavile visoko zmago (33:23).
Več
10. 2. 2018

Koper do prve zmage v skupinskem delu EHF Cupa

10. 2. 2018 - Slovenski predstavnik v evropskem pokalu EHF je na svoji prvi tekmi skupinskega dela, na gostovanju, prišel do zmage. Koper je bil z 32:27 boljši od finskega Cocksa.