Show menu

Intervjuji - Jan 2021

30. 1. 2021

Zagorjanke nadaljujejo uspešen niz

30. 1. 2021 - Na uvodni tekmi 15. kroga 1. ženske rokometne lige so se zmage razveselile Zagorjanke. Te so na domačem parketu po preobratu v zadnjih minutah s 23:22 ugnale Koprčanke.
Več
29. 1. 2021

Velenjčani ob povratku Verdinka do zmage nad Koprom

29. 1. 2021 - Ta konec tedna se v Ligi NLB rokometaši vračajo na igrišče. Na sporedu bodo tri zaostale tekme iz prvega dela sezone. V petek bosta led prebili zasedbi Gorenja Velenja in Kopra. Obračun 11. kroga se bo začel ob 18. uri.
Več
27. 1. 2021

Zagorjanke nadaljujejo z zbiranjem točk

27. 1. 2021 - Na sredini zaostali tekmi 9. kroga so rokometašice Zagorja nadaljevale z zbiranjem točk v 1. ženski ligi in uspešnim nizom v letu 2021. Neodločenemu izidu proti ajdovskemu Mlinotestu in zmagi proti Izolčankam so dodale uspeh proti Velenjčankam (27:23).
Več
27. 1. 2021

V Celje prihaja hrvaški mladinski reprezentant

27. 1. 2021 - RK Celje Pivovarna Laško se je za prihodnje obdobje dogovoril za prihod mladega hrvaškega reprezentanta, 20-letnega Anteja Ivankovića.
Več
26. 1. 2021

Krimovke v drugem polčasu do visoke zmage

26. 1. 2021 - Na zaostali tekmi 9. kroga so rokometašice Krima Mercatorja v drugem polčasu nadigrale tekmice iz celjske zasedbe Z'dežele. Na koncu so bile boljše s 37:21. V sredo bo v okviru istega kroga odigrana še tekma med Zagorjem in Velenjem.
Več
26. 1. 2021

RZS zavrača navedbe o naročanju hrane izven hotela

26. 1. 2021 - Danska televizija TV 2 je objavila pogovor, v katerem je direktor njihove članske reprezentance Morten Henriksen zatrdil, da je slovenska moška reprezentanca sama odgovorna za zastrupitev s hrano svojih rokometašev. Zgodbo so povzeli tudi številni ostali mediji.
Več
24. 1. 2021

Točka proti Egiptu premalo za četrtfinale

24. 1. 2021 - Slovenska moška rokometna reprezentanca je ostala brez mesta v četrtfinalu svetovnega prvenstva. Neodločen izid (25:25) na zadnji tekmi drugega dela proti Egiptu je bil premalo za pot med najboljših osem ekip.
Več
23. 1. 2021

Koprčanke na domačem parketu ugnale Velenjčanke

23. 1. 2021 - Sobota v 1. ženski rokometni ligi prinaša začetek 14. kroga tekmovanja, zaradi nekaj preloženih tekem pa bosta ekipi iz Litije in Žalca odigrali tudi zaostalo tekmo.
Več
23. 1. 2021

Proti Egiptu šteje le zmaga

23. 1. 2021 - Pred slovenskimi rokometaši je odločilna tekma za preboj v četrtfinale na letošnjem svetovnem prvenstvu. V nedeljo se bodo ob 18. uri pomerili z Egipčani, le zmaga pa jim prinaša preboj med osem najboljših ekip tekmovanja.